خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

پنج قرارداد به ارزش یک میلیارد افغانی منظور گر ديد

پنج قرارداد به ارزش یک میلیارد افغانی منظور گر ديد

Mar 20, 2017 - 14:20

 کابل (پژواک،٣٠حوت٩٥): کمیسیون تدارکات ملی، پنج قرارداد به ارزش یک میلیارد افغانی را منظور کرد و يک قرارداد را رد نمود.

جلسۀ کمیسیون تدارکات ملی، تحت ریاست محمداشرف غنی رئیس‌جمهورکشور، شام دیروز در ارگ برگزارشد.

در خبرنامه ارگ که کاپى آن به آژانس خبرى پژواک رسيده، آمده است که  خریداری میز، چوکی و سیستم سولر برای مکاتب ۱۲ ولایت کشور؛ تدارک مواد غذایی تاسیسات صحی وزارت صحت‌عامه؛ پروژۀ خدمات مشورتی انکشاف ظرفیت اداره عالی تفتیش؛  تعدیل قراردادهای امور حفظ و مراقبت و ترمیم جنراتورها و پاورپلانت‌های قول‌اردو‌های ساحوی و مرکز اردوی ملی؛  و تدارک مواد اعاشوی ریاست عمومی اداره امور ریاست‌جمهوری، شامل قراردادهای منظور شده مى باشد.

 همچنان گفته شده است که کمیسیون تدارکات ملی، تعدیل قرارداد خدمات مشورتی به منظورنظارت از بازسازی بند برق و شبکۀ توزیعی شهر گرشک را جهت دریافت بدیل رد کرد.

جلسه، ایجاد یک کمیتۀ فوق‌العاده را جهت تحرک هرچه بیشتر و تسریع روند پروژه‌های زیربنایی کلیدی مانند پروژه‌های انرژی، برق، سرک، خطوط آهن و مسکن که از جانب مشاور ارشد رئیس‌جمهور در امور زیربناها و اداره تدارکات ملی طرح گردید، مورد تایید قرار داد.

در این جلسه، اداره تدارکات ملی گزارش اجراآت و دستاوردهای کمیسیون تدارکات ملی و ادارۀ تدارکات ملی در سال مالی ۱۳۹۵ و همچنان چالش‌های فراراه روند اصلاحات نظام تدارکات را ارائه کرد.

رئیس‌جمهور کشور، از ارائه گزارش آن اداره ابراز امتنان نموده اظهار داشت که پس از مطالعۀ گزارش متذکره، هدایات و نظریات خویش را با ادارۀ تدارکات ملی شریک می‌نماید.

در این جلسه، محمدسرور دانش معاون دوم رئیس‌جمهور، وزرای مالیه، اقتصاد و عدلیه، مشاور ارشد رئیس‌جمهور در امور زیربناها، مسوولین ادارۀ تدارکات ملی، ناظرین شفافیت از سیگار، کمیسیون‌های مالی و بودجۀ شورای ملی، کاکس پارلمانی مبارزه علیه فساد و اداره سیستیکا حمایت قاطع نیز اشتراک داشتند.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

مسابقه ملی عکاس

Advertisement