خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

مهاجمان مسلح بالاى قول اردو ٢٠٩ شاهين حمله کردند

مهاجمان مسلح بالاى قول اردو ٢٠٩ شاهين حمله کردند

Apr 21, 2017 - 15:09

مزارشریف(پژواک، اول ثور ٩٦): مسوولان محلی در ولایت بلخ از حمله افراد مهاجم بالاى قول اردوی ٢٠٩ شاهین خبر داده می گویند که این درگیری تا به حال ادامه دارد.

عبدالقهار آرام سخنگوی قول اردوی  ٢٠٩ شاهین، به آژانس خبری پژواک گفت که این رویداد حوالی ظهر هنگام ادای نماز جمعه در نزدیکی قراول و مسجد این قول اردو آغاز شده است.

موصوف افزود که این فیرها ابتدا به صورت پراگنده شنیده می شد، اما جزئیات در دست نیست که از کجا صورت گرفته است.

وی در رابطه به چگونگی این رویداد که از بیرون و یا داخل می باشد چیزی نگفت، اما گفت که در حال حاضر درگیری ميان مهاجمان ونيروهاى امنيتى جریان دارد.

در همین حال تورنجنرال دولت وزیری سخنگوی وزارت دفاع ملی، این رویداد را تایید نمود، اما گفت که تا این دم جزئیات تازه در دست نیست.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement