خدمات پژواک

  

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)
بازسازى

"ده هزار منزل رهایشی در هرات ساخته مى شود"

Feb 13, 2016 - 16:40
هرات (پژواک، ٢٤دلو٩٤): وزيرشهرسازى و مسکن ميگويد که در آينده نزديک، سنگ تهداب ده هزار منزل رهايشى در هرات گذاشته مى شود.
ادامه مطلب

بيش از١٤٠ هزار تن از مزاياى ده ها پروژه عام المنفعه مستفيد مى شوند

Feb 09, 2016 - 14:20
کابل (پژواک،۲۰دلو۹۴): بیش از ۱۴۰هزار تن از ۵۵ پروژه عام المنفعه به ارزش بيش از دوصد مليون افغانى در ۱۳ ولایت مستفید می­شوند. قرارداد این پروژه ها، امروز میان نصیراحمد درانی وزیر احیا و انکشاف دهات و شوراهای قریه ها به امضا رسید. وزیر احیا و انکشاف...
ادامه مطلب

سرک لین دوم شاهراه کابل- لوگر قير ميشود

Feb 08, 2016 - 14:56
کابل (پژواک، ۱۹دلو۹۴): وزارت فوایدعامه، از آغاز کار قیرریزی سرک لین دوم شاهراه کابل- لوگر و ولسوالی بلخ- کود و برق مزارشریف، خبر داده میگوید که با تکمیل این دو پروژه، مشکلات هزاران تن از لحاظ مواصلاتی حل می­گردد. قرارداد این دوپروژۀ مواصلاتى که...
ادامه مطلب

یک پروژه راه سازی در کابل به بهره برداری سپرده شد

Feb 01, 2016 - 16:10
کابل(پژواک، ۱۲دلو۹۴): سرک کارته ۳ - کارته ۴ شهر کابل که به کمک مالی بانک جهانی ساخته شده است، به بهره برداری سپرده شد.
ادامه مطلب

ده ها پروژه در غور به بهره بردارى هزاران خانواده سپرده شد

Feb 01, 2016 - 15:35
فيروزکوه(پژواک،١٢دلو٩٤): بيش از ٥٦٠٠ خانواده در ولايت غور، از پروژه هاى سکتورهای زراعت، آبرسانی، سهولت ترانسپورتی و زیربنایى مستفيد گرديدند. مسوولان رياست احيا و انکشاف دهات غور ميگويند که درمجموع ٥٢ پروژه در ولسوالی هاى دولینه، چهارسده، دولتیار،...
ادامه مطلب

۱۱۰ پروژه انکشافی در پروان به بهره برداری سپرده شد

Jan 28, 2016 - 20:25
چاریکار(پژواک، ۸ دلو۹۴): ۱۱۰ پروژه که از طریق برنامه همبستگی ملی وزارت احیاء و انکشاف دهات در ولایت پروان تکمیل شده است، به بهره برداری سپرده شد.
ادامه مطلب

اولين تعمير ليليۀ اناث در شهر ميمنه افتتاح گرديد

Jan 27, 2016 - 16:59
ميمنه (پژواک،٧ دلو۹۴): ساختمان لیلیۀ اناث پوهنتون فاریاب، با هزينۀ بيش ازیک میلیون دالر از کمک کشور شاهی ناروی، امروز افتتاح شد.
ادامه مطلب

اشرف غنی: پروژه‌های بزرگ زیربنایی در فراه عملی خواهند شد

Jan 24, 2016 - 20:53
فراه (پژواک، دلو۹۴): محمد اشرف غنی رئیس جمهور، در تماس تلفونی با شماری نمایندگان فراه گفته است که وی توجه خاصی به این ولایت دارد و مصمم است شماری از پروژه‌های بزرگ زیربنایی از جمله پروژه احداث بند بخش آباد فراه را عملی سازد.
ادامه مطلب

کار اعمار سه تعمير مربوط به پوهنتون پروان آغاز شد

Jan 21, 2016 - 16:55
کابل(پژواک، اول دلو ٩٤): کار اعمار ساختمان پوهنځى هاى اقتصاد و زراعت و لیليه دخترانۀ پوهنتون پروان که در مجموع حدود ٧٦ ميليون افغانى هزينه بر می‌دارد، آغاز يافت.
ادامه مطلب

در بدخشان به کمک آلمان دیوارهاى محافظتی و کانال آبیاری ساخته شد

Jan 21, 2016 - 16:03
فيض آباد(پژواک، اول دلو٩٤): مردم چهارقريۀ ولسوالى شهربزرگ ولايت بدخشان، با ساخت دیوارهای محافظتی از کمک آلمان، از خطر سيلاب مصوون گرديدند.
ادامه مطلب

کار قیرريزى سرک استالف- قره باغ کابل تکميل شد

Jan 17, 2016 - 16:52
کابل(پژواک، ٢٧ جدی ٩٤): کار قیرريزى ٧،٤ کیلومتر سرک از ولسوالی استالف تا بازار ولسوالی قره باغ کابل، به هزينۀ حدود صد ميليون افغانى تکميل شد.
ادامه مطلب

کار جغل اندازی ٣٩ کيلومتر سرک در سمنگان تکميل شد

Jan 16, 2016 - 15:55
ايبک (پژواک، ٢٦جدى٩٤): کار جغل اندازی ٣٩ کيلومتر سرک ايبک- خرم سارباغ، سمنگان با هزينۀ ٤٥٢ هزار دالر امريکايى از کمک سويدن تکميل شد.
ادامه مطلب

حدود٣٠ هزار خانواده در سمنگان از مزاياى٥٤٤ پروژه مستفيد شدند

Jan 13, 2016 - 16:54
ایبک (پژواک، ٢٣ جدی ٩٤): با بهره بردارى ٥٤٤ پروژۀ عام المنفعه در دور دوم برنامه همبستگی ملی در سمنگان، نزديک به ٣٠ هزار خانواده از مزاياى آن مستفيد شدند و کار روی ٦٥ پروژۀ دیگر ادامه دارد.
ادامه مطلب

ساختمان برنامه ملی راهسازی در بامیان به بهره برداری رسید

Jan 13, 2016 - 11:07
باميان (پژواک، ٢٣جدى٩٤): تعمير برنامۀ ملى راهسازى انکشاف دهات مناطق مرکزى در باميان، درحالى افتتاح گرديد که سالانه از طریق این اداره، بیش از ٣٢ هزار روز کاری برای مردم ايجاد مى شود. این ساختمان دو طبقه يى، بصورت پُخته و با هزینۀ بیش از٢١ميلیون...
ادامه مطلب

ده ها پروژۀ عام المنفعه در نيمروز به علت ناامنى عملى نشده است

Jan 12, 2016 - 13:04
زرنج (پژواک،٢٢جدی٩٤): حدود دو هزار خانواده، از ٢٢٠ پروژۀ عام المنفعه در نيمروز بهره مندگرديده؛ اما ده ها پروژۀ ديگر به سبب ناامنى در برخى از ساحات اين ولايت عملى نشده است. رياست احيا وانکشاف دهات ميگويد که مردم، از اين پروژه ها درطول سالجارى مستفيد...
ادامه مطلب

ساختمان ٦٣ مکتب طى سال جارى در سرپل اعمار شده است

Jan 11, 2016 - 16:38
سرپل (پژواک، ٢١ جدی ٩٤): ریاست معارف سرپل می­گوید که از آغاز سال روان خورشیدی تا به حال، ساختمان ٦٣ مکتب در این ولایت اعمار گرديده است.
ادامه مطلب

آرامگاه غازی امان الله خان بازسازی می شود

Jan 11, 2016 - 14:17
کابل (پژواک، ٢١ جدى٩٤): به اساس هدایت ريیس جمهور اشرف غنی، آرامگاه غازی امان الله خان بازسازی می شود. در خبرنامه اى که از سوى دفتر مطبوعاتى رياست جمهورى، به آژانس خبرى پژواک مواصلت ورزيده، آمده است که محمد اشرف غنی رئیس جمهور، روز گذشته در جریان...
ادامه مطلب

هزاران خانواده از شبکه هاى برق در کندز و بغلان مستفيد ميشوند

Jan 10, 2016 - 17:57
کابل(پژواک،٢٠جدى٩٤): بيش از هفت هزار تن در کندز و ١٥٠٠ خانواده در ولايت بغلان، از انرژى برق مستفيد ميگردند. درخبرنامه اى که ازسوى دفتر همکارى هاى انکشافى آلمان )جى آى زيد) به آژانس خبرى پژواک مواصلت کرده، آمده است که قرارداد اين پروژه، امروز در دفتر...
ادامه مطلب

برنامۀ ملی کاریابی برای صلح در ١٢ ولایت کشور آغاز شد

Jan 04, 2016 - 15:16
هرات (پژواک،١٤جدى٩٤): وزارت احيا و انکشاف دهات، برنامۀ ملی کاریابی برای صلح را در ١٢ ولایت افغانستان، به ارزش ٣٥ میلیون دالر امريکايى آغاز کرد.
ادامه مطلب

سالگرد ايجاد پُل پارچه اى در دايکندى برگزار شد

Jan 02, 2016 - 13:24
باميان (پژواک،١٢جدى٩٤): فعالان مدنی، سالگرد ايجاد پُل پارچه اى را در ولايت دايکندى تجليل کردند که يک پل چوبى درکنار آن قرار داشته و انتقال اموال ازآن، با قيمت گزاف به مردم تمام ميشود. فعالان مدنى، سال گذشته اين پُل پارچه اى رابه شکل نمادين در منطقۀ...
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement