خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

"ناظر کُل بانک مرکزی" خلاف قانون ۹۰۰۰ دالر سفرخرج دریافت کرده است

Aug 05, 2020 - 09:26
کابل (پژواک،۱۵ اسد ۹۹): یافته های پژواک نشان می دهد که ناظر کُل د افغانستان بانک خلاف قانون و اصول این بانک نُه هزار دالر امریکایی سفرخرج برای سفر شخصی اش به هند از این بانک دریافت کرده است.
ادامه مطلب

د افغانستان بانک : تعداد محدودی از کمره های امنيتى بنابر مشکلات تخنیکی غيرفعال شده بودند

Jul 27, 2020 - 16:59
کابل (پژواک، ۶ اسد ۹۹) : د افغانستان بانک ، گزارشاتى مبنی بر قطع جريان برق و کمره های امنيتى آن اداره برای مدت چهار ساعت را رد می کند؛ اما می پذیرد که چند کمره بنابر مشکلات تخنیکی براى زمان محدود از فعالیت باز مانده بودند.
ادامه مطلب

دوسيۀ کارمندان د افغانستان بانک متهم به فساد به لوى څارنوالى رسيد

Jul 02, 2020 - 16:30
کابل(پژواک،۱۲سرطان ۹۹):لوی څارنوالی می گوید که دوسیۀ نسبتی تعدادی از کارمندان د افغانستان بانک به اتهام جرایم ناشی از فساد اداری به این اداره مواصلت کرده است.
ادامه مطلب

سناتوران: برخورد سرپرست د افغانستان بانک با معاونین و کارمندان بانک خلاف قانون است

Jun 30, 2020 - 15:04
کابل(پژواک،۱۰ سرطان ۹۹): برخی اعضای مشرانوجرگه برخورد اجمل احمدی سرپرست د افغانستان بانک با معاونین و کارمندان این بانک را خلاف قانون و اصول اداری می دانند و از حکومت می خواهند تا با احمدی برخورد قانونی کند.
ادامه مطلب

جامعۀ مدنی:گمارش اخیرِ رئيس د افغانستان بانک، سیاسی و پرسش برانگیز مى باشد

Jun 27, 2020 - 15:51
کابل (پژواک، ۷ سرطان۹۹):نهاد¬های جامعه مدنی، معرفی نامزد و سرپرست د افغانستان بانک را گمارش سیاسی و برکناری معاونان اين بانک را قبل ازگرفتن رای اعتماد از شورای ملی، نگران کننده خواندند .
ادامه مطلب

از دو ورزشکار رشته جوجیتسو و مبارزات آزاد تقديربعمل آمد

Jan 05, 2020 - 18:42
کابل(پژواک،۱۵جدی۹۸):حسین بخش صفری وعبدالسمیع فیضی دوورزشکار رشتۀ جوجیتسو و مبارزات آزاد که درمسابقات جهانى مدال بدست آوردند، امروز ازسوى دافغانستان بانک مورد تقديرقرارگرفتند .
ادامه مطلب

وسایل ۲۳ فرد مظنون به جرایم قاچاق، به "د افغانستان بانک" انتقال داده شده است

Feb 17, 2019 - 16:10
کابل (پژواک، ۲۸ دلو ۹۷): مرکز عدلى و قضايى مبارزه عليه مسکرات و موادمخدر ميگويد که وسایل و تجهیزات ۲۳ تن مظنون در ارتباط به ۲۱ قضیه جرایم قاچاق را، به د افغانستان بانک انتقال داده است.
ادامه مطلب

سهم افغانستان در صندوق بين المللى پول به بيش از ٣٢٣ ميليون "اس دى آر" رسيده است

May 14, 2016 - 18:09
کابل (پژواک، ٢٥ثور٩٥): به دنبال دستاوردهاى افغانستان در خصوص بانکدارى، حسابات مالى وغيره، صندوق بين المللى پول "آى ام اف" سهم افغانستان را به ٣٢٣ ميليون "اس دى آر" یا "حق برداشت ويژه" بلند برده است، که تقريبا دو برابر سهم افغانستان نسبت به گذشته مى­باشد.
ادامه مطلب

"مردم در نگهداشت و استفادۀ بانکنوت ها توجه داشته باشند"

May 24, 2015 - 17:52
کابل (پژواک، ٣ جوزا ٩٤): د افغانستان بانک، از مردم مى خواهد که در حفظ و استفادۀ درست بانکنوت هاى کاغذى، توجه جدى داشته باشند.
ادامه مطلب

د افغانستان بانک: ارزش افغانى بهتر مى شود

May 23, 2015 - 19:41
کابل (پژواک ٢ جوزا ٩٤): د افغانستان بانک مى گويد که پايين آمدن ارزش افغانى در برابر دالر مشکل داخلى نبود، بلکه در سطح منطقه ارزش دالر بلند رفته؛ اما بانک تلاش مى نمايد که وضعيت را تحت کنترول داشته باشد.
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement