خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

باشندگان کندز: امنيت بايد تامين شود تا مردم از نوروز به خوبى تجليل کنند

باشندگان کندز: امنيت بايد تامين شود تا مردم از نوروز به خوبى تجليل کنند

Mar 20, 2017 - 15:40

کندز (پژواک،٣٠ حوت ٩٥): برخى باشندگان ولايت کندز مى گويند که گسترده ترشدن دامنۀ ناامنى دراين ولايت، برزندگى و رفتن مردم به محلات تفريحى سايه افگنده؛ اما با آنهم بايد امنيت تامين گردد تا مردم بتوانند از سال نو (نوروز) به خوبى تجليل نمايند.

با فرارسيدن سال نو و فصل بهار، دشت آبدان کندز که در ۲۵کيلومتری شهر کندز موقعيت دارد، سرسبزشده و باشندگان ولايات مختلف از جمله ولايات شمالشرق براى تفريح و ميله به اين دشت ميروند؛ اما برخى مردم به دليل ناامنى، از رفتن به محلات تفريحى هراس دارند.

عبدالرحيم از باشندگان شهر کندز مى گويد که تصميم دارد تا در روز نوروز، به دشت آبدان براى ميله برود.

اما وى افزود: "از طرف شهر که به طرف دشت آبدان ميرويم، امنيت راه بايد تامين باشد؛ تا مردم بتوانند به آرامی در دشت آبدان ميله کنند؛ بخاطريکه کندز چيز ديگرى ندارد، يک دشت است؛ دشت آبدان جای برای تفريح است ومردم هم از ولايت های مختلف به ميله به اين دشت مى آيند."

احمد باشنده ديگر شهر کندز گفت که مردم در حالت پريشانی اند؛ نياز است تا نيروهای امنيتی تدابير خاص امنيتی را اتخاذ نمايند.

وى افزود: "ما از نيروهای امنيتی خواهشمنديم که در سال نو، امنيت را تامين کنند تا مردم در فضاى امن از نوروز تجليل نمايند."

اما مل پاسوال عبدالحميد حميدی قوماندان امنيه کندز گفت که نيروهاى امنيتى بخصوص پوليس، آمادگى کامل براى تامين امنيت روزسال نو دارد و مردم بدون تشويش از اين روز تجليل نمايند.

وى گفت که "پيام ما برای هموطنان عزيز ما اين است که ما تدابير خاص برای روز نوروز گرفتيم، هيچ نوع تشويش نداشته باشند و نيروهای امنيتی، در خدمت مردم قرار دارند وهيچ نوع مشکل امنيتی وجود ندارد و ما از مردم خودم هم در روزهای نوروز ميخواهيم تا با نيروهاى امنيتى شان همکار باشند."

علامت: 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

مسابقه ملی عکاس

Advertisement