خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

در افغانستان ١١٦ واقعۀ جدید بیماری کرونا ثبت شده است

Oct 22, 2020 - 14:27
کابل (پژواک، اول عقرب۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۱۱۶ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ۴۰۶۲۶ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

افغانستان در حال گفتگو با پاکستان در مورد تسهیل ویزه است

Oct 22, 2020 - 14:05
کابل (پژواک، اول عقرب ٩٩): وزارت امور خارجۀ افغانستان می گوید که در حال مذاکره با دولت پاکستان، در مورد سهولت های بیشتر ویزه برای افغان ها است.
ادامه مطلب

تعداد جان باختگان ويروس کرونا در افغانستان از مرز ١٥٠٠ تن گذشت

Oct 21, 2020 - 14:47
کابل (پژواک، ۳۰ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۱۴۱ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ٤۰۵۱۰ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

نادرى: روند مذاکرات صلح افغانستان به مراتب خوب پیش رفته است

Oct 21, 2020 - 12:19
کابل (پژواک، ٣٠ ميزان ٩٩): سید منصور نادری وزیر دولت در امور صلح و عضو هیات مذاکره‌کنندۀ دولت مى گويد که تجارب دیگر کشورها در عرصۀ مذاکره، بازگوکنندۀ طولانی بودن توافق روی شکلیات است؛ ولی روند مذاکرات صلح افغانستان در این مورد، به مراتب خوب پیش رفته است.
ادامه مطلب

٨٢ واقعۀ مثبت کرونا و دو فوتی در ٢٤ ساعت گذشته ثبت شده است

Oct 20, 2020 - 14:48
کابل (پژواک، ۲٩ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ٨٢ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ٤٠٣٦٩ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

۸۷ واقعۀ مثبت کرونا و پنج فوتی در ٢٤ ساعت گذشته ثبت شده اند

Oct 19, 2020 - 13:50
کابل (پژواک، ۲۸ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۸۷ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ۴۰۲۸۷ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

۵۹واقعۀ مثبت کرونا و چهار فوتی در ٢٤ ساعت گذشته ثبت شده اند

Oct 18, 2020 - 14:19
کابل (پژواک، ۲۷ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۵۹ واقعۀ جدید بیماری کرونا دریک شبانه روز گذشته درکشور خبر داده و می گوید که تاکنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ۴۰۲۰۰ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

٥٣ واقعۀ مثبت کرونا و سه فوتی در٢٤ ساعت گذشته ثبت شده است

Oct 17, 2020 - 13:32
کابل (پژواک، ۲٦ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ٥٣ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ٤٠١٤١ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

تعداد مبتلایان ثبت شدۀ ویروس کرونا در افغانستان، از مرز ۴۰ هزار گذشت

Oct 15, 2020 - 13:23
کابل (پژواک، ۲۴ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۳۲ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به بیش از ۴۰ هزار تن رسيده است.
ادامه مطلب

اگر جلو تورید مرغ گرفته نشود، مرغداری ها را آتش می زنیم

Oct 14, 2020 - 15:52
کابل (پژواک، ۲٣ میزان ۹۹): اتحادیه سراسری تولید و پروسس مرغداری افغانستان می گوید که اگر حکومت، تورید مرغ زنده از کشورهای همسایه را متوقف نکند، دست به حرکت هاى مدنی می زنند و فارم های مرغداری را به آتش می کشند.
ادامه مطلب

در ۲۴ ساعت گذشته ۶۶ واقعۀ مثبت کرونا و یک فوتی ثبت شده است

Oct 14, 2020 - 13:38
کابل (پژواک، ۲۳ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۶۶ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، نزدیک به ۴۰ هزار تن رسيده است.
ادامه مطلب

در افغانستان هفت میلیون تن در معرض خطر سیلاب ها قرار دارند

Oct 13, 2020 - 15:03
کابل (پژواک، ۲٢میزان ۹۹): وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، در روز جهانی کاهش خطرات گفت که بیش از هفت میلیون تن در افغانستان، در معرض خطرسیلاب ها قرار دارند و عدم توجه به این مشکل بحران زا بوده می تواند.
ادامه مطلب

در ۲۴ ساعت گذشته ۵۸ واقعۀ مثبت کرونا و یک فوتی ثبت شده است

Oct 13, 2020 - 13:43
کابل (پژواک، ۲۲ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۵۸ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، نزدیک به ۴۰ هزار تن رسيده است.
ادامه مطلب

در ۲۴ ساعت گذشته ۷۱ واقعۀ مثبت کرونا و دو فوتی ثبت گردیده است

Oct 12, 2020 - 14:06
کابل (پژواک، ۲۱ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۷۱ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ۳۹۸۷۰ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ واقعۀ مثبت کرونا و یک فوتی ثبت شده است

Oct 10, 2020 - 14:34
کابل (پژواک، ۱۹ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۱۰ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ۳۹۷۰۳ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

در ۲۴ساعت گذشته ۷۷ واقعۀ مثبت کرونا و دو فوتی ثبت گردید

Oct 09, 2020 - 10:51
کابل (پژواک، ۱۸ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۷۷ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشورخبر داد و گفته است که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ۳۹ هزار و ۶۹۳ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

در ۲۴ ساعت گذشته ۶۸ واقعۀ مثبت کرونا و یک فوتی ثبت گردیده اند

Oct 08, 2020 - 14:54
کابل (پژواک، ۱۷ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۶۸ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ۳۹۶۱۶ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

در ۲۴ ساعت گذشته ٦٢ واقعۀ مثبت کرونا و دو فوتی ثبت گردیده اند

Oct 07, 2020 - 12:16
کابل (پژواک، ١٦ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ٦٢ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ٣٩٥٤٨ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

در ۲۴ ساعت گذشته ۶۴ واقعۀ مثبت کرونا و یک فوتی ثبت گردیده اند

Oct 06, 2020 - 14:45
کابل (پژواک، ۱۵ میزان ۹۹): وزارت صحت عامه، در حالی از ثبت ۶۴ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر می دهد که این وزارت، به تازگى اعلان کرد که وضعیت شيوع ويروس کرونا در کشور را تحت کنترول دارند.
ادامه مطلب

در ۲۴ ساعت گذشته ٨١ واقعۀ مثبت کرونا در کشور ثبت شده است

Oct 05, 2020 - 13:57
کابل (پژواک، ١٤ میزان۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ٨١ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تعداد مجموعی مبتلايان به اين ويروس، تا کنون در افغانستان به ٣٩٤٢٢ تن افزایش یافته است.
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement