خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

زمینه آموزش تعلیمات اسلامی برای هزاران استاد فراهم می شود

Mar 19, 2018 - 19:41
کابل(پژواک، ٢٨ حوت ٩٦): وزارت ارشاد، حج و اوقاف اعلام کرد که قرار است ١١ هزار استاد مکاتب در سراسر کشور در زمینه تعلیمات اسلامی آموزش ببینند.
ادامه مطلب

چين افغانستان را در آموزش و تداوى نظاميان همکارى ميکند

Dec 28, 2017 - 18:13
کابل (پژواک، ٧ جدی٩٦) :چين وعده سپرده تا در حصه بورسیه های تحصیلی برای مداومین نظامی افغانستان و پذیرش مجروحین و مصدومین اردوی ملی افغانستان در مراکز صحی اين کشور همکاری نمایند.
ادامه مطلب

۲۵۰ تن از بخش آموزش فن و حرفه در سرپل فارغ شدند

Feb 13, 2017 - 16:44
سرپل (پژواک،۲۵دلو۹۵): به تعداد ۲۵۰ تن از جوانان، پس از تکميل دورۀ آموزشى شش ماهه در بخش های فن و حرفه در ولایت سرپل فارغ شدند و برای شان وسایل کاری نیز توزیع گردید.
ادامه مطلب

٢٥ هزار تن تحت آموزش مهارت های تخنیکی و مسلکی قرار می‌گيرند

Jul 11, 2015 - 15:44
کابل (پژواک، ٢٠ سرطان٩٤): در چهار سال به کمک ٣.٧ میلیون دالر امریکایی اداره انکشافى بین المللی امريکا، براى ٢٥ هزار تن از شاگردان انستيتيوت هاى تعلیمات تخنیکی و مسلکی، زمينۀ کارعملى و کاريابى مساعد می‌شود.
ادامه مطلب

ده ها عکاس از دورۀ آموزشى شش روزه در بامیان فارغ شدند

May 17, 2015 - 12:03
باميان (پژواک، ٢٧ثور٩٤): هشتاد و پنج تن به شمول دختران، از دورۀ آموزش عکاسی و ويديويى که از طرف اتحادیه توریزم به هدف معرفى باميان براى سياحان خارجى برگزارشد، فارغ گردیدند. اين عده جوانان، بيش از يکهزار قطعه عکس را از مجسمه هاى مخروبۀ بودا، شهر...
ادامه مطلب

ربانى: آموزش و تمويل بيشتر نيروهاى امنيتى و دفاعى يک ضرورت است

May 16, 2015 - 17:01
کابل(پژواک،٢٦ثور۹۴): وزيرامورخارجه ميگويد که باتوجه به وضعيت خاص افغانستان و منطقه و تهديدات نوظهور، آموزش و تمويل بيشتر نيروهاى امنيتى و دفاعى، يک ضرورت و از خواست هاى اساسى حکومت درنشست ناتو بود که مورد قبول واقع شد. اجلاس دوروزۀ وزراى خارجۀ ناتو...
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement