خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

يک دختر در جوزجان و يک مرد و زن در فارياب کشته شدند

يک دختر در جوزجان و يک مرد و زن در فارياب کشته شدند

Mar 20, 2017 - 16:13

شبرغان، ميمنه (پژواک،٣٠ حوت ٩٥) مسوولان محلى مى گويند که جسد يک دختر در شهر شبرغان جوزجان دريافت گرديده و يک زن و يک مرد، در ولسوالى قورغان ولايت فارياب کشته شده اند.

محمد رضا غفوری سخنگوی والی جوزجان مى گويد که این دختر جوان، شب گذشته ذريعه فير سلاح خفيفه به قتل رسيده و جسدش در نزديکی قريۀ ينگی اريغ انداخته شده است؛ دختر مذکور باشنده اصلی قريه قزل اياق ولسوالی خواجه دوکوه است؛ اما تاکنون دليل قتل او واضح نشده است.

به قول غفوری، جسد غرض معاينات طب عدلی به شفاخانه انتقال داده شده و بررسی های پوليس در مورد چگونگی واقعه آغاز گرديده است.

داکتر فريدون حبيب رييس صحت عامه ولايت جوزجان گفت که جسد اين دختر، توسط تيم موظف معاينه شد و ثابت گرديد که اين دختر، توسط فير سه مرمی به قتل رسيده است؛ دختر مذکور باکره بوده و آثار ضرب و شتم نيز در بدنش ديده نشده است.

 اما وى افزود که تا کنون اقارب مقتول، جهت انتقال جسد به شفاخانه مراجعه نکرده اند.

ازسويى هم مقام های محلی در فاریاب مى گويند که يک زن و يک مرد، ديشب در منطقه کمانگير پايان ولسوالی قورغان، توسط افراد ناشناس با ضرب گلوله به قتل رسيدند.

عبدالکریم یورش سخنگوی پولیس فاریاب با تايید این خبر گفت که اسامی نورالله پهلوان، ديشب با یک زن ۳۵ ساله توسط افراد مسلح نا شناس کشته شده اند.

وی گفت که مرد و زن با هم نامحرم بودند و اين قضيه احتمال دارد  که مسئله ناموسی باشد؛ تحقيقات در زمنيه توسط ارگانهای کشفی جريان دارد.

يک متنفذ قومى در منطقه گفت که  اين زن بيوه بود، سه اولاد داشت و  نورالله پهلوان در خانه اش رفت و آمد ميکرد؛ احتمال دارد کسی از بستگان زن، هر دو را کشته باشد.

 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

مسابقه ملی عکاس

Advertisement