خدمات پژواک

   

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

ويديو ها

آژانس خبری پژواک در سال 2010 میلادی به منظور نمایش رویداد ها به گونه تصویری برای گیرنده گان خود ، خدمات بخش ودیو یا تصویری را آغاز کرد.

در این بخش خبرنگاران ورزیده و پرودیوسران با تجربه فعالیت میکنند و آنها  تصاویر را با کیفیت عالی وبا استفاده از تکنالوژی معاصر و پیشرفته از سراسر کشور تهیه و  عرضه مینمایند.

آژانس خبری پژواک در حال حاضر در پنج شهر عمده افغانستان خبر نگاران تصویری داشته و همچنان چهارده خبرنگار دیگر مجهز با کمره های  تصویری عصری در ولایات دیگر دارد که آنها تصاویر ناب و با ارزش را به زود ترین فرصت جمع آوری و به دفتر مرکزی میفرستند.  

این خبرنگاران آموزش های لازم مسلکی را در بخش تهیه نمودن تصاویر با معیارهای جهانی فرا گرفته اند.

خبرنگاران  تصویری ما از سراسر کشورهمه روزه  تصاویر را جمع آوری می نمایند و شما میتوانید تمام گزارش های تصویری مان را در صفحه انترنتی آژانس خبری پژواک تماشا نمائید.

علاوه از این آژانس خبری پژواک آماده است تا هرگونه تصاویر مستند، خبری و موضوعات خاص را از تمام افغانستان با قیمت مناسب برای ضرورت مندان فراهم نماید.  

برای معلومات بیشتر و فرمایشات تان می توانید با بخش بازاریابی و یا بخش ویدیو پژواک به تماس شوید.

sales@pajhwok.com

obaid.alokozay@news.pajhwok.com

0093706010050

اعلانات

Advertisement