خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

خدمات اعلامیه های مطبوعاتی

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

اپليکيشن تيليفون همراه

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

اکادمی حکومتداری محلی ايجاد مى شود

Jan 26, 2015 - 17:24
شهرکابل (پژواک،٦دلو٩٣): تلاش هاى ادارۀ مستقل ارگانهای محلی، برای ایجاد اکادمی حکومتداری محلی که آموزش های درازمدت را برای مسوولان حکومتداری محلی فراهم مى کند، ادامه دارد. عبدالمتین بیگ سرپرست اين اداره، امروز در ديدار با مسوولان بخش حمایت های تخنیکی...
Read More

"امسال ١١٥ هزار داوطلب امتحان کانکور جذب مى شود"

Jan 26, 2015 - 16:35
کابل (پژواک، ٦دلو ٩٣): وزارت تحصيلات عالى، از آغاز امتحان کانکور درکابل خبر داده، مى گويد که امسال ٥٥ هزار تن در موسسات تحصيلات عالى جذب مى شوند.
Read More

مسعود، طرح کنترول کیفی موادمصرفی در افغانستان را ناکام خواند

Jan 26, 2015 - 16:23
کابل (پژواک، ٦دلو٩٣): نماینده ویژۀ رئیس جمهور در امور اصلاحات و حکومتداری خوب، می گوید که طرح کنترول کیفیت موادمصرفی در کشور، موفق نبوده و زندگی و سلامت مردم از این جهت با خطر مواجه است.
Read More

مجمع ملی سناتوران و خبرگان افغانستان اعلام موجودیت کرد

Jan 26, 2015 - 15:43
کابل(پژواک،۶دلو۹۳): مجمع ملی سناتوران و خبرگان افغانستان، از سوی شماری از اعضای سابق مجلس سنا و افراد خبره، ایجاد و آغاز به کار کرد. رفیع الله گل افغان سناتور سابق، در نشستی که به این منظور در کابل برگزار شده بود، گفت که این نهاد با عضویت ٥٦ عضو...
Read More

استرالیا تا سال ٢٠١٧ به افغانستان ٣٠٠ ميليون دالر کمک می کند

Jan 26, 2015 - 15:23
کابل(پژواک، ٦ دلو٩٣): وزیر امور خارجۀ آسترالیا می گوید که کشورش در دو سال آينده، ٣٠٠ ميليون دالر در بخش ملکی به افغانستان کمک می کند. جولی بیشاپ، امروز در دیدار با عبدالله عبدالله رییس اجرایی حکومت افغانستان در کابل، تعهد کمک مالی کشورش را اعلام...
Read More

نمایندگان شورای ملی: معاهده آب میان افغانستان و ایران قابل قبول نیست

Jan 25, 2015 - 20:30
کابل (پژواک، ٥ دلو ٩٣): اعضای کمیسیون های منابع طبیعی مجالس شورای ملی می گویند که معاهده میان حکومت های افغانستان و ایران در مورد حق آبه ایران از دریای هلمند معتبر نیست.
Read More

وزارت داخله: ادعاى استونيا عليه يعقوب حيدری ناموجه است

Jan 25, 2015 - 18:10
کابل (پژواک، ٥ دلو ٩٣): وزارت امور داخله ميگويد تحقيقات پوليس نشان ميدهد که محمد يعقوب حيدرى، به دلايل ناموجه از سوى دولت استونيا متهم به عدم پرداخت ماليه و فرار از قانون گرديده است.
Read More

از بازداشت دو انتحاری و هشت مخالف مسلح خبر داده شد

Jan 23, 2015 - 16:13
کابل (پژواک، ٣ دلو٩٣): رياست امنيت ملى ميگويد که ۲ انتحاری و ۸ مخالف مسلح به شمول یکتن از قوماندانان گروه طالبان را، در ولایت ننگرهار بازداشت کرده اند.
Read More

مسابقۀ سيرت النبى با اشتراک صدها جوان برگزار شد

Jan 23, 2015 - 11:54
کابل (پژواک، ۳ دلو۹۳): مسابقۀ سیرت النبی، با اشتراک بیش از ۹۰۰ جوان بشمول سه صد تن از قشر اناث، در شهر کابل برگزار گردید.
Read More

افغانستان و ترکمنستان در زمینه توسعه همکاری‌های ورزشی به تفاهم رسیدند

Jan 22, 2015 - 18:04
کابل (پژواک، ۲دلو٩٣): کمیته‌های المپیک افغانستان و ترکمنستان تفاهم نامه همکاری در زمینه افزایش همکاری‌های دوجانبه امضاء کردند.
Read More

