خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

برفبارى در زابل نيز راه ها را مسدود کرده است

برفبارى در زابل نيز راه ها را مسدود کرده است

Jan 22, 2012 - 15:50

قلات (پژواک،٢ دلو٩٠): مقامات ولايت زابل مى گويند: از آغاز روز گذشته تا کنون،  برفبارى دراين ولايت جريان دار، که در اثر آن شاهراه هاى امتداديافته بين مرکز و ولسوالى هاى اين ولايت، مسدود گرديده است.

شريف ناصرى سخنگوى والى اين ولايت، بتاريخ دوم دلو به آژانس خبرى پژواک گفت که به دليل بارش برف، مردم اين ولايت با مشکلات زيادى روبرو شده اند.

موصوف افزود: برف خيلى زياد باريده است، که در اثرآن بدون شهر قلات، راه هاى همه ولسوالى هاى اين ولايت مسدود گرديده و عراده جات،  نمى توانند رفت وآمد کنند.

موصوف علاوه کرد که گرچه شاهراه کابل-کندهار باز است، ولى ادارۀ ولايتى به مسوولين ولسوالى هاى شهرصفا و شاه جوى گفته اند موترهايى که چين (زنجير) نداشته باشند، بايد براى عبور از اين شاهراه اجازه داده نشوند.

ناصرى گفت که ادارۀ ولايتى، امکانات فراهم نمودن موادخوراکه براى ١٢٠ خانواده را در حالت اضطرارى دارد.

موصوف هشدار داد که اگر بارش برف هنوز هم ادامه يابد، مردم با مشکلات زيادى روبه رو خواهند شد و موسسات کمک رسانى، بايد دراين رابطه اقدام جدى نمايند و به زابل کمک هاى زمستانى را برسانند.

از جانب ديگر محمدصديق ولسوال شاه جوى، به پژواک گفت که از صبح امروز تا حال، سه عراده موتر باربرى در بين ولسوالى شاه جوى و شهر قلات چپه شده، ولى کسى کشته يا مجروح نگرديده است و يک موتر که در برف گير مانده بود، راکبين آن توسط آنها نجات داده شده اند.

موصوف  از مسافرين شاهراه کابل-کندهار، تقاضا کرد که بايد الى بهبود وضع هوا، از رفت وآمدبراين شاهراه اجتناب ورزند.

 قابل يادآورى است که در اثر برفبارى، شاهراه کابل- جلال آباد نيز در ساحۀ ماهيپر به روى ترافيک مسدود گرديده است.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement