خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

يک قوماندان نيروهاى خيزش مردمى با چهارتن ديگر به طالبان پيوست

يک قوماندان نيروهاى خيزش مردمى با چهارتن ديگر به طالبان پيوست

Mar 20, 2017 - 15:09

ميمنه (پژواک،٣٠حوت٩٥): يک منبع امنيتى در ولايت فارياب مى گويد که يک قوماندان نيروهای خيزش مردمی با چهار تن ديگر، در ولسوالی پشتونکوت اين ولايت به طالبان پيوسته است.

اين منبع که نخواست نامش گرفته شود گفت که اين قوماندان خيزش مردمى، با چهار تن ديگر  از  جمله برادر و دو برادرزاده و يک فرد ديگر، همراه با چهار ميل سلاح عصر ديروز در منطقه پشه خان ولسوالى پشتونکوت با طالبان يکجا شدند.

به گفته منبع، اين قوماندان نيروهاى خيزش مردمى، مجيب الرحمن نام دارد و از افراد با اعتماد نظام الدين قيصاری نماينده خاص جنرال عبدالرشيد دوستم معاون اول رياست جمهوری در امور نيروهای خيزش مردمی در مربوطات ناحيه هفتم شهر ميمنه است.

منبع اضافه نمود که قوماندان مجيب، در جنگ شب گذشته ناحيه اول شهر ميمنه، از جانب نظام الدين قيصاری توظيف شد؛ تا احمدشاه ملنگ مدير مبارزه با تروريزم را خلع سلاح نمايد که اين کار را بنابر ملحوظات قومی و دوستی انجام نداد، اعتمادش را از دست داد و ناگزير شد به طالبان بپوندد.

يکی از نزديکان نظام الدين قيصاری نيز تاييد کرد که مجيب الرحمن به طالبان پيوسته است.

اين درحالى است که از دو روز بدينسو، درگيرى شديد ميان افراد قوماندان اجمل مربوط به حزب جمعيت و  نظام الدين قيصارى قوماندان امنيه ولسوالى قيصار و نماينده جنرال دوستم در امور نيروهاى خيزش مردمى فارياب جريان دارد.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

مسابقه ملی عکاس

Advertisement