قيمت برخى مواد سوخت درشهرکابل افزايش يافته است

Jan 22, 2015 - 15:49
کابل (پژواک، ٢ دلو ٩٣): امروز در شهر کابل نسبت به پنجشنبه گذشته؛ در قيمت برنج، چوب و زغال سنگ و پول افغانى دربرابراسعار خارجی افزايش بعمل آمده است.
Read More

ترکمنستان آمادۀ افزایش صادرات برق تا ٥٠٠ ميگاوات به افغانستان است

Jan 22, 2015 - 12:18
کابل (پژواک، ٢ دلو ٩٣): رییس جمهور افغانستان در سفر دو روزه به عشق آباد با همتای ترکمن اش ملاقات نمود و هردو رهبر روی گسترش همکاری های تجارتی کابل – عشق آباد تاکید ورزیدند.
Read More

در مقابل سفارت فرانسه در کابل مظاهره شد

Jan 22, 2015 - 11:13
کابل (پژواک، ٢ دلو ٩٣): تعدادى ازمردم در اعتراض به نشر کاريکاتور حضرت محمد(ص) در مقابل سفارت فرانسه درکابل مظاهره نموده وخواهان محاکمۀ عاملان آن وجلوگيرى ازتکرار توهين به مقدسات اسلام گرديدند.
Read More

دو تن به حيث مشاورين رياست اجرائيه حکومت مقرر گرديد

Jan 22, 2015 - 10:30
کابل (پژواک، ٢ دلو ۹۳): به اساس حکم داکترعبدالله عبدالله دو تن به حيث مشاورين رياست اجرايى حکومت وحدت ملى مقرر شدند.
Read More

حکمت خليل کرزی به حيث معين سياسی وزارت خارجه، تعيين شد

Jan 21, 2015 - 20:15
کابل (پژواک، اول دلو ٩٣): حکمت خليل کرزی براساس حکم رياست جمهورى ، به حيث معين سياسی وزارت خارجه، تعيين گرديد.
Read More

سال ٢٠١٤ خشن ترین سال برای خبرنگاران افغان بوده است

Jan 21, 2015 - 18:35
کابل (پژواک،اول دلو٩٣): در سال گذشتۀ میلادی ١٢٩ مورد خشونت علیه خبرنگاران در افغانستان ثبت شده است، که نسبت به سال ٢٠١٣ حدود ٦٩ درصد افزایش را نشان می دهد.
Read More

افغانستان خواهان همکاری ایران در مبارزه با چالش‌های امنیتی شد

Jan 20, 2015 - 18:40
کابل (پژواک، ۳۰جدی۹۳): رییس اجرایی حکومت افغانستان، در دیدار با وزیر امور خارجۀ ایران گفته است که مسئلۀ داعش ایجاب می‌کند که افغانستان و ایران، به طور مشترک با یکدیگر همکاری کنند.
Read More

يک کارمند حکومت و يک تبعۀ تاجکستان بازداشت شد

Jan 20, 2015 - 17:57
کابل (پژواک، ٣٠جدى ٩٣): وزارت امور داخله، از بازداشت يک کارمند حکومت، حين اخذ رشوت و یک تبعۀ تاجکستان که به هدف انجام اعمال «تروریستی» داخل کشور گردیده بود، خبر داد.
Read More

ترکيه تعداد سربازان خود را در ماموريت جديد ناتو بيشتر خواهد کرد

Jan 20, 2015 - 14:32
کابل(پژواک، ٣٠ جدى٩٣): ترکيه اعلام کرد که تعداد سربازان ترکى در ماموريت جديد ناتو در افغانستان، افزايش خواهد يافت. اين مطلب را، مولود چاووش اوغلو وزير امور خارجۀ ترکيه، در سخنانى به کنفرانس ديپلماتان بين المللى در انقره بيان نمود. وى افزود که کمک و...
Read More

"ژورنالیستان افغان مورد تهدید حکومت و مخالفین مسلح قرار دارند"

Jan 20, 2015 - 11:30
کابل (پژواک، ٣٠جدى٩٣): سازمان بین المللی نظارت از حقوق بشر، درگزارش اخیر خود با اظهار نگرانی از مصوونیت ژورنالیستان افغانستان گفته است که آنها از سوی حکومت و مخالفین مسلح، مورد تهدید قرار دارند. سازمان مذکور، گزارش سالانۀ خود را تحت عنوان (گزارشدهى...
Read More

Advertisement