خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

در شش ماه اخیر ۴۲ مورد خشونت علیه خبرنگاران در افغانستان ثبت شده است

Jul 19, 2020 - 15:23
کابل (پژواک،۲۹سرطان۹۹): کمیتۀ مصئونیت خبرنگارن از ثبت ۴۲ مورد خشونت علیه خبرنگاران در شش ماه اخیر خبر می دهد و می گوید که درمذاکرات صلح، ازآزادی بیان و رسانه ها به عنوان ارزشهای غیرقابل معامله دفاع شود.
ادامه مطلب

١٢١مورد خشونت علیه خبرنگاران وکارمندان رسانه ها ثبت شده است

Jan 10, 2019 - 17:04
کابل (پژواک،۲۰ جدی٩٧): کمیته مصوونيت خبرنگاران ميگويد، در سال ٢٠١٨، مجموعاً ١٢١مورد خشونت علیه خبرنگاران و کارمندان رسانه ها ثبت کرده که این رقم باز هم افغانستان را در صدر کشورهای خطرناک برای خبرنگاران قرار می دهد.
ادامه مطلب

نی: در افغانستان خشونت هاعلیه خبرنگاران افزایش یافته اند

Jul 12, 2018 - 17:05
کابل (پژواک، ۲۱سرطان ۹۷): اداره (نی) می گوید که در افغانستان قتل، ضرب و شتم و تهدید خبرنگاران افزایش یافته که به طور اوسط ۳۰ درصد بلند رفته است و هزار خبرنگار از چند ماه بدینسو معاشات شان را دریافت نکرده اند.
ادامه مطلب

ده‌ها مورد خشونت علیه خبرنگاران افغان در محکمه کیفری بین‌المللی ثبت شد

Jan 22, 2018 - 16:38
کابل (پژواک، ۲دلو ۹۶): یک نهاد مدافع خبرنگاران و رسانه‌ها می‌گوید که ۱۹۰ قضیۀ خشونت علیه خبرنگاران و کارمندان رسانه یی که در جریان ۱۵ سال اخیر در افغانستان اتفاق افتاده است، در محکمه بین المللی کیفری ثبت شده است.
ادامه مطلب

کوريا ٥،٤ ميليون دالر در زمينۀ رسيدگی به خشونت عليه زنان کمک مى کند

Jan 21, 2018 - 16:16
کابل(پژواک،١دلو٩٦): کشور کوريا حمايت خود را از صندوق جمعيت ملل متحد در افغانستان (UNFPA)، در زمينۀ رسيدگی به خشونت عليه زنان و دختران در کشور تقويت می بخشد و کمک تازۀ پنج عشاريه چهار(٥،٤) ميليون دالرى را اعلام نمود.
ادامه مطلب

"بیش از ۹۰ درصد" کودکان در کشور با خطر خشونت مواجه اند

Aug 29, 2017 - 18:04
کابل (پژواک، ۷ سنبله ۹۶): یافته های تحقیق تازۀ یک نهاد فعال در زمینۀ حقوق کودکان در افغانستان، نشان می دهد که حدود ۹۱ درصد کودکان افغان، با خطر انواع خشونت مواجه هستند.
ادامه مطلب

وزارت امور زنان از میزان بالای خشونت های خانوادگی ابراز نگرانی کرد

Feb 15, 2017 - 19:37
کابل(پژواک، ۲۷دلو ۹۵): وزارت امور زنان ضمن نگرانی از میزان بالای خشونت های خانوادگی، می گوید در این راستا برنامه هایی را به ویژه در زمینه آگاهی دهی از شرایط نکاح و پرداخت مهریه برگزار خواهد کرد.
ادامه مطلب

"هشتاد درصد زنان در افغانستان از يک نوع خشونت رنج می برند"

Dec 04, 2016 - 15:59
کابل (پژواک، ١٤ قوس ٩٥): وزارت صحت، از ثبت حدود ٨ هزار واقعۀ خشونت جنسيتى درحالى خبر ميدهد که به اساس يافته هاى صندوق وجهی جمعیت ملل متحد، هشتاد درصد زنان در افغانستان از يک نوع خشونت رنج ميبرند. به گفته مقامات اين وزارت، اين واقعات خشونت از زمان...
ادامه مطلب

کميتۀ جلوگيرى از خشونت عليه خبرنگاران ايجاد گرديده است

Aug 10, 2015 - 17:25
کابل(پژواک،١٩اسد٩٤): معين نشراتى وزارت اطلاعات و فرهنگ ضمن اعلام حمایت جدی از رسانه ها و آزادى بيان، از ايجاد کميتۀ جلوگيرى از خشونت عليه خبرنگاران متشکل از نهادهاى مهم دولتى و اتحاديه هاى خبرنگاران خبر داد.
ادامه مطلب

خبرنگاران: خشونت بس است ما خواستار تحقق عدالت هستيم

Jul 25, 2015 - 15:58
کابل(پژواک، ۳اسد ٩٤): شمارى از فعالان رسانه يى و مدنى، از افزايش خشونت در برابر خبرنگاران نگرانى نموده ميگويند که عاملان خشونت در برابر خبرنگاران، بايد به محاکمه کشانده شوند. ده هاتن از خبرنگاران، فعالان رسانه يى واعضاى جامعه مدنى، امروز در مقابل...
ادامه مطلب

اعلامیه مطبوعاتی در پیوند به شهادت زنان فعال سارنوالی منع خشونت علیه زنان در حمله انتحاری اخیر در کابل

May 11, 2015 - 11:54
شبکه زنان افغان رخداد اخیر انتحاری را که دیروز مورخ ۲۱ /۲ / ۱۳۹۴ بالای موتر حامل مامورین سارنوالی در کابل صورت گرفت وبا عث شهادت و مجروحیت تعداد زیادی از هموطنان وبه خصوص سارنوالان فعال گردید ،شدیدا تقبیح نموده، از سران حکومت وحدت ملی خواهان موقف...
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement