خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات اعلامیه های مطبوعاتی

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

یکتن با واسکت انتحاری دستگیر شد

یکتن با واسکت انتحاری دستگیر شد

Mar 30, 2011 - 13:02

قلعه نو(پژواک١٠ حمل٩٠): مسوولان امنیتی ولایت بادغیس،یک انتحارکننده راهمراه با واسکت انتحاری در ولسوالی مقر دستگیر کردند.

محمد شاه حنظله ولسوال مقر ولایت بادغیس،به آژانس خبری پژواک گفت که این شخص بنام نظام الدین،صبح امروز (١٠حمل)از منطقه سنگ آتش این ولسوالی گرفتار شد.

به گفتۀ وی،این شخص؛ قصد انجام حملۀ انتحاری بالای یکی از ارگانهای دولتی این ولایت را در مرکز بادغیس (قلعه نو) داشت،که توسط اردو و پولیس ملی دریکی از هوتلهای منطقه سنگ آتش شناسايى و بازداشت گرديد.

وى اظهارداشت که تحقیقات ابتدایی،از فرد مذکور آغاز شده وبعد از ختم تحقيقات،مشخص خواهد شد که وابسته به کدام گروه و یا شخص می باشد.

حاجی شراف الدین رئیس دفتر والی بادغیس به پژواک گفت که واسکت این شخص مملو از مواد منفجره بوده که توسط نیروهای امنیتی به قوماندانی امنیه انتقال داده خواهد شد.

موصوف اظهار داشت که مسوولین امنیتی،از چندی قبل از انجام اعمال تخریبی خبر داشته بودند که بر اثر عملیات کشفی، این شخص را گرفتار کرده اند.

معین الدین٤٠ساله، یکتن از باشنده گان منطقه سنگ آتش به پژواک گفت:«صبح امروز، نيروهاى امنيتى هوتل را محاصره کرده و بعد از آن، یک نفر را با واسکت بازداشت کدن.»

وى افزود که این شخص توسط نیروهای امنیتی به شهر قلعه نو انتقال داده شد.

این در حالی است که موظفین امنیتی بادغیس، دو ماه قبل نیز یک موترسایکل مملو از مواد منفجره را در مربوطات مرکز این ولایت، پیش از رسیدن به هدف، کشف و خنثی کرده بودند.

جهت دسترسی به خبرهای تازه ، فیچر ها ، مصاحبه ها ، ویدیوها و تصاویر مبایل اپلکیشن آژانس خبري پژواک را در تیلفون همراه خویش دانلود نمایید.

اعلانات

Advertisement