خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

در جوزجان چهار تن بشمول يک زن کشته شدند

Oct 18, 2020 - 15:29
شبرغان(پژواک، ٢٧ ميزان ٩٩): منابع محلى در جوزجان مى گويند که در نبرد بين نيروهاى امنيتى و طالبان مسلح، سه منسوب امنيتى و يک زن کشته شدند.
ادامه مطلب

والی جوزجان پس از ٧ ماه غیابت فردا دوباره به کار آغاز ميکند

Oct 17, 2020 - 18:13
شبرغان(پژواک، ٢٦ ميزان ٩٩): والی جوزجان پس از هفت ماه غیابت از سمت کاری اش، بعد از ظهر امروز وارد شهرشبرغان شد و فردا دوباره به کار آغار مى کند.
ادامه مطلب

دختران در جوزجان: تحصيل در فضاى صلح، حق ما است

Oct 14, 2020 - 16:29
شبرغان (پژواک، ٢٣ميزان ٩٩): شمارى از دختران مرکز آموزشى لينکن در جوزجان، با راهپیمایی در جاده­های شهر شبرغان، پيام هاى صلح سردادند و از طرفين خواستند که جنگ را خاتمه داده به توافق برسند.
ادامه مطلب

از قاچاق ٥٢ قطعه پرندۀ کمياب در جوزجان جلوگيرى شد

Oct 14, 2020 - 14:35
شبرغان(پژواک، ٢٣ ميزان ٩٩): ریاست حفاظت محیط زیست ولایت جوزجان، پنجاه و دو قطعه پرندۀ کمیاب را که توسط یکتن قاچاق میشد، به طبیعت بازگرداند.
ادامه مطلب

۴۳ میل سلاح مختلف النوع در جوزجان به دایاک سپرده شد

Oct 08, 2020 - 13:52
شبرغان(پژواک،۱۷میزان۹۹): مقام های محلی در جوزجان، در حالی از تسلیم دهی ۴۳ میل سلاح مختلف النوع به پروسه دایاک خبر می دهند که اعضای شورای ولایتی این ولایت، از گشت و گذار افراد مسلح غیرمسئول در شهر شبرغان، شکایت دارند.
ادامه مطلب

يک ديپوى سلاح در جوزجان کشف و چهار فرد ملکى در کاپيسا کشته شدند

Oct 04, 2020 - 13:37
محمود راقى و شبرغان (پژواک، ١٣ ميزان٩٩): پوليس جوزجان، از کشف و ضبط مقدارى سلاح و مهمات و بازداشت يک تن در پيوند به آن؛ و يک منبع امنيتى در کاپيسا از کشته شدن چهار فرد غيرنظامى و زخمى گرديدن دو منسوب امنيتى خبر دادند.
ادامه مطلب

نهادهاى مدنى در جوزجان خواستار آتش بس فورى شدند

Sep 30, 2020 - 14:26
شبرغان(پژواک، ٩ ميزان ٩٩): شمارى ازفعالان مدنی طى همايشى درشهرشبرغان ، ضمن حمایت از مذاکرات صلح ، خواستاراعلان هرچه زودتر آتش بس دایمی وتسريع روند گفتگو ها ميان افغانها درقطرشدند .
ادامه مطلب

کار ساخت یک مرکز تولید "تخم سمارق" در جوزجان آغاز شد

Aug 25, 2020 - 15:48
شبرغان(پژواک،٤سنبله ٩٩): وزارت زراعت مى­گويد که کارساخت یک مرکزتولید "تخم سمارق" به منظور ایجاد فرصت‌های شغلی برای زنان و مصئونیت غذایی خانواده‌ها، در ولایت جوزجان آغاز شد.
ادامه مطلب

دوشبکۀ "جعلکار" در جوزجان بازداشت گرديد

Aug 24, 2020 - 15:02
شبرغان(پژواک، ٣ سنبله ٩٩): منابع محلى در ولايت جوزجان از بازداشت، دو شبکۀ جعلکار که شامل پنج تن میشوند خبردادند.
ادامه مطلب

سه کارمند ساحۀ گازی جرقدوق جوزجان در انفجار ماين جان باختند

Aug 23, 2020 - 14:10
شبرغان(پژواک، ٢ سنبله ٩٩): وزارت معادن و پتروليم از جان باختن سه کارمند شعبه گاز کاندنسات ساحه گازی جرقدوق ولایت جوزجان خبرداده، کشته شدن آنها را ضایعۀ جبران ناپذیر برای سکتور صنایع استخراجی افغانستان خوانده است.
ادامه مطلب

نبرد ميان نيروهاى امنيتى و طالبان در جوزجان ١٨ کشته و زخمى برجا گذاشت

Aug 19, 2020 - 15:58
شبرغان (پژواک، ٢٩ اسد ٩٩): منابع محلى در جوزجان مدعى اند که در درگيرى هاى جداگانه ميان طالبان مسلح و نيروهاى امنيتى در اين ولايت، شش طالب مسلح و يک منسوب امنيتى کشته شده اند، ده طالب مسلح و يک منسوب امنيتى زخمى شده است.
ادامه مطلب

" دو سرگروپ کليدى طالبان در جوزجان کشته شدند"

Aug 09, 2020 - 16:32
ميمنه وشبرغان(پژواک، ١٩ اسد ٩٩): منابع محلى از کشته شدن دو سرگروپ کليدى طالبان در جوزجان و تخريب يک دستگاه توليد شراب و ضبط چهار صد ليتر کشمش تخمر شده در فارياب خبر مى دهند.
ادامه مطلب

​مردی در جوزجان بازداشت شده که بعد از قتل یک مرد دختری را فرار داده بود

Jul 22, 2020 - 11:40
شبرغان (پژواک، اول اسد ۹۹): پولیس جوزجان پسر جوانی را بازداشت کرد که شب گذشته مردی را در قریه جغسای شهر شبرغان به قتل رسانده و دختری را فرارداده بود.
ادامه مطلب

فعالان مدنی جوزجان: طالبان و دولت برای ختم جنگ راهکارمناسبی را جستجو نمایند

Jul 08, 2020 - 16:04
شبرغان(پژواک، ۱۸ سرطان ۹۹): ده ها تن ازفعالان مدنی درشهرشبرغان ضمن راه پیمایی مقابل جاده ولایت ، برای دستیابی به صلح دادخواهی نمودند.
ادامه مطلب

جفت پولیس درجوزجان: خانواده­ها مانع حضور زنان درصفوف امنیتی نشوند

Jul 05, 2020 - 16:00
شبرغان(پژواک، ۱۵ سرطان ۹۹):یگانه خانمی که درترکیب قطعه خاص عملیاتی پولیس جوزجان اجرای وظیفه میکند، از خانواده می خواهد که مانع کار دختران شان در صفوف پولیس نشوند.
ادامه مطلب

کیت های تشخیصیه ویروس کرونا از٢٧ روز به اينسو درجوزجان موجود نيست

Jul 01, 2020 - 16:36
شبرغان(پژواک، ۱۱ سرطان ۹۹): بیماران مشکوک کرونا درشهرشبرغان از نبود کیت های تشخیصیه این بیماری شکایت دارند اما مسئولان دراين ولايت مى گويند که از بیست و هفت روز به اینسونسبت نبود کیت های تشخیصیه ازبیماران مشکوک سمپل گرفته نشده است .
ادامه مطلب

درگيرى ها درجوزجان ده ها کشته وزخمى برجا گذاشته است

Jul 01, 2020 - 11:04
شبرغان(پژواک،۱۱ سرطان ۹۹):منابع محلی درجوزجان می گویند که در نبرد میان نیروهای امنیتی و طالبان، ۳۵ طالب و دو تن از نیروهای امنیتی کشته شده، ۲۰ طالب و سه تن از نیروهای امنیتی زخمی شده اند.
ادامه مطلب

در انفجار ماین درجوزجان شش فرد ملکی کشته شدند

Jun 24, 2020 - 10:23
شبرغان(پژواک، ۴ سرطان ۹۹): در اثر انفجار ماین جاسازی شده در ولسوالى مُرديان جوزجان، شش فرد ملکی بشمول چند طفل ويک زن جان باختند و یک تن دیگر زخمى شده است .
ادامه مطلب

دو زن توسط برادران شان درجوزجان و سرپل به قتل رسيدند

Jun 06, 2020 - 16:26
سرپل و شبرغان(پژواک،۱۷جوزا ۹۹):منابع محلی در جوزجان و سرپل از کشته شدن دو زن پس ازتجاوز جنسی بالای آنها و بازداشت متهمین در ارتباط با این قضایا خبرداده اند.
ادامه مطلب

درگیری میان نیروهای امنیتی و مخالفین مسلح در جوزجان ۳۴ کشته و زخمی برجا گذاشت

May 19, 2020 - 14:57
شبرغان(پژواک، ۳۰ ثور ۹۹): منابع امنیتی در جوزجان می گویند که در نتیجۀ عملیات پاکسازی نیروهای امنیتی دراین ولایت یک سرگروپ طالبان با ۹ تن از همکارانش کشته شد و ۱۸ طالب و هفت تن از نیروهای امنیتی زخمی شده اند.
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement