خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

خدمات اعلامیه های مطبوعاتی

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

اپليکيشن تيليفون همراه

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

ساختمان برنامۀ اکمال تخصص برای داکتران افغان گشايش يافت

Feb 28, 2015 - 17:10
کابل (پژواک، ٩ حوت ٩٣): با تکمیل ساختمان برنامۀ اکمال تخصص برای داکتران افغان در انستیتيوت طبی فرانسه، سالانه ٢٠ داکتر متخصص از این انستیتيوت فارغ خواهد شد.
Read More

پوشيدن لباس آهنى يک دختر با واکنش هاى متفاوت روبه رو شده است

Feb 28, 2015 - 16:27
کابل (پژواک،٩حوت٩٣): شمارى از افغان‌ها، پوشیدن لباس آهنى يک دختر جوان در واکنش به اذیت زنان از سوى مردان در شهر کابل را نکوهش کرده‌اند؛ اما برخى‌ها از آن حمایت می‌کنند.
Read More

ورزشکاران هشدار به مظاهره دادند

Feb 28, 2015 - 15:09
کابل (پژواک،٩حوت٩٣): ورزشکاران تحصن کننده، حکومت را در قبال ورزش بی توجه خوانده، هشدار دادند که اگر به خواست های مشروع آنها رسیدگی نشود، دست به تظاهرات گسترده خواهند زد.
Read More

"گيرماندگان برفکوچ پنجشيربايد نجات داده شوند"

Feb 28, 2015 - 14:55
کابل (پژواک، ٩حوت ٩٣) شمارى از نهادهاى جامعه مدنى، از نرسيدن کمکهاى اضطرارى براى قربانيان فاجعۀ پنجشير و خطرات ديگرى که در آينده مردم را از اين ناحيه تهديد ميکند، ابراز نگرانى نمودند.
Read More

اعلاميه مطبوعاتی حكومت در پيگيری پرونده كابل بانک به جديت عمل نكرده است

Feb 26, 2015 - 20:34
پنجشنبه، ٧حوت، ١٣٩٣– كابل : بيش از چهار ماه از باز شدن دوسيه كابل بانک توسط حكومت جديد مي گذرد ، اماحكومت در قسمت محاكمه بسياري از متهمين و برگرداندن پول هاي اختلاص شده به خزانه دولت ناكام بوده است. دريافت هاي ديدبان شفافيت افغانستان نشان ميدهد كه...
Read More

پولیس پاکستان چهار دیپلمات افغان را بازداشت کرده است

Feb 26, 2015 - 18:03
کابل (پژواک، ٧ حوت٩٣): گزارش ها می رساند که پولیس پاکستان در نتیجه عملیات جمع آوری مهاجرین افغان، چهار دیپلمات افغان را نیز گرفتار نموده است.
Read More

"بازسازی لين هاى قطع شدۀ برق کابل حدود یکماه را در بر می گیرد"

Feb 26, 2015 - 17:30
کابل (پژواک، ٧ حوت ٩٣): شرکت برشنا می گوید که حداکثر تا سه روز دیگر، یکی از لين های قطع شدۀ انتقال برق به کابل وصل خواهد شد؛ اما ترمیم تمام این لين، حدود یک ماه را در بر خواهد گرفت.
Read More

همکاری آلمان با افغانستان

Feb 26, 2015 - 15:52
با کمک آلمان، مضمون «صلح» شامل نصاب درسی مراکز تربیه معلم در سراسر کشور شد. براى خواندن متن کامل گزارش، در اينجا کليک نماييد....
Read More

قيمت چوب در شهرکابل کاهش يافته است

Feb 26, 2015 - 12:22
کابل (پژواک، ٧ حوت ٩٣): در شهر کابل، امروز نسبت به پنجشنبه گذشته قيمت چوب کاهش يافته؛ اما قيمت ساير مواد اوليه بدون تغييرباقى مانده است. خان محمد یک تن از چوبفروشان "چهارراهى شهید" شهرکابل، به آژانس خبرى پژواک گفت که امروز نسبت به پنجشنبه گذشته،...
Read More

برنامه کارآموزی خبرنگاران جوان

Feb 26, 2015 - 09:58
تحت برنامه مشارکت مدنی افغانستان (ACEP)، اداره انترنیوز در نظر دارد تا برنامه کارآموزی (انترنشپ) را برای خبرنگاران جوان (ویژه خانم ها)، بمنظور تربیت دانش آموختگان باستعداد خبرنگاری راه اندازی نماید و با تجارب عملی، آنها را کمک مینماید تا مهارت ها و...
Read More

