خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

تدابير امنيتى براى مراسم نوروز در کابل گرفته شده است

تدابير امنيتى براى مراسم نوروز در کابل گرفته شده است

Mar 20, 2017 - 15:18

کابل (پژواک، ٣٠ حوت ٩٥): پوليس کابل، از تدابير امنيتى براى مراسم روز اول سال جديد و بازداشت ٢٤١ تن در پيوند به ١٢١ مورد جرم جنايى خبر داده اند.

مردم در جريان روز اول سال نو، در مرکز و ولايات کشور به منظور تفريح به کوه ها مى روند و بعضى از آنها در زيارت ها جهنده بالا مى کنند. علاوه بر اين، تهيه کردن هفت ميوه و سمنک نيز عنعنات نوروزى مردم افغانستان شمرده مى شود.

پاسوال حسن شاه فروغ قوماندان زون آسمايى ١٠١ پوليس کابل، امروز در يک نشست خبرى در کابل گفت که تدابير لازم امنيتى، براى مراسم روز اول سال ١٣٩٦ خورشيدى اتخاذ شده است.

ساتنمن خان ولى افسر تولى چهارم کمربند شهرى پوليس کابل، به آژانس خبرى پژواک گفت که براى خدمت مردم خود، آمادگى کامل دارند.

او افزود که به پوليس کابل، دستور احضارات درجۀ اول، از سه روز گذشته بدينسو صادر شده است.

او گفت: "افتخار دارم که در خدمت مردم خود هستم، سر خود را در دست گرفته ام؛ تا امنيت شما را تامين کنم و لحظات خوشى تان به غم مبدل نگردد."

قوماندان زون ١٠١ آسمايى، در نشست خبرى امروز گفت که پوليس کابل، از پانزده روز گذشته بدينسو، ٢٤١ تن را به اتهام ١٢١ واقعۀ جرايم جنايى بازداشت کرده اند.

موصوف بدون ارايۀ جزئيات گفت که از جمع افراد يادشده، ٤٥ تن به اتهام دزدى بازداشت شده اند.

او افزود که اين افراد، با ١٣ ميل سلاح مختلف النوع، چهار موتر، بيش از يک عشاريه هفت ميليون افغانى و ٥٠ هزار دالر امريکايى، توسط پوليس بازداشت شده اند.

او گفت که پوليس کابل، در اين مدت ١٢٢ فرد اوباش را نيز بازداشت کرده؛ اما دوباره به ضمانت رها شده اند.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement