خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

در کاپيسا ٣٤ تن از طرف هاى درگير جنگ کشته و زخمى شده اند

در کاپيسا ٣٤ تن از طرف هاى درگير جنگ کشته و زخمى شده اند

May 19, 2017 - 18:18

محمودراقي( پژواک، ٢٩ ثور ٩٦): قوماندانى امنيه کاپيسا مى گويد، در ولسوالى تگاب اين ولايت ٢٥ مخالف مسلح دولت و ٩ تن از نيروهاى دولتى کشته و زخمى شده اند.

محمد رازق یعقوبی قوماندان امنيه ولايت کاپيسا به آژانس خبرى پژواک گفت که نيروهاى دولتى روز گذشته در مناطق سه پدر، نوروزخيل و شروتى تگاب عمليات تصفيوى داشتند که با حمله مخالفين مسلح رو برو شدند.

او مى گويد، در اين درگيرى ها که تا صبح امروز ادامه داشت، ١٢ مخالف مسلح دولت و شش تن از نيروهاى پوليس کشته و ١٣ مخالف مسلح و سه تن از نيروهاى دولتى زخمى شده اند.

به گفتۀ او، سه تن از قوماندان محلى مخالفين مسلح دولت شامل کشته شده ها می باشند و ملا احسان الله ولسوال نامنهاد طالبان براى ولسوالى تگاب شامل زخميان اين نبرد است.

او بدون ارايه جزييات گفت که اجساد شمارى از کشته شده هاى مخالفين بر ميدان نبرد باقى مانده است.

مخالفين مسلح دولت تا حال در  اين مورد چيزى نگفته اند.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

مسابقه ملی عکاس

Advertisement