خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

حکمتیار: ایجاد حکومت موقت یگانه راه حل است

Oct 25, 2020 - 15:43
کابل (پژواک، ۴ عقرب ۹۹): رهبر حزب اسلامی افغانستان، ايجاد حکومت موقت را يگانه راه حل در افغانستان مى داند؛ اما حکومت در واکنش به اين اظهارات مى گويد که حکمتيار در چهار دهۀ اخیر، به غیر از مخالفت با نظام‌های بر سر اقتدار، هیچ پیام دیگری به مردم افغانستان نداشته است.
ادامه مطلب

حکمتیار: حکومت باید شرایطی را وضع نه کند که پروسه صلح را با مشکلات مواجه سازد

Jun 29, 2020 - 09:59
کابل (پژواک، ۹ جوزا ۹۹): حکمتیار، حکومت را به تلاش بخ دزدی پول کمک شده برتی مبارزه با کرونا متهم کرد و می گوید که حزب اسلامی تا زمانی تحت مدیریت حکومت کار نمی کند که توافقنامه صلح با این حزب عملی نه شود.
ادامه مطلب

حکمتیار: ما طرفدار ایجاد حکومت موازی نیستیم

Feb 19, 2020 - 20:03
کابل(پژواک،۳۰دلو۹۸): گلبدین حکمتیار، نامزد تیم انتخاباتی صلح و عدالت اسلامی در واکنش به اعلام نتیجۀ نهایی انتخابات ریاست جمهوری می گوید که این نتیجه در اثر فشار های سیاسی اعلام شده است و باید انتخابات مجدداً در کشور برگزار شود.
ادامه مطلب

حکمتیار: روند کشتار افرادی ملکی درعملیات شبانه باید متوقف شود

Jul 07, 2019 - 19:04
کابل (پژواک، ۱۶سرطان ۹۸): حکمتیار، بر کشتن افراد ملکی طی عملیات شبانه انتقاد کرد و گفت که نشست دوحه، جایگاه نشست بین الافغانی را گرفته نمی تواند و مذاکرات میان امریکا و طالبان صرف مشکلات ذات البینی آنها را حل کرده می تواند.
ادامه مطلب

حکمتیار: برخی کشورهای خارجی در صدد برگزاری انتخابات پرتقلب مثل گذشته اند

May 29, 2019 - 17:43
کابل(پژواک،۸جوزا۹۸): گلبدین حکمتیار رهبر حزب اسلامی افغانستان می گوید که برخی کشورهای خارجی، در صدد برگزاری انتخابات پرتقلب مثل گذشته اند؛ اما حزب اسلامی خواهان انتخابات شفاف و عادلانه در کشور می باشد.
ادامه مطلب

حکمتیار: برخی حلقات در دولت مخالف تامین صلح در کشوراند

Mar 20, 2019 - 16:11
کابل(پژواک، ۲۹ حوت ۹۷): رهبر حزب اسلامی افغانستان می گوید که برخی حلقات در دولت، نمی خواهند صلح در کشور تامین گردد و با هر نوع پیشرفت در راستای صلح مخالفت می کنند. گلبدین حکمتیار رهبر حزب اسلامی افغانستان، امروز در دیدار با علما و روحانیون، با شریک...
ادامه مطلب

حکمتیار: در صورت مهندسی انتخابات، حکومت موقت گزینه بعدی خواهد بود

Nov 15, 2018 - 17:39
کابل (پژواک، ۲۴ عقرب ۹۷): حزب اسلامی، از توافق ۲۷ جریان سیاسی مطرح برای تشکیل تکت انتخاباتی ریاست جمهوری خبر داده می گوید که به زودی اعضای این تکت را معرفی می کنند.
ادامه مطلب

حکمتیار: پس از مشوره با علما از یک نامزد احتمالی ریاست جمهوری حمایت میکنیم

Sep 26, 2018 - 18:00
کابل(پژواک، ۴ میزان ۹۷): گلبدین حکمتیار، سیستم های انتخابات قبلی و فعلی را غیرعادلانه و مردود دانسته، می گوید که موجودیت چنین سیستمی، سبب شده تا یک اقلیت خاص و کوچک در ولسی جرگه حضور گسترده داشته باشد.
ادامه مطلب

حکمتیار بر شفافیت انتخابات آینده تاکید کرد

Jul 17, 2018 - 20:37
کابل (پژواک، ۲۶سرطان ۹۷): حکمتیار رهبر حزب اسلامی می گوید که با حکومت مخالفت نمی ورزد و انتخابات را تحریم نمی کند، اما برای شفافیت انتخابات بر تطبیق طرح پیشنهادی احزاب تاکید نموده و می گوید که کس حق ندارد تا احزاب را نفی کند.
ادامه مطلب

حکمتیار:پارلمان به مرکز خرید و فروش تبدیل شده است

Mar 19, 2018 - 20:18
جلال آباد(پژواک،۲۸حوت ۹۶): گلبدین حکمتیار رهبر حزب اسلامی می گوید که پارلمان کنونی به مرکز خرید و فروش مبدل شده و ملت از کار کرد های آن احساس شرم می کند اما تنها انتخابات شفاف می تواند که افغانستان را از بحران کنونی نجات دهد.
ادامه مطلب

حکمتيار با مسدود کردن دفتر سياسى طالبان در قطر مخالفت کرد

Oct 02, 2017 - 10:41
کابل (پژواک، ١٠ ميزان ٩٦): گلبدين حکمتيار رهبر حزب اسلامى افغانستان، ضمن تاکيد بر مذاکرات با طالبان مى گويد که مسدود نمودن دفتر سياسى اين گروه در قطر، هيچ فايده ندارد. درخبرنامه ای که از سوى دفتر مطبوعاتى حزب اسلامى، امروز(١٠ميزان) به آژانس خبرى...
ادامه مطلب

حکمتيار: از ايجاد طرح اجماع ملى، اکثر احزاب حمايت کرده اند

Jul 06, 2017 - 10:47
کابل (پژواک، ١٥ سرطان ٩٦): رهبرحزب اسلامى، ضمن انتقاد براظهارات رييس جمهورايران در مورد بندهاى آب، گفت که حزب اسلامى متحد است و از ائتلاف جديد احزاب نگران نيست؛ اما توزيع سلاح در شمال سبب نگرانى وى شده است.
ادامه مطلب

اعضای ولسی جرگه در مورد چگونگی تاثیر حکمتیار بر روند صلح اختلاف نظر دارند

May 06, 2017 - 19:26
کابل (پژواک، ١٦ ثور ٩٦): برخی اعضای ولسی جرگه، پیوستن گلبدین حکمتیار به روند صلح را مثبت می خوانند؛ اما برخی دیگر می گویند که حضور حکمتیار در کابل، به تحکیم صلح کمک نخواهد کرد.
ادامه مطلب

وزیر داخله: آمدن حکمتیار دروازه جدید را برای صلح باز کرد

May 05, 2017 - 12:34
کابل(پژواک، ۱۵ثور۹۶): وزیر امور داخله مى گوید که امیر حزب اسلامی باید حمایت خود را از نیروهای امنیتی اعلام کند. تاج محمد جاهد وزیر امور داخله امروز در مراسم گرامی داشت از حضور امیر حزب اسلامی که در غازی استدیوم برگزار شده بود، از پیوستن امیر حزب...
ادامه مطلب

نهادهای حامی آزادی بیان اظهارات حکمتیار در مورد رسانه ها را محکوم کردند

May 01, 2017 - 17:33
کابل (پژواک، ۱۱ثور ۹۶): شماری از نهادهای حامی خبرنگاران، اظهارات اخیر رهبرحزب اسلامى در مورد رسانه ها را غیرقابل قبول خواندند؛ اما سخنگوى اين حزب گفته است که از صحبت هاى حکمتيار، تفسیر نادرست صورت گرفته است.
ادامه مطلب

مردم حضور حکمتیار در کابل را برای تامین صلح مفید می دانند

Apr 29, 2017 - 15:24
کابل (پژواک، ۹ثور۹۶): در آستانۀ ورود گلبدین حکمتیار به کابل، شماری از شهروندان کشور می گویند که خود داری این رهبر جهادی از جنگ و اعلام حمایت وی از حکومت مرکزی، می تواند سرآغاز خوبی برای تامین صلح و ثبات در کشور باشد. حکمتیار که سال گذشته با دولت...
ادامه مطلب

حکمتيار: طالبان خواب حکومتدارى را ازراه زورنبينند ، بدون صلح ديگرراه موجود نيست

Apr 28, 2017 - 22:24
کابل (پژواک ٨ ثور٩٦):گلبدين حکمتياراميرحزب اسلامى ميگويد، هيچ کس نميتواند بالاى افغانها با زور حکومت نمايد .
ادامه مطلب

حزب اسلامی حکمتیار: در نشرتصویر امیرحزب با والی بلخ نقش نداشته ایم

Apr 26, 2017 - 19:29
کابل (پژواک،٦ثور ٩٦): حزب اسلامی حکمتیار می گوید که از نشر تصویر مشترک امیر این حزب با عطا محمد نور بی اطلاع بوده است و در این زمینه با دفتر این حزب مشورت نشده است.
ادامه مطلب

سيمينار علمى معرفى ١١٨ جلد کتاب حکمتيار در کابل تدوير شد

Mar 09, 2017 - 16:55
کابل(پژواک،۱۹حوت۹۵): اشتراک کنندگان سيمينار علمى معرفى ۱۱۸ جلد آثار و تالیفات حکمتیار، رهبر حزب اسلامى را شخصيت علمى و فرهنگى خواندند و خواهان عملى شدن موافقتنامۀ صلح ميان اين حزب و دولت شدند.
ادامه مطلب

دولت: حذف نام حکمتیار از فهرست تحریم نشانه موفقیت مذاکرات بین الافغانی است

Feb 04, 2017 - 19:18
کابل( پژواک، ۱۶دلو ۹۵): دولت افغانستان و حزب اسلامی، با استقبال از حذف نام حکمتیار از فهرست تحریم های سازمان ملل، آن را نشانه موفقیت مذاکرات صلح بین افغان ها و یگانه راه معقول و مثبت برای رسیدن به صلح خواندند.
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement