خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

دانش: حکومت از هیچ نوع تلاش در پروسه صلح دریغ نکرده است

Jul 30, 2020 - 17:17
کابل (پژواک، ۹ اسد ۹۹): معاون دوم رییس جمهور در پیام عیدیش می گوید که حکومت برای تامین صلح درکشور از هیچ تلاشی دریغ نورزیده اما به نظر می رسد که گروه طالبان از حسن نظر و اقدامات صلح‌خواهانه دولت سوء استفاده و وقت کشی می کند.
ادامه مطلب

دانش: دستگاه ديپلماسی افغانستان به رهبری قوی مدیریتی نیاز دارد

Jan 23, 2020 - 17:56
کابل (پژواک، ۳ دلو ۹۸): معاون دوم ریاست جمهوری، در مراسم معرفی سرپرست وزارت امور خارجه گفت که دستگاه ديپلماسی افغانستان، به رهبری قوی مدیریتی نیاز دارد؛ تا روابط با کشورها به شکل درست تامین و تقویت گردد.
ادامه مطلب

دانش: تا زمانيکه طالبان مذاکرات با دولت را نپذیرند، صلح شعار بی‌ معنا است

Jul 20, 2019 - 17:26
​کابل (پژواک ،۲۹ سرطان): معاون دوم رييس جمهور مى گويد تا زمانی‌ که گروه طالبان دست از جنگ برندارند و مذاکرات بین‌الافغانی به رهبری دولت افغانستان را نپذیرند، سخن گفتن از صلح یک شعار بی‌ معنا است.
ادامه مطلب

دانش: به زودى نتایج نهایی انتخابات ولسى جرگه از شش ولایت اعلام خواهد شد

Mar 16, 2019 - 18:37
کابل (پژواک، ٢٥ حوت ٩٧) : سرور دانش معاون دوم رييس جمهور مى گويد که به زودى، نتایج نهایی انتخابات ولسى جرگه از شش ولایت اعلام خواهد شد.
ادامه مطلب

دانش: آزادی بیان برای ما خط قرمزاست و با هیچ چیز آن را تعویض نخواهیم کرد

Mar 03, 2019 - 19:12
کابل (پژواک، ۱۲حوت ۹۷): مسئولین میگویند که پلان اطلاع رسانی حکومت و رهنمود روابط که با آغاز سال جدید تطبیق خواهد شد، برای رسانه ها و مردم، فرصت حسابگیری از سخنگویان حکومتی را فراهم خواهد نمود.
ادامه مطلب

دانش: تعلیق انتخابات با منافع ملی همخوانی ندارد

Feb 22, 2019 - 17:02
کابل (پژواک، ٣ حوت ٩٧): معاون دوم رييس جمهور ميگويد که صلح هیچ‌گاه به معنای امتیاز یک جانبه نیست؛ طالبان باید بدون پیش شرط وارد مذاکره شوند و خواست‌های شان را در جریان گفت‌وگوها مطرح سازند.
ادامه مطلب

دانش: چارچوب طرح صلح همه نگرانی های مردم افغانستان را در نظر گرفته است

Dec 04, 2018 - 13:57
کابل (پژواک، ۱۳ قوس ۹۷): معاون رییس جمهور افغانستان، در مراسم هفتادمين سالگرد اعلاميه حقوق بشر گفت که تمام نگرانى ها از قربانى شدن دستاوردهای حقوق بشر، در گفتگوهاى صلح در نظر گرفته شده است. اعلامیهٔ جهانی حقوق بشر ؛ یک پيمان بين المللى است که در...
ادامه مطلب

دانش: انتخابات یک مسأله ملی بوده و به تمام مردم افغانستان تعلق دارد

Oct 16, 2018 - 17:22
کابل(پژواک، ۲۴ میزان ۹۷): معاون دوم ریاست جمهوری، ضمن اعلام آماده گی ها از برگزاری انتخابات شفاف و عادلانه، از تمام شهروندان خواست تا در این پروسه ملی اشتراک ورزند.
ادامه مطلب

دانش: هر ادعاى خلاف قانون اساسی کشور را به بيراهه می کشاند

Feb 17, 2018 - 13:35
کابل (پژواک،٢٨دلو٩٦): معاون دوم رياست جمهورى مى گويد که هويت ملی مردم افغانستان، در قانون اساسی تعريف شده است و بايد گروه های سياسی و اپوزيسيون در هر شرايط ، قانون اساسی را خط سرخ ملت بدانند. سروردانش که امروز در مراسم تجليل از ٢٩مين سالروز خروج...
ادامه مطلب

دانش: برنامۀ تذکره برقى توسط تندروان قومى به گروگان گرفته شده است

Jan 09, 2018 - 14:59
کابل (پژواک،١٩جدى ٩٦): معاون دوم رياست جمهورى در موضع گيرى تازه اش در مورد توزيع تذکره برقى مى گويد که همه مردم، بى صبرانه در انتظار توزيع تذکرۀ برقى هستند؛ اما اين برنامۀ مهم ملى توسط تعدادى از افراطيون و تندروان قومى به گروگان گرفته شده است. سرور...
ادامه مطلب

دانش: ارگان های امنيتی در تامين امنيت مراکز دينی توجه جدی نمايند

Sep 19, 2017 - 16:21
کابل (پژواک،٢٨سنبله ٩٦): معاون دوم رياست جمهورى مى گويد که پاليسى تامين امنيت مراکز دينى، به تازه گی در شورای امنيت ملی به تصويب رسيده است و اين پاليسى، براى يک تا دو سال ديگر در سطح کشور اجرايی می گردد. در نشستى که به رياست سرور دانش معاون دوم...
ادامه مطلب

دانش: روند اصلاحات در نهادهای عدلی و قضايی بايد تسريع شود

May 08, 2017 - 14:44
کابل(پژواک،۱۸ ثور۹۶): معاون دوم رييس جمهور، موجوديت فساد در ادارات دولتی را يک چالش بزرگ در برابر دولتداری خواند و گفت که در دو سال اخير، فساد درعرصه هاى مختلف کاهش يافته؛ اما هنوزهم تا محو و کاهش بيشتر اين پديده، فاصلۀ زياد وجود دارد. سرور دانش که...
ادامه مطلب

دانش: ايجاد خط آهن، تحول بزرگ در بخش تجارت خارجی افغانستان است

Nov 28, 2016 - 18:36
کابل (پژواک، ٨ دلو ٩٥): سرور دانش معاون دوم رييس جمهور می گويد با ایجاد خط آهن، افغانستان می ‌تواند علاوه بر بنادر کراچی و چابهار، از طریق خط آهن نیز با دنیای خارج ارتباطات بازرگانی داشته باشد و هزینۀ جابجایی اجناس تجارتی بازرگانان افغان را به نحو چشم‌گیری کاهش دهد.
ادامه مطلب

معاون دوم ريیس جمهور رهسپار امریکا شد

Sep 18, 2016 - 18:52
شهرکابل (پژواک، ۲۸سنبله۹۵): سرور دانش معاون دوم ريیس جمهور، در راس هیئتی از دولت افغانستان، به منظور شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد عازم امریکا شد.
ادامه مطلب

دانش: یک کمیته کاری برای چگونگی اجرایی شدن قانون ثبت احوال تعیین شده است

Sep 06, 2016 - 20:27
کابل ( پژواک، ۱۶سنبله ۹۵): معاون دوم رئیس جمهور می گوید که حکومت کمیته یی را برای چگونگی اجرای شدن قانون ثبت احوال و نفوس و توزیع تذکره الکترونیکی تعیین کرده است.
ادامه مطلب

دانش: بدون اصلاحات انتخاباتى جامعۀ جهانى کمک مالى نخواهد کرد

Jun 08, 2016 - 13:59
کابل (پژواک،١٩جوزا٩٥): معاون دوم رييس جمهور، ضمن تاکيد بر برگزاری انتخابات ولسی جرگه و شوراهای ولسوالی در سالجاری، از نمایندگان مردم در ولسی جرگه خواست تا با تصویب فرمان تقنینی رییس جمهور، زمینۀ برگزاری انتخابات و اصلاحات را فراهم نمایند. به اساس...
ادامه مطلب

دانش: دستاوردهای ١٥ سال گذشته حتى به قیمت صلح هم قابل معامله نیست

May 21, 2016 - 17:20
کابل (پژواک، اول جوزا ٩٥): برخى مقام‌هاى افغان و نمايندۀ ويژه ايالات متحدۀ امريکا براى افغانستان و پاکستان، ضمن تاکيد برحفظ دستاوردها مخصوصا در قسمت حقوق زنان، از گُفتگوهاى صلح ميان دولت و حزب اسلامى حمايت نمودند.
ادامه مطلب

دانش: انتقال خط برق "توتاپ" از طریق بامیان به معنای نادیده گرفتن ولایات جنوبی نیست

Apr 04, 2016 - 15:14
کابل (پژوک، ۱۶ حمل ۹۵): معاون دوم رئیس جمهور در واکنش به اظهارات اخیر شماری از مسوولان ولایت خوست، گفته است که تغییر مسیر انتقال خط پروژۀ برق "توتاپ" به بامیان، هیچ‌گاه به معنای نادیده گرفتن مقاصد اصلی این پروژه از جمله خوست نیست. دفتر مطبوعاتی...
ادامه مطلب

دانش: کار کميتۀ گزينش با ترکيب جديد به زودى آغاز مى شود

Mar 05, 2016 - 19:16
کابل (پژواک،۱۵حوت۹۴): معاون دوم رياست جمهورى مى گويد که به زودترين فرصت کار کميتۀ گزينش با ترکيب جديد آغاز خواهد شد.
ادامه مطلب

معاون رئیس جمهور: والیان با توجه به صلاحیتی که دارند با اقتدار کامل عمل کنند

Jan 25, 2016 - 20:42
کابل (پژواک، ۵ دلو ٩۴): معاون دوم رئیس جمهور در دیدار با شماری از والیان، از آنان خواسته است تا با توجه به صلاحیت‌های خود با اقدار کامل عمل کنند.
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement