در یک قرارداد تیل در شاروالی جلال آباد نزدیک به ٦ میلیون افغانی اختلاس شده است

جلال آباد (پژواک،٧ عقرب ۹۹): آژانس خبری پژواک اسنادى را به دست آورده که شاروالی جلال آباد طی یک قرارداد، یک لیتر تیل را ۲۰ افغانی بلندتر از قیمت بازار گرفته و با این حساب، در جریان یک سال، پنج میلیون و ۸۲۰ هزار افغانی اختلاس صورت گرفته است.

فرو ریختن سقف منازل مسکونی درجلال آباد ١٠ کشته وزخمى برجا گذاشت

جلال اباد (پژواک ۳۰ ثور ۹۹): مقام های محلی در ننگرهار می گویند که در نتیجۀ دو حادثۀ فرو ریختن سقف منازل مسکونی در مربوطات شهرجلال آباد مرکز این ولایت ۴طفل کشته شده و ۶ تن ديگر زخمی گردیدند.

۲۰۶ معتاد جهت تداوی از ننگرهار به کابل انتقال داده شدند

جلال آباد (پژواک، ۶ حوت ۹۷): مسئولین ننگرهار میگویند که از شهر جلال آبادمرکز این ولایت، ۲۰۶ معتاد جهت تداوی به کابل انتقال داده شده اند. مسئولین میگویند روز به روز در تعداد معتادان افزوده میشود، و شفاخانه تداوی اینها، گنجایش ندارد تا تداوی تمام شان...

"بی نظمی شهر جلال آباد ناشی از بی غوری مسؤولین پيشین است"

جلال آباد (پژواک، ٢سنبله ۹۷): شاروال جلال آباد می گوید که در سال قبل عدم توسعه شهر، بی نظمی و همه ناهنجاری در شهر به سبب سهل انگاری مسؤولین اسبق شاروالی و شهروندان ایجاد شده است و تا امروز شهر جلال آباد بدون توسعه به حال سابق خود باقی مانده است.

سیک ها خواهان تحقیق درمورد حمله دیروز جلال آباد هستند

جلال آباد (پژواک،۱۱سرطان ۹۷): سیک های ساکن در ننگرهار، بعد از این که روز گذشته از سوی داعش مورد حمله انتحاری قرارگرفتند، خواهان تحقیقات جدی درمورد این حمله مرگبار شده اند و می خواهند عاملان این رویداد مجازات شوند.

به صدها خانوادۀ سربازان کشته شده در ننگرهار نمرات رهایشی داده میشود

جلال آباد (پژواک،۱٥دلو٩٥): برای نزدیک به ٢٠٠٠خانوادۀ سربازان شهید نیروهای مسلح کشور، اسناد قانونی نمرات رهایشی داده شده و سه صدخانواده تاکنون نمرات زمین را به دست آورده اند.

امان الله: مشکلات زندگى سبب شد تا پسرم را حلال کنم

جلال آباد (پژواک، اول جدى ٩٥): امان الله قاتل پسرش که باشندۀ ولسوالى بهسود ننگرهار است، مى گويد که خشونت خانوادگى و مشکلات زندگى وى را مجبور ساخته تا فرزندش را بکشد.

حضرت على: موضوع خيوه با وساطت سران قومى حل گردد

جلال آباد (پژواک،٣٠قوس٩٥): حضرت على نمايندۀ مردم ننگرهار در ولسى جرگه مى گويد که موضوع ولسوالى خيوه، از چوکات حکومت خارج و با وساطت متنفذين قومى حل و فصل گردد.

دو انتحارکنندۀ خارجى در ننگرهار دستگير شده اند

جلال آباد (پژواک،٢٥قوس ٩٥): مسوولين ولايت ننگرهار مى گويند که ادارۀ امنيت ملى، دو انتحارکنندۀ خارجى را که قصد حمله برتاسيسات دولتى را داشتند، قبل از رسيدن به هدف بازداشت کرده اند.

شش تن در پيوند به فروش اسلحۀ پلاستيکى در جلال آباد دستگير شدند

جلال آباد (پژواک، ٢٢عقرب٩٥): قوماندان امنيۀ ولايت ننگرهار ميگويد که شش دکاندار را در پيوند به فروش پتاقى و اسلحۀ پلاستيکى دستگير نموده و تعداد زيادى از اين وسايل را جمعاورى کرده اند.

خيزش مردمی درپچير:حکومت تاکنون با ما هيچ همکارى نکرده است

جلال آباد (پژواک ٢ عقرب): بزرگان و مسؤلان نيروهاى خيزش مردمى در ولسوالى پچيراگام می گويند که از چهار روز بدينسو بخاطر حفظ مناطق خود عليه داعش می جنگند اما حکومت هنوز با آنها همکاری نکرده است.

مشکل برق جلال آباد و مهترلام برطرف شد

جلال آباد (پژواک،٢٧ سنبله ٩٥): بعد از دو هفته وقفه ، لين هاى برق نغلو که در منطقه بادپش لغمان قطع شده بود، وصل گردید و برق به شهرهاى جلال آباد و مهترلام رسید.

حافظ سعيد مسوول داعش براى خراسان به قتل رسيد

جلال آباد (پژواک، ١٨ اسد ٩٥): مسوولين امنيتى مى گويند که حافظ سعيد رهبر گروه داعش براى خراسان، با ٣٠ فرد مسلح ديگر کشته شده اند.

يک دختر ١٥ ساله در جلال آباد در تنور انداخته شده و جان باخت

جلال آباد (پژواک، ٢٥ ثور ٩٥): مسوولين ولايت ننگرهار ميگويند که يک دختر ١٥ ساله، در اثر خشونت هاى خانوادگى در شهر جلال آباد، به تنور انداخته شده و جان داده است.

انفجار در جلال آباد ١٦مجروح برجا گذاشت

جلال آباد (پژواک، ١٥دلو٩٤): در اثر انفجار در شهر جلال آباد مرکز ولايت ننگرهار، ١۶ فرد ملکى مجروح شدند.

فيرهاى هوايى به خوشى پيروزى کرکت، مردم جلال آباد را نگران کرده است

جلال آباد(پژواک، ٧عقرب ٩٤): به تعقيب فيرهاى ناشى از خوشى پيروزى کرکت در جلال آباد مرکز ولايت ننگرهار؛ برخى مردم، از موجوديت سلاح در نزد باشندگان اين شهر نگرانى کردند.

"عوايد شاروالى جلال آباد ٤٠ درصد کاهش يافته است"

جلال آباد(پژواک، ١٤ ميزان ٩٤): مسوولين ولايت ننگرهار مى گويند که بخش اعظم عوايد شاروالى جلال آباد، در حال فرار است و ميزان اين عوايد با گذشت هر روز کاهش مى يابد.

انفجار در مقابل دفتر آژانس پژواک در جلال آباد صورت گرفت

جلال آباد (پژواک، ٢٠ جوزا ٩٤): انفجار در مقابل دفتر ساحوى آژانس خبرى پژواک در شهر جلال آباد مرکز ولايت ننگرهار صورت گرفته است. اين انفجار، حوالى ساعت ٨ بعد از شام چهارشنبه (٢٠ جوزا)، در دروازۀ دفتر آژانس خبرى پژواک در غلجى پلازاى شهر جلال آباد رُخ...

در رويدادهاى ننگرهار ٣۴ کشته و ١٢۷ مجروح برجا گذاشت

تعقيب ششم - جلال آباد (پژواک، ٢٩ حمل ٩٤): در نتيجه حملۀ انتحارى و چند انفجار در شهر جلال آباد، ٣۴ تن کشته و ١٢۷ تن ديگر جراحت برداشته است.