خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

صدها تن از باشنده گان کاپيسا خواهان آتش بس دايمى شدند

Feb 01, 2020 - 17:14
محمودراقى(پژواک،١٢ دلو ٩٨): صدها تن از باشنده گان کاپيسا در يک گردهمايى، از طرفين درگير جنگ خواهان آتش بس دايمى شده و تاکيد کردند که بايد طرفين درگير جنگ، از طريق گفتگوهاى بين الافغانى در رسيدن به خواست هاى خود تلاش کنند.
ادامه مطلب

باشنده گان ولسوالى تولک، از عرضۀ خدمات صحى شکايت دارند

Jan 27, 2020 - 17:11
فيروزکوه(پژواک،٧ دلو٩٨): شماری از باشنده­های ولسوالی تولک غور، از پايين بودن سطح عرضۀ خدمات صحى و افزايش مشکلات در فصل زمستان، شکايت دارند و خواهان ايجاد سه کلينيک جديد دراين ولسوالى مى باشند.
ادامه مطلب

باشنده گان غور مقیم هرات، در اعتراض به بی توجهی به ولايت شان مظاهره کردند

Jan 27, 2020 - 16:36
شهر هرات (پژواک، ٧ دلو ٩٨): صدها تن از باشنده گان غور مقیم ولايت هرات، از بی توجهی حکومت نسبت به ولايت آنها دست به راهپیمایی اعتراضی زدند.
ادامه مطلب

باشنده گان هرات: طالبان بايد آتش بس کنند

Jan 23, 2020 - 15:33
شهرهرات(پژواک، ۳دلو ٩٨) شماری از باشنده گان هرات، امروز در مقابل استدیوم ورزشی این ولایت گردهم آمده و از گروه طالبان خواستند که آتش‌بس اعلام کنند.
ادامه مطلب

شماری از باشنده گان هرات از مداخلات کشورهای همسایه ابراز نگرانی کردند

Jan 15, 2020 - 18:32
شهر هرات (پژواک، ۲۵ جدی۹۸): ده ها تن از باشنده گان و فعالان مدنی هرات، امروز در یک همایش از مداخلات کشورهای همسایه در امور داخلی افغانستان، ابراز نگرانی کرده اند.
ادامه مطلب

باشندگان برمل: پولیس منازل مردم را باید در حضور متنفذين قومی تلاشی کنند

Jan 12, 2020 - 17:08
شرنه (پژواک، ۲۲ جدی ۹۸): ده ها متنفذقومی ولسوالی برمل ولایت پکتیکا در دیدار اختصاصی با قوماندان امنیه این ولایت خواست که خانه های مردم باید بعد ازین در حضور سران قومی تلاشی شود.
ادامه مطلب

​باشندگان پکتیکا از عرضۀ خدمات نا مناسب صحی شکایت دارند

Dec 23, 2019 - 20:03
شرنه (پژواک، ٢ جدی ٩٨): برخی از باشندگان و مقامات محلی ولایت پکتیکا از کمبود داکتران متخصص زن و عدم رسیدن ادویه جات به شفاخانه های دولتی این ولایت شکایت دارند و تاکید می ورزند که این مشکلات باید حل گردد.
ادامه مطلب

مردم از خدمات شفاخانه ملکی در مزار شریف شکایت دارند

Dec 23, 2019 - 18:22
مزار شریف (پژواک، ۲ جدی ۹۸): شماری از مریضان شفاخانه حوزوی بلخ در مزار شریف و پایوازان ایشان از خدمات نادرست صحی این شفاخانه شکایت دارند.
ادامه مطلب

باشنده گان هرات: مذاکرات صلح بین الافغانی در داخل کشور آغاز گردد

Dec 22, 2019 - 18:08
شهرهرات (پژواک، اول جدی ٩٨): برگزار کننده گان يک گردهمايى پيرامون صلح، ضمن تاکيد بر اينکه هرات ظرفیت میزبانی گفتگوهای بین الافغانی صلح را دارد، تاکید کردند که باید مذاکرات صلح به گونۀ همه شمول، در داخل کشور برگزار شود.
ادامه مطلب

«برخی باشنده های سه درۀ بدخشان به دلیل بسته بودن راه ها مجبور به خوردن علف شده اند»

Oct 24, 2019 - 19:17
کابل (پژواک، ۲عقرب ۹۸): شماری از باشنده های بدخشان می گویند که بسته شدن راه های سه درۀ این ولایت از سوی نیروهای دولتی، سبب شده است که پنج هزار خانواده آواره شوند و برخی ها به خوردن علف رو آورند.
ادامه مطلب

منابع: نزديک به ٥٨ درصد باشنده گان جوزجان زيرخط فقر قرار دارند

Oct 23, 2019 - 17:43
شهرشبرغان (پژواک، اول عقرب ٩٨): در جوزجان، از روز جهانى غذا درحالى تجليل به عمل آمد که نزديک به ٥٨ در صد باشنده گان اين ولايت، زير خط فقر قرار دارند.
ادامه مطلب

باشنده گان پکتيکا: صلح يگانه راه حل نابسامانی های جاری است

Jul 20, 2019 - 18:48
شرنه (پژواک، ۲۹سرطان ۹۸): باشنده گان پکتیکا می گويند که يگانه راه برای اختتام نابسامانی های روان، صلح است که با تامين آن، جلو فعالیت اکثر گروه های دهشت افگن درکشور گرفته خواهد شد.
ادامه مطلب

صدها باشنده ارزگان خواستاررهایی مسوولین امنیتی پیشین شدند

Jun 18, 2019 - 20:05
ترینکوت (پژواک، ۲۸جوزا۹۸): صدها باشنده ولایت ارزگان، با راه اندازی یک نشست اعتراضی از حکومت خواست تا مسوولین امنیتی پیشین را رها کند و از راه اندازی مظاهرات هشدار دادند.
ادامه مطلب

باشندگان غزنی از خدمات مراکز صحی ناراض اند

Jun 06, 2019 - 10:14
غزنی (پژواک،۱۶جوزا ۹۸): ساکنین غزنی می گویند که دراین ولایت، ده ها مرکز صحی موجوداست، ولی فاقد خدمات معیاری می باشد.
ادامه مطلب

باشنده گان هرات: از طالبان و حکومت مى خواهيم که صلح کنند

May 13, 2019 - 15:02
هرات (پژواک، ٢٣ثور٩٨): شماری از باشنده گان و مسئولان دولتی در هرات، ضمن حمايت از قطعنامۀ جرگ مشورتی، از طالبان خواستند که به خواست صلح خواهى مردم لبيک گويند.
ادامه مطلب

باشنده گان غور: حکومت بجای ابراهیم ملکزاده پسر اش را در ولسی جرگه معرفی کند

Mar 24, 2019 - 20:44
فيروزکوه (پژواک ٤ حمل ٩٨): باشنده گان سه ولسوالی غرب ولایت غور در پیوند به اعلان نتایج انتخابات ولسى جرگه از حکومت میخواهند که جانشین محمدابراهیم ملکزاده پسرش را در ولسى جرگه معرفی نماید.
ادامه مطلب

باشنده گان شبرغان از افزایش سرقت های مسلحانه نگرانی کردند

Jan 05, 2019 - 15:59
شبرغان (پژواک، ۱۵ جدی ۹۷): در پی افزایش سرقت های مسلحانه؛ شمارى از باشنده هاى شهر شبرغان، نیروهای امنیتی افغان را قادر به تامین امنیت شهروندان ندانسته هشدار دادند در صورتی که جلو این نابسامانی ها گرفته نشود، دست به تظاهرات می زنند.
ادامه مطلب

شماری از باشنده گان غزنی، حکومت را متهم به کوتاهی در تامین امنیت کردند

Nov 10, 2018 - 16:36
کابل (پژواک، ۱۹عقرب ۹۷): ده ها تن از باشندگان ولسوالی های مالستان و جاغوری غزنی، ضمن نگرانى از وضعیت امنیتی در این دو ولسوالی، هشدار دادند که هرگاه وضعیت تغییر نیابد، دست به اعتراضات گسترده می زنند.
ادامه مطلب

هشدار باشنده گان جوزجان: اگر امنيت تامين نگردد خود سلاح بر میداريم

Sep 16, 2018 - 17:15
شبرغان(پژواک، ٢٥ سنبله ٩٧): شماری از باشندگان جوزجان با نگرانی از وضعیت خراب امنیتی، هشدار می دهند که هرگاه حکومت در راستای تامین امنیت این ولایت اقدام نکند، برای حفاظت از جان شان، خود اقدام کرده، دست به سلاح می برند.
ادامه مطلب

برخی باشنده گان شبرغان یکی از جاده های این شهر را کاه گل کردند

Sep 04, 2018 - 18:53
شبرغان (پژواک، ١٣ سنبله ٩٧): برخی باشنده گان شهر شبرغان مرکز ولايت جوزجان، در اعتراض به عدم تطبیق پروژه های انکشافی و سرکسازی در اين ولایت، در يک حرکت مدنى یکی از جاده های این شهر را کاه گل کردند.
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement