خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

هيئت رياست جمهورى:موضوع چوب ولايت کنر حل شده است

هيئت رياست جمهورى:موضوع چوب ولايت کنر حل شده است

Jan 11, 2017 - 20:41

اسعدآباد (پژواک ٢٢ جدى ٩٥): رئيس هيئت رياست جمهورى که به هدف بررسى موضوع قاچاق چوب ولايت کنر موظف شده بود، می گويد که اين موضوع حل شده و کدام مشکلی در ادارۀ محلى دراين مورد وجود ندارد.

در اين ولايت از چندين سال بدينسو درخت های جنگل قطع می گردد و در همین راستا سال گذشته حکومت افغانستان قیوداتی را بر روند انتقال چوب به خارج از این ولایت وضع کرد.

اما شوراى وزيران چند ماه قبل به خواست مالکين فابريکه ها و صنعتکاران اين ولايت، اجازه داد اقلام چوبی به خارج از ولایت انتقال گردند.

در اين اواخر گزارشهاى زيادی در مورد قاچاق چوب ولايت کنر در شبکه اجتماعى و رسانه ها به نشر رسيدند و این مسئله مطرح شده بود که گويا مسؤلین دولتى در قاچاق چوب دست دارند.

بخاطر بررسى اين موضوع يک هيئت مشرانو جرگه به اين ولايت سفر کرد و همزمان یک هيئت به رهبرى احمدالله عليزى مشاور رئيس جمهور نیز به کنر اعزام شد.

عليزى امروز به آژانس خبرى پژواک گفت که بخاطر اين موضوع با والى کنر، قوماندان امنيه، ارگانهاى امنيتى، اعضاى شوراى ولايتى، بزرگان قومى و نمايندگان جامعه مدنى اين ولايت ديدار کرده است.

وى افزود که دشمنان کشور بعضى اوقات توطئه چينى می کنند و می کوشند که ميان حکومت و ملت فاصله بیندازند.

علیزی افزود که ديدار با مسؤلين محلى با دستاورد بوده و در اين مورد معلوماتی را بدست آورده و موضوع مذکور را حل کرده است.

اما وی در مورد چگونگى حل اين موضوع معلومات نداد و گفت که  گزارش خود را در این زمینه به رئیس جمهور ارایه می کند.

به گفتۀ وى، مسؤلين محلى ولايت کنر بعد از ارزيابى گزارش از سوى رئيس جمهور در چهارچوب هدايت رئيس جمهور اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

این مسئله در حالی مطرح می شود که يک هيئت ولسى جرگه به رهبرى عبدالحى آخوندزاده نيز بخاطر بررسى اين موضوع به کنر سفر کرده است.

علامت: 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

مسابقه ملی عکاس

Advertisement