خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

خدمات اعلامیه های مطبوعاتی

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

اپليکيشن تيليفون همراه

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)
ورزش

مسابقه دَوِش در سمنگان راه اندازی شد

Mar 25, 2015 - 17:36
ایبک (پژواک،٥ حمل ٩٤): محمدعظيم ٢٢ ساله ورزشکار فوتبال، مقام‌ اول مسابقه دوش را که به پيشواز سال ١٣٩٤ امروز در مرکز سمنگان راه اندازى شد، از آن خود کرد.
Read More

تیم ملی فوتبال افغانستان دربرابر تیم فلسطین شکست خورد

Mar 23, 2015 - 19:03
کابل (پژواک، ۳حمل ۹۴): تیم ملی فوتبال افغانستان، در نخستین بازی خود در مسابقات انتخابی المپیک ریو، به مصاف تیم ملی فلسطین رفت و بازی را به رقیب خود واگذار کرد.
Read More

اولین تیم اسکی بازان میدان وردک آغاز به فعالیت نمود

Mar 17, 2015 - 11:36
ميدان شهر(پژواک، ٢٦حوت٩٣): نخستين تیم اسکى بازان تمرینات خود را در ولسوالی دایمیرداد و حصۀ اول بهسود ولایت میدان وردک آغاز نمودند. اين تيم که متشکل از ٢٠ تن بوده، دو روز در ساحات مرتفع ولسوالى دایمیرداد که ضخامت برف به یک مترمى رسد، تمرين نمودند و...
Read More

ملی پوشان نوجوان افغان در مسابقات فوتبال آسیای مرکزی شرکت می‌کنند

Mar 13, 2015 - 09:55
کابل (پژواک ٢۲حوت ٩٣): تیم ملی فوتبال زیر ۱۵ سال افغانستان در مسابقات کشورهای آسیای مرکزی که با میزبانی جاپان برگزار می‌شود، شرکت می‌کند.
Read More

"تا به خواستهای برحق ما رسیدگی نشود، به تحصن خود ادامه می دهیم"

Mar 12, 2015 - 17:03
کابل (پژواک،٢١حوت ٩٣): تحصن کنندگان تیم ملی تکواندو، حکومت وحدت ملی را به بی تفاوتی و نارسايی در حل مشکلات ورزشی متهم ساختند.
Read More

وظیفۀ رییس عمومی تربیت بدنی و سپورت به تعلیق درآورده شد

Mar 09, 2015 - 15:04
کابل (پژواک،۱۸حوت۹۳): رییس جمهور، وظیفه رییس عمومی تربیت بدنی و سپورت را به تعلیق در آورد و هیئتى را به منظور تحقق حکومتدارى خوب و حمایت از ورزشکاران و محو فساد در ادارات ورزشی کشور توظیف کرد. به اساس معلومات دفتر سخنگوى رييس جمهور، در حکم شماره ۸۸۰...
Read More

تیم ملی کریکت افغانستان از نیوزیلند شکست خورد

Mar 08, 2015 - 20:29
کابل ( پژواک، ١٧ حوت ٩٣ ) : در ادامه جام جهانی کریکت، تیم ملی نیوزیلند، میزبان این جام تیم ملی کریکت افغانستان را شکست داد.
Read More

دره هاى باميان شاهد اسکى بازى جوانان است

Mar 08, 2015 - 12:31
بامیان (پژواک، ١٧حوت٩٣): دامنه هاى کوه بابا و دره هاى باميان، درحالى شاهد اسکى بازى خودجوش جوانان است که يک موسسۀ آلمانى، يکهزار سيت اسکى را براى علاقمندان اين بازى کمک نموده است. بازى رسمى اسکى؛ طورى است که ورزشکاران به ارتفاع کوه رفته و ازآنجا با...
Read More

دانش: بالر های افغان بازیکنان تیم کرکت استرالیا را زیر فشار می آورند

Mar 03, 2015 - 20:11
جلال اباد(پژواک،۱۲ حوت ۹۳): نسیم الله دانش رئیس عمومی کرکت بورد افغانستان می گوید که بازی کنان تیم ملی کرکت افغانستان قابلیت بازی با تیم آسترالیا را دارند و بالر های افغان آنها را زیر فشار خواهند آورد.
Read More

رئیس جمهور به زودی هیئتی را برای بررسی مشکلات فدراسیون تکواندو تعیین می کند

Mar 01, 2015 - 20:32
کابل (پژواک، ۱۰ حوت ٩٣): محمد اشرف غنی رئیس جمهور در دیدار با مسؤلان کمیته ملی المپیک، تربیت بدنی و نمایندگان فدراسیون تکواندو گفته است که هیئتی را برای بررسی مشکلات تکواندو کاران تعیین خواهد کرد.
Read More

