خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

يک تانک نيروهاى خارجى با ماين کنار جاده در پروان برخورد کرد

يک تانک نيروهاى خارجى با ماين کنار جاده در پروان برخورد کرد

May 19, 2017 - 18:35

لشکرگاه، چاريکار(پژواک، ٢٩ ثور ٩٦): مقام هاى امنيتى از وارد کردن تلفات سنگين به مخالفين مسلح دولت در هلمند و انفجار ماين بر يک تانک نيروهاى خارجى در پروان خبر مى دهند.

ضیاالرحمن فایض سیدخیلی آمر امنیت قوماندانى امنيه پروان می گوید که يک تانک نيروهاى خارجى صبح امروز در منطقه عبدی بای مرکز پروان با ماين کنار جاده برخورد کرد.

موصوف گفت که تا حال از تلفات ناشى از اين انفجار معلومات ندارد، زيرا نيروهاى خارجى به نيروهاى افغان اجازه رفتن به محل رويداد را نداده است.

 اما يک تن از شاهدان عينى که از ذکر نامش خوددارى مى کند، مى گويد که در اين انفجار يک عراده تانک نيروهاى خارجى کاملا تخريب شده است.

موصوف مى گويد، سه تن را ديده است که در حالت زخمى بر زمين افتاده بودند.

نیروهای خارجی مستقر در افغانسان تا حال در این مورد چیزى نگفته اند.

همچنان دگرمن محمد رسول ځاځى مسوول مطبوعات قل اردوى ٢١٥ ميوند مى گويد که امروز حوالى ساعت دو بعد از ظهر مخالفين مسلح دولت در ولسوالى نادعلى مورد حمله نيروهاى افغان و خارجى قرار گرفتند.

وى گفت که در اين حمله ٣٠ تن از مخالفين مسلح کشته شده اند.  

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

مسابقه ملی عکاس

Advertisement