نجات مردم و بازگشایی راه ها از اولویت های مهم حکومت خوانده شد

Feb 25, 2015 - 18:57
کابل (پژواک، ٦حوت ٩٣): در دومين جلسۀ اضطرارى به منظورهماهنگى بيشتر براى کمک به آسيب ديدگان برفبارى ها و برفکوچ ها گفته شد که اولویت های مهم حکومت، نجات مردم از زیر آوار و بازگشایی راه ها است.
Read More

"دروازه هاى شوراهاى ولايتى تا صدور فرمان رييس جمهور مسدود خواهد بود"

Feb 25, 2015 - 17:10
کابل(پژواک، ٦ حوت ٩٣): کميسيون هماهنگى شوراهاى ولايتى ميگويد که دروازه هاى شوراهاى ولايتى، تا زمان صدور فرمان تقنينى رييس جمهور در مورد اعادۀ حق نظارت به شوراهاى ولايتى، همچنان مسدود خواهد بود.
Read More

حکومت، متعهد به محوکامل شکنجه و بدرفتاری در توقيفخانه ها مى باشد

Feb 25, 2015 - 17:01
کابل (پژواک، ٦ حوت٩٣): رياست جمهورى، در واکنش به گزارش تازۀ دفتر هيئت معاونت سازمان ملل متحد در افغانستان و دفتر کميشنری عالی حقوق بشر در مورد شکنجه و بدرفتاری در توقيفخانه ها ميگويد که حکومت، متعهد به محو کامل شکنجه و بدرفتاری در توقيفخانه ها می باشد.
Read More

ریاست موسیقی از رواج ابتذال در موسیقی افغانی ابراز نگرانی کرد

Feb 25, 2015 - 16:53
کابل (پژواک،٦ حوت ٩٣): ريیس اداره موسیقی وزارت اطلاعات و فرهنگ می گوید که موسیقی افغانی، از جنبۀ اصیل خود انحراف پیدا کرده و به سوی ابتذال پیش می رود.
Read More

برنامه تاديۀ معاش مامورين از طريق موبايل به شکل امتحانى آغاز شد

Feb 25, 2015 - 16:48
کابل (پژواک،٦حوت٩٣): برنامه توزيع معاش مامورين دولت از طريق تيليفون همراه، به شکل امتحانى در کابل آغاز گرديد و قرار است که در آينده به ولايات و مناطق دوردست کشور گسترش پيدا کند.
Read More

کمپاین دو هفته ای کاهش استفاده از خریطه های پلاستیکی آغاز شد

Feb 25, 2015 - 16:45
کابل (پژواک، ٦حوت٩٣): وزارت صحت عامۀ افغانستان، به منظور کاهش استفاده از خریطه های پلاستیکی و جلوگیری از اضرار ناشی از آن، کمپاین دو هفته ای را در شهر کابل آغاز نمود.
Read More

بلور: پاکستان مجبور است با افغانستان همکاري کند

Feb 25, 2015 - 14:36
کابل (پژواک،٦ حوت ٩٣): حاجى غلام احمد بلور رهبر سياسى در خيبر پشتونخواه، به صلح افغانستان آميدوار است و مى افزايد که پاکستان، در حال حاضر مجبور است که با افغانستان همکارى کند. حاجى غلام احمد بلور، عضو مرکزى حزب عوامى نيشنل و وزير پيشين مرکزى، در...
Read More

فعاليت فابريکه هاى "کرش" صدها تن را به امراض گوناگون مبتلا کرده است

Feb 25, 2015 - 11:17
کابل (پژواک، ٦حوت ۹۳): باشندگان قریه تره خیل ولسوالی ده سبز کابل، خواهان توقف فعاليت فابريکه ها در اين منطقه می‌باشند و می‌گویند که فعاليت اين فابريکه ها، باعث شيوع امراض گوناکون تنفسى در اين منطقه شده است.
Read More

يک ميليون نهال در کابل غرس می‌شود

Feb 24, 2015 - 17:13
کابل(پژواک، ٥ حوت ٩٣): سر از فردا کمپاين غرس يک ميليون نهال غيرمثمر در شهر کابل آغاز می‌شود و مسوولان، از مردم می‌خواهند که نهال بنشانند و از آن حفاظت کنند.
Read More

به جز سالنگ، تمامى شاهراه هاى کشور بازاست

Feb 24, 2015 - 16:23
کابل (پژواک، ٥حوت٩٣): وزارت فوايد عامه ميگويد که به جز مسدودى شاهراه سالنگ براثر برفبارى سنگين، تمامى شاهراه هاى کشور به روى ترافيک باز است و مسافرين، بايد در موقع خطر از راه هاى صعب العبور سفر نکنند. انجنير نورگل منگل سرپرست وزارت فوايدعامه، در...
Read More

Advertisement