خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات اعلامیه های مطبوعاتی

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

تقررى هاى جديد در وزارت امور داخله صورت گرفت

تقررى هاى جديد در وزارت امور داخله صورت گرفت

Nov 06, 2010 - 20:04

کابل ( پژواک ١٥ عقرب ٨٩ ) : وزارت امور داخله از تعينات جديد در پُست هاى آن وزارت خبرداد.

در خبرنامۀ که امروز ١٥ عقرب از سوى وزارت امور داخله به آژانس خبرى پژواک ارسال شده، آمده است که اين تعينات به اساس پیشنهاد آن وزارت و منظوری  رئیس جمهورکشور صورت گرفته است.

در خبر نامه گزارش شده است که به اساس اين تعيناتپاسوال محمد شفیق فضلی به صفت رئیس عمومی استخبارات وزارت امور داخله، مل پاسوال غلام فاروق گلبهاری به صفت قوماندان اکادمی پولیس،مل پاسوال خداداد آگاه به صفت رئیس عمومی عملیات های معینیت مبارزه با مواد مخدر، مل پاسوال شاه ولی صافی به حيث رئیس دفتر معینیت ارشد امور امنیتی و مل پاسوال خان محمد مجاهد به صفت قوماندان امنیۀ ولایت کندهار مقرر گريده اند.

به همين گونه درخبر نامه نقل شده است کهمل پاسوال عبدالحی اطرافی به حيث قوماندان زون نمبر دوم پولیس سرحدی، پاسوال نبی جان ملاخیل به صفت معاون زون ساحوی ٧٠٧ هلمند، مل پاسوال سردار محمد څاڅی به صفت رئیس مبارزه علیه ارتشأ و فساد اداری ریاست عمومی تفتیش و مل پاسوال عبدالعلی به صفت رئیس دفتر معینیت تامیناتی و اداری تقرر یافته اند.

همچنان درخبرنامه اضافه شده است کهمل پاسوال امین الله امرخیل به صفت قوماندان زون سرحدی نمبر يک، مل پاسوال عبدالخلیل به حیث رئیس ارکان قوماندانی عمومی پولیس سرحدی، مل پاسوال محمد زمان مموزی به صفت رئیس تفتیش معیارات ریاست عمومی تفتیش، مل پاسوال عبدالحبیب به صفت قوماندان زون نمبر ٥ سرحدی، سمونوال سلطان محمود به صفت قوماندان زون پولیس سرحدی هلمند، سمونوال گل محمد به صفت قوماندان لوأ نمبر ٤ نظم عامه، سمونمل محمد جبار به صفت قوماندان امنیه ولایت بادغیس و مل پاسوال معشوق احمد سیلاب به صفت معاون قوماندانی عمومی تعلیم وتربیه تقررحاصل نموده اند.

خبر نامه مى افزايد که ستر جنرال بسم الله محمدی وزیر امور داخله، حين ديدار با افسران جديدالتقرر از آنان خواست تا در جهت تامين امنيت بيشتر و تنفيذ قانون در کشور سعى و تلاش نمايند.

جهت دسترسی به خبرهای تازه ، فیچر ها ، مصاحبه ها ، ویدیوها و تصاویر مبایل اپلکیشن آژانس خبري پژواک را در تیلفون همراه خویش دانلود نمایید.

اعلانات

Advertisement