مسابقه اسکی دختران در بامیان برگزار شد

Feb 28, 2015 - 19:13
بامیان (پژواک، ۹ حوت ٩٣): همزمان با برفباری‌های اخیر و آماده شدن شرایط برای بازی اسکی در بامیان، شماری از دختران این ولایت در یک مسابقۀ دوستانه شرکت کردند.
Read More

ورزشکاران هشدار به مظاهره دادند

Feb 28, 2015 - 15:09
کابل (پژواک،٩حوت٩٣): ورزشکاران تحصن کننده، حکومت را در قبال ورزش بی توجه خوانده، هشدار دادند که اگر به خواست های مشروع آنها رسیدگی نشود، دست به تظاهرات گسترده خواهند زد.
Read More

امريکا پيروزى افغانها را در کرکت مبارکباد گفت

Feb 28, 2015 - 15:04
واشنگتن (پژواک،٩ حوت ٩٣): امريکا پيروزى تيم ملى افغانستان در مسابقات جام جهانى کرکت را به افغان ها مبارکباد گفته است.
Read More

اسکى بازان باميان، اروپايى ها را شکست دادند

Feb 28, 2015 - 11:27
بامیان (پژواک، ٩حوت٩٣): اسکى بازان ولايت باميان، برنده مسابقۀ اسکى بازى با اتباع کشورهاى اروپايى گرديدند. اين مسابقه، عصر ديروز باشرکت٢٠اسکى باز داخلى و١٤ اسکی باز از انگلستان، ناروی سویس و نيوزيلاند در نزديکى کوه بابا در مرکز باميان برگزار شد...
Read More

افغانستان برندۀ نخستين بازى در جام جهانى کرکت شد

Feb 26, 2015 - 14:36
کابل (پژواک، ٧ حوت ٩٣): افغانستان با شکست دادن به تيم سکاتلند در مسابقات جام جهانى کرکت، برندۀ اولين بازى در اين جام شد. بازى مذکور، امروز(٧حوت) در ميدان بين المللى شهر دونيدن کشور نيوزيلند انجام شد. فريد هوتک سخنگوى کرکت بورد افغانستان، به آژانس...
Read More

در خوست مسابقۀ دوش ميان پوليس و بازيکنان صورت گرفت

Feb 23, 2015 - 16:57
شهرخوست (پژواک، ٤ حوت٩٣): مسوولان امنيتى خوست ميگويند که ورزش، ميتواند فضاى باور ميان مردم و پوليس ايجاد کند و فاصلۀ موجود ميان مردم و حکومت را از بين ببرد.
Read More

"حکومت به خواستهای تحصن کنندگان تیم ملی تکواندو توجه کند"

Feb 23, 2015 - 16:30
کابل (پژواک، ٤حوت٩٣): معاون اول کمیته ملی المپیک، برخی از نهادهای جامعه مدنی و ورزشکاران، ضمن حمایت از تحصن شش عضو تیم ملی تکواندو، از حکومت خواستند تا به خواسته های تحصن کنندگان توجه جدی نماید.
Read More

تيم کرکت سريلانکا تیم افغانستان را شکست داد

Feb 22, 2015 - 13:16
کابل (پژواک، ٣ حوت ٩٣): تيم کرکت سريلانکا، امروز با يک رقابت جدى در جام جهانى کرکت، تيم افغانستان را شکست داد. بازى مذکور، امروز (٣حوت) در ميدان بين المللى دونيدن کشور نيوزيلند انجام شد. تيم سريلانکا برنده قرعۀ بازى شد؛ اما نخست با خارج کردن ده...
Read More

سریلانکا: تیم کرکت افغانستان را هم دست کم نگیریم

Feb 21, 2015 - 15:08
کابل (پژواک، ٢ حوت ٩٣): کپتان تیم کرکت سریلانکا می گوید، که آنها تیم کرکت افغانستان را دست کم نمی گیرند و برای بازی آمادگی خاص را گرفته اند. قرار است به ادامه بازی های یک روزه جام بین المللی کرکت فردا یکشنبه ٣ حوت بازی کرکت میان تیم های افغانستان و...
Read More

تيم وردک مستقر در کابل برندۀ بازى تير و کمان شد

Feb 21, 2015 - 14:28
کابل(پژواک، ٢ حوت ٩٣): تيم مردم وردک مستقر در کابل، تيم "قريۀ چک" ولسوالى چک ولايت ميدان وردک را در بازى تير وکمان شکست داد. اين بازى يک روزه، صبح روز گذشته در منطقۀ "باغ داوود" مربوطات حوزۀ پنجم شهر کابل آغاز و تا شام روز ادامه داشت. عطاء محمد...
Read More

Advertisement