خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

از بازداشت يک قوماندان مخالف دولت خبر داده شد

از بازداشت يک قوماندان مخالف دولت خبر داده شد

Apr 17, 2011 - 19:34

شهرکندهار ( پژواک ٢٨ حمل ٩٠): مؤظفين امنيت ملى ولايت کندهار يک قوماندان حملات چريکى مخالفين مسلح دولت را دستگير کرده اند.

در يک اعلاميه که به تاريخ ٢٨ حمل از طرف دفتر مطبوعاتى اين ولايت به آژانس خبرى پژواک ارسال شده، آمده است که ملاخيرالله قوماندان دستگير شده با يک دوست اش دستگير شده است.

در اعلاميه افزوده شده است که وى از طرف نيروهاى امنيت ملى در ساحه مربوط به ناحيه نهم شهر کندهار در نتيجه عمليات تصفيوى دستگير شده است.

قرار معلومات منبع، در اين عمليات دو راکت انداز، يک صندوق مرمى کلاشينکوف، چهار شاجور کلاشينکوف، چهار بم دستى، يک صندوق مرمى پيکا، نمبر پليت ها موتر هاى دولتى و لوازم ديگر به دست آمده است.

قوماندان ياد شده طالبان در حالى بازداشت شده است که در اين اواخر سلسله حملات انتحارى، انفجارات ماين و حملات مسلحانه در شهر کندهار شدت يافته است.

سه روز قبل قوماندان امنيه اين ولايت با يک تعداد پوليس ديگر در يک حمله انتحارى کشته شد.

جهت دسترسی به خبرهای تازه ، فیچر ها ، مصاحبه ها ، ویدیوها و تصاویر مبایل اپلکیشن آژانس خبري پژواک را در تیلفون همراه خویش دانلود نمایید.

اعلانات

Advertisement