خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

باشنده هاى سنگ تخت دايکندى از پول شخصى خود، يک مرکز صحى ساخته اند

Oct 14, 2020 - 16:34
نيلى(پژواک، ٢٣ ميزان ٩٩): تعمير یک مرکزصحی که به کمک مالى مردم در ولسوالى سنگ تخت ولايت دايکندى ساخته شده است، امروز به رياست صحت عامۀ اين ولايت تسليم داده شد.
ادامه مطلب

باشنده هاى پروان دراعتراض به کشتارافراد ملکى دست تظاهرات کردند

May 20, 2020 - 16:31
چاریکار(پژواک،۳۱ ثور ۹۹): صد ها تن از باشنده گان ولايت پروان در پی کشته و زخمی شدن افراد ملکی دریک مسجد ، دست به تظاهرات زدند و خواستار شناسایی عاملین این قضیه ازسوى حکومت شدند.
ادامه مطلب

"کشورهاى بزرگ به نام صلح با مردم افغانستان بازى نکنند"

Mar 11, 2019 - 14:57
کابل(پژواک،۲۰حوت۹۷): شماری از باشنده هاى کابل، با یک حرکت نمادین خواستار توقف کشتار در افغانستان شدند و از سازمان ملل متحد خواستند که به کشورهاى دخيل در جنگ، فشار وارد کند تا دست از«تروريزم و آدم خورى» بردارند.
ادامه مطلب

"به کم کاری ها در ولایت لوگر خاتمه داده شود"

Aug 05, 2018 - 17:08
کابل (پژواک، ١٤ اسد ٩٧): باشنده هاى لوگر، از کم و بى کيفيت بودن پروژه ها در آن ولايت شکايت دارند؛ اما وزير انکشاف دهات مى گويد که بودجۀ امسال پروژه ها در لوگر، با ١٣ برابر شدن نسبت به سال گذشته ٣١ ميليون دالر مى باشد.
ادامه مطلب

برخى باشنده هاى بادغيس اتهام لت و کوب علیه آمرحوزه اول قلعه نورا رد کردند

Dec 20, 2016 - 19:18
کابل (پژواک، ٣٠ قوس ٩٥): برخى باشنده هاى بادغيس مى گويند که افراد نزديک به محمدحسن آمر حوزه اول قلعه نو بادغيس، هيچ خانمى را لت و کوب ننموده؛ اما برخى منابع مى گويند که افراد يادشده نه تنها خانم ها را لت و کوب نموده، بل يک تن را زخمى نيز کرده اند.
ادامه مطلب

مسدود کردن راه باشنده هاى بلخاب را دچار مشکل کرده است

Jul 19, 2016 - 17:05
سرپل(پژواک، ٢٩ سرطان ٩٥): باشنده هاى ولسوالى بلخاب سرپل می‌گویند که به دنبال مسدود شدن راه بلخاب – شهر سرپل، قيمت مواد اوليه در اين ولسوالى افزايش يافته و مردم در انتقال مريضان به شفاخانه، دچار مشکل شده اند.
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement