خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

آتشسوزى در ديپوى اسلحه در کندهار خسارات مالى وارد کرده است

حوادث

آرشيف

آتشسوزى در ديپوى اسلحه در کندهار خسارات مالى وارد کرده است

Apr 18, 2017 - 12:10

کندهار (پژواک، ٢٩ حمل٩٦): مقامات مى گويند که آتشسوزى شب گذشته در ديپوى اسلحۀ سرحددارى مربوط پوليس سرحدى در ولسوالى سپين بولدک، خسارات مالى وارد کرده؛ اما خسارات جانى ندارد.

حوالى ساعت ١:٠٠ شب گذشته، در اينجا آتشسوزى صورت گرفت که به گفتۀ باشندگان بازار ولسوالى، تا يک ساعت صداى انفجارات شنيده مى شد و باعث ترس و نا آرامى مردم گرديده بود.

صميم خپلواک سخنگوى والى کندهار، امروز(١٨حمل) به آژانس خبرى پژواک گفت که حوالى ساعت ١:٠٠ شب گذشته آتشسوزى در سرحد دارى پوليس سرحدى رُخ داده، که علت آن تاکنون مشخص نشده است.

او افزود که يک هيئت به منظور مشخص شدن عوامل آتشسوزى، به منطقه فرستاده شده است؛ اما در نتيجۀ آتشسوزى فقط خسارات مالى وارد گرديده و تلفات جانى ندارد.

او گفت که در اين رويداد، علاوه بر سلاح و مهمات، يک موتر نيز حريق گرديده و بعضى شيشه هاى يک مرکز صحى که در جوار سرحد دارى موقعيت داشت، شکسته شده است.

اما يک منبع امنيتى به پژواک گفت که در اين مرکز صحى، شش داکتر و مريض جراحت برداشته اند.

باشندگان بازار ولسوالى سپين بولدک، به پژواک گفتند که از اين رويداد، ترس خورده و نا آرام بوده اند.

عبدالشکور يکى از باشندگان اين منطقه گفت: "نصف شب بود، مردم خواب بودند که صداى فيرهاى سلاح هاى سنگين و خفيف آغاز شد، در آغاز فکر مى شد که جنگ است؛ اما بعداً اطلاع يافتيم که در سرحددارى پوليس سرحدى، آتشسوزى صورت گرفته است."

تاکنون جزئيات بيشتر در اين مورد ارايه نشده است.

 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement