خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

متقاضیان ویزۀ پاکستان در يک هفته براى بار دوم دست به تظاهرات زدند

Oct 12, 2020 - 14:57
کابل (پژواک، ۲۱ میزان ۹۹): صدها تن از متقاضیان ویزۀ پاکستان، از فعالیت کمیشن کاران در اخذ ویزۀ پاکستان انتقاد کرده و می گویند که بدون دادن رشوه به کمیشن کاران و نیروهای امنیتی موظف در اين سفارت، دریافت ویزه مشکل است.
ادامه مطلب

برخی باشنده ننگرهار: حکومت جلو غصب زمین های مان را بگیرد

Aug 13, 2020 - 15:37
کابل (پژواک، ۲۳اسد ۹۹): شماری از باشنده گان ننگرهار با راه اندازی تظاهرات در کابل، مدعی اند که زورمندان زمین های شان را غصب نموده و تا زمانی به اعتراض ها ادامه می دهند که حکومت جلو غاصبان را بگیرند.
ادامه مطلب

حزب مشارکت ملی: فعالیت تمامى مراکز فرهنگی و اجتماعی ایران درافغانستان متوقف گردد

Jun 09, 2020 - 13:04
کابل(پژواک،۲۰جوزا ۹۹): حزب مشارکت ملی با راه اندازی تظاهرات در برابرسفارت ایران در کابل از حکومت خواست تا به جزء از سفارت و قنسلگری دیگر تمامى مراکز فرهنگی و اجتماعی آن کشور را که بيشترفعالیت های استخباراتی انجام میدهند، مسدود نماید.
ادامه مطلب

در اعتراض به برخورد نا مناسب حکومت ایران با مهاجرین افغان در جلال آباد تظاهرات شد

Jun 08, 2020 - 14:10
جلال آباد (پژواک، ۱۹ جوزا ۹۹): شماری از فعالان مدنی طی اعتراض مسالمت آمیز در شهر جلال آباد، به آتش کشیدن موتر حامل و مهاجرین افغان را محکوم کردند.
ادامه مطلب

تظاهرات خشونت بار درامريکا ادامه دارد، صدها تن بازداشت شده اند

Jun 01, 2020 - 15:38
کابل (پژواک، ۱۲ جوزا ۹۹) :درپى کشته شدن يک سياه پوست امريکايى ازسوى پوليس ، تظاهرات پُرازخشونت درشهرهاى بزرگ اين کشورجريان دارد وپوليس صدها تن را بازداشت کرده است.
ادامه مطلب

​مردم در پی ترور آمر تنظییم ترافیک کاپیسا دست به تظاهرات زدند

Jun 01, 2020 - 12:52
محمودراقی (پژواک، ۱۲ جوزا ۹۹): شماری ازباشنده گان مرکز ولایت کاپیسا در پی ترورآمر تنظیم ترافیک این ولایت، دست به تظاهرات زده، جاده عمومی کاپیسا را در بازار ده بابا علی به روی ترافیک مسدود کرده اند.
ادامه مطلب

«دیروز در شلیک نیروهای امنیتی بر معترضین در غور ۲۱ تن کشته و زخمی شده اند»

May 10, 2020 - 20:16
فیروزکوه(پژواک،۲۱ ثور۹۹(: دفتر کمیسیون مستقل حقوق بشر درغور میگوید، یافته های این نهاد نشان می دهد که دیروز در شلیک نیروهای دولتی بر اعتراض کننده گان در این ولایت، چهار فرد ملکی کشته و ۱۷ تن زخمی شده اند.
ادامه مطلب

در تظاهرات امروز غور هفت تن کشته و ۲۹ تن دیگر زخم برداشته اند

May 09, 2020 - 15:34
فیروزکوه (پژواک، ۲۰ ثور ۹۹): منابع درولایت غور می گویند، در تظاهرات امروز در این ولایت چهار معترض، یک خبرنگار و دو پولیس کشته شده، ۱۹ فرد ملکی و ده پولیس زخمی شده اند.
ادامه مطلب

در تظاهرات ایران ۹ مهاجر افغان کشته شدند

Dec 02, 2019 - 19:19
کابل (پژواک، ١١ قوس ٩٨):در تظاهرات بر ضد حکومت ایران، ۹ مهاجر افغان کشته شدند و ۱۲۱ تن دیگر از سوی نیروهای امنیتی آن کشور بازداشت گردیدند.
ادامه مطلب

تظاهرات هواداران"ثبات و هم‌گرایی"ازبرخی نقاط شهر کابل آغاز شد

Nov 29, 2019 - 11:43
کابل(پژواک،٨قوس ٩٨):صدها تن ازحاميان تکت انتخاباتی ثبات وهم‌گرایی به رهبرى داکترعبدالله صبح امروز جمعه، تظاهرات خود در برخی از نقاط شهر کابل را آغاز کردند.
ادامه مطلب

صدها تن در واکنش به راه بندی مُقر غزنى، در کابل تظاهرات کردند

Feb 19, 2019 - 11:30
کابل (پژواک، ۳۰ دلو ۹۷): صدها مسافر، در اعتراض به مسدود بودن شاهراه کابل- قندهار در غزنی، این شاهراه را در منطقۀ کمپنی شهر کابل واقع حوزۀ پنجم امنیتی، برای دو ساعت به روی ترافیک بسته کردند. اعتراض کنندگان، شاهراه کابل- قندهار را حوالی ساعت ۷ صبح در...
ادامه مطلب

فوتبالیستان در کابل تظاهرات کردند

Jul 04, 2018 - 17:58
کابل(پژواک، ۱۳سرطان۹۷): ده ها تن از فوتبالیستان و شماری از مسئولان ولایتی فدراسیون فوتبال، در اعتراض به برگزار نشدن انتخابات ریاست این نهاد، در کابل تظاهرات کردند.
ادامه مطلب

در پروان در اعتراض به کشته شدن یک عالم دین تظاهرات شد

Jun 10, 2018 - 17:11
چاریکار(پژواک،۲۰جوزا ۹۷): صدها تن از باشندگان ولسوالی شینواری ولایت پروان، در اعتراض به کشته شدن یک عالم دین و آنچه که بی پروایی مسئولان محلی در بازداشت عاملان این ترور می خوانند، تظاهرات کردند.
ادامه مطلب

ده ها باشنده غور در پيوندبه ناامنى ها دراين ولايت تظاهرات کردند

May 31, 2018 - 15:22
فيروزکوه(پژواک،١٠جوزا٩٧):شمارى از باشندگان ولسوالى لعل و سرجنگل ولايت غور نسبت به آنچه که ناامنى در مسير شاهراه غور_هرات مى خوانند دست به تظاهرات زدند از حکومت خواهان تامين امنيت شاهراه شدند.
ادامه مطلب

بیجاشدگان داخلی در هرات تظاهرات کردند

May 28, 2018 - 17:16
هرات(پژواک، ۷ جوزا ۹۷): ده ها تن از بیجا شده گان ولایت های غور، بادغیس و فاریاب که در هرات به سر می برند، در اعتراض به آنچه که بی توجهی مسئولان به وضعیت زندگی شان می خوانند، تظاهرات کردند.
ادامه مطلب

علیه مسؤلان محلی جوزجان تظاهرات شد

May 26, 2018 - 17:37
شبرغان(پژواک، ۵جوزا ۹۷): ده ها تن در شهر شبرغان، در اعتراض به آنچه که بی توجهی مسئولان محلی به وضعیت بیجاشدگان و تاخیر در پرداخت معاش معلمین ولسوالی های درزاب و قوش تپه می خوانند، تظاهرات کردند.
ادامه مطلب

برخى باشندگان هرات عليه رييس معارف اين ولايت تظاهرات کردند

Apr 01, 2018 - 18:06
هرات (پژواک،١٢حمل ٩٧): شماری از باشنده های ولايت هرات، رييس اداره معارف اين ولايت را به فساد و تبعيض متهم کرده هشدار دادند که اگر رييس معارف از وظيفه اش کنار نرود، دست به اعتراضات خشونت آميز خواهند زد.
ادامه مطلب

ده ها تن در کابل علیه یک وکیل ولسی جرگه تظاهرات کردند

Mar 07, 2018 - 17:32
کابل(پژواک، ۱۶حوت۹۶): باشندگان یک محلۀ مسکونی در کابل، ضمن اعتراض به راه بندان ایجاد شده از سوی شایسته باز ناصری وکیل ولسی جرگه، محافظان او را متهم کردند که مردم را هنگام تردد، مورد آزار و اذیت قرار می دهند.
ادامه مطلب

تظاهرات علیه پاکستان در مزارشریف راه اندازی شد

Feb 11, 2018 - 16:25
مزارشریف (پژواک،۲۲دلو۹۶): صدها تن از باشندگان ولایت بلخ، علیه پاکستان تظاهرات برگزار کردند و پشتونهای دو طرف خط فرضی دیورند را یک افغان دانستند.
ادامه مطلب

ختک: تظاهرات اسلام آباد عکس العمل ظلم بر پشتونهاست

Feb 06, 2018 - 19:55
کابل(پژواک،۱۷دلو۹۶): کارشناسان امور سیاسی، تظاهرات اعتراض آمیز هزاران تن از پشتون ها در اسلام آباد پایتخت پاکستان را حرکت خودجوش و بیداری پشتونها می دانند.
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement