خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

​هشت تن سرباز امنیتی در کندز کشته شدند

Oct 18, 2020 - 15:42
شهر کندز (پژواک، ٢٧ میزان ٩٩): منابع امنیتی می گویند که در حملۀ طالبان در ولسوالی امام صاحب ولایت کندز، هشت پولیس محلی و خیزش مردمی کشته شده اند.
ادامه مطلب

چهارده نیروی امنیتی در بغلان کشته شدند

Oct 14, 2020 - 15:21
پلخمری (پژواک، ٢٣ میزان ٩٩): در حملات طالبان در ولسوالی گذرگاه نور بغلان، ۱۴ سرباز امنیتی کشته و دو تن دیگر مفقود شده اند.
ادامه مطلب

۳۱ طالب و ۴ نیروی امنیتی درفاریاب کشته شدند

Oct 09, 2020 - 11:24
میمنه(پژواک،۱۸میزان۹۹):منابع محلی در فاریاب می گویند که در نتیجۀ درگیری ها میان نیروهای امنیتی و طالبان مسلح در مربوطات ولسوالی های قیصار و خواجه سبز پوش این ولایت ۳۱ طالب و ۴ نیروی امنیتی کشته شده اند.
ادامه مطلب

ده سرباز دولتی در کندز کشته و زخمی شدند

Oct 08, 2020 - 15:09
شهرکندز (پژواک، ١٧ میزان ٩٩): برخی منابع در کندز می گویند که در نتیجه حملۀ طالبان در ولسوالی امام صاحب این ولایت، شش سرباز دولتی کشته شده و چهار تن دیگر زخم برداشته اند.
ادامه مطلب

هشت سرباز امنیتی در کندز کشته شدند

Sep 16, 2020 - 15:46
شهر کندز (پژواک، ۲۶ سنبله ۹۹): در ولسوالی دشت ارچی ولایت کندز هشت سرباز امنیتی کشته و یک تن دیگر از آنها زخم برداشته اند.
ادامه مطلب

درنيمروز ٦ سرباز و٤ طالب کشته شدند

Jul 16, 2020 - 15:14
کابل(پژواک،۲۶سرطان۹۹): یک منبع در ولایت نیمروز می گوید که در درگیری میان نیروهای امنیتی و طالبان مسلح در این ولایت شش سرباز اردوی ملی و چهارطالب مسلح کشته شدند.
ادامه مطلب

۲۱نیروی امنیتی در حملات تهاجمی طالبان در کندز کشته شده اند

Jul 13, 2020 - 11:59
کندز (پژواک، ٢٣ سرطان ٩٩):منابع حکومتی کندز می گویند که در ولسوالی های امام صاحب و چهاردره این ولایت از اثر حملات طالبان۲۱نیروی امنیتی و دو غیرنظامی کشته و ۱۰ تن دیگر زخم برداشته اند.
ادامه مطلب

در لغمان ۲۳ طالب مسلح و ۱۱ سرباز امنیتی کشته و زخمی شده اند

May 11, 2020 - 11:52
مهترلام( پژواک، ۲۲ ثور ۹۹): در ولسوالی الیشنگ ولایت لغمان میان طالبان مسلح و نیروهای امنیتی درگیری صورت گرفته که مقامات از کشته و زخمی شدن یازده سرباز و شماری هم طالبان خبر میدهد.
ادامه مطلب

در بعضی ولسوالی های غزنی سربازان امنیتی از چند ماه بدینسو در محاصره قرار دارند

Aug 24, 2019 - 20:23
شهر غزنی (پژواک، ۲سنبله۹۸): سربازان بعضی ولسوالی های غزنی می گویند که از چند ماه بدینسو طالبان مسلح آنان را محاصره کردند، اما مسئوولین برای رهایی آنها هیچ اقدام نمی کنند.
ادامه مطلب

ده ها سرباز امنیتی در هلمند کشته و زخمی شدند

Mar 24, 2019 - 18:18
لشکرگاه (پژواک، ٤ حمل ٩٧): در یک حملۀ طالبان مسلح در ولسوالی سنگین هلمند ۳۲ سرباز امنیتی کشته و ۳۷ تن دیگر زخم برداشته اند.
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement