خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

سیلاب ها در سیاه گرد پروان خسارات جانی و مالی را وارد کرد

Sep 03, 2020 - 16:44
چاریکار (پژواک، ۱۳ سنبله ۹۹): سیلاب ها در ولسوالی سیاه گرد ولایت پروان جان دو تن را گرفته، دو تن را زخمی ساخته و حدود سی منزل مسکونی را تخریب و یا خسارمند کرده است.
ادامه مطلب

​٣٦٠ تن درسیلاب هاى اخير در ١٥ ولايت کشته و زخمى شده اند

Sep 01, 2020 - 15:18
کابل(پژواک،۱۱سنبله ۹۹): وزارت دولت در امور رسیده گی به حوادث مى گويد که درسيلاب هاى اخير در١٥ ولايت کشور، ١٨٩ تن جان باخته، ١٧٢ تن زخمى شده و حدود چهارهزار منزل مسکونى طور کُلى و يا قسمى تخريب گرديده است.
ادامه مطلب

مسوولان محلى پروان : برعلاوۀ ٣٥٠ کشته وزخمى هنوزهم ده ها تن نالادرک مى باشند

Aug 27, 2020 - 15:55
چاریکار(پژواک،۶سنبله ۹۹): مسئولان محلى در پروان می گویند که ميزان تلفات وخسارات ناشى ازسرازیر شدن سیلاب ها در این ولایت تا کنون به یکصد کشته،۲۵۰ زخمى رسيده وهنوز هم ده ها تن دیگر ناپدید می باشند.
ادامه مطلب

سیلاب ها در ولسوالی سروبی ۲۲ کشته و زخمی بر جاگذاشت

Aug 27, 2020 - 15:43
کابل(پژواک، ۶ سنبله ۹۹): در اثر سیلاب ها در مربوطات ولسوالی سروبی ولایت کابل ۲۲ تن کشته و زخمی شدند، ده ها منزل مسکونی تخریب و صد ها جریب زمین زراعتی متضرر شده است.
ادامه مطلب

رقم کشته شده های سیلاب در پروان به ۷۱ و زخمیان به صد تن رسید

Aug 26, 2020 - 10:17
تعقیب دوم - چاريکار(پژواک، ٥ سنبله ٩٩): سیلاب ها در پروان خسارات سنگین جانی و مالی برجا گذاشته و تا کنون اجساد ۷۱ تن از جان باخته گان و ۱۰۰ زخمی این رویداد به شفاخانه انتقال شده اند.
ادامه مطلب

سیلاب ها خسارت هنگفت مالى در پنجشیر برجا گذاشت

Jul 15, 2020 - 10:53
پاراخ (پژواک، ۲۴ سرطان ۹۹): سیلاب ها راه مواصلاتی درۀ عبدالله خیل ولسوالی حصه دوم ولایت پنجشیر رامسدود کرده وخسارات هنگفت مالی را در این دره وارد کرده است.
ادامه مطلب

سیلاب ها در سمنگان و سرپل خسارات هنگفت بر جا گذاشته است

May 16, 2020 - 12:29
سرپل (پژواک، ۲۷ ثور ۹۹): سیلاب ها در سمنگان و سرپل، بر علاوه خساره های مالی که وارد کرده است، در سمنگان جان دو تن را نیز گرفته و راه های مواصلاتی ولسوالی بلخاب سرپل را بسته است.
ادامه مطلب

اداره هوانوردی ملکی، از سرازیر شدن سیلاب در ۲۳ ولایت کشور هشدار میدهد

May 13, 2020 - 11:21
کابل(پژواک، ۲۴ ثور ۹۹): اداره هوانوردی ملکی، از احتمال سرازیر شدن سیلاب، طی ۴۸ ساعت آینده در ۲۳ ولایت کشور هشدار داده و از مردم خواست که به نکات ایمنی توجه داشته باشند.
ادامه مطلب

در سيلاب ها برعلاوۀ وارد شدن خسارات سنگين مالى١٩تن کشته و زخمى شده اند

May 25, 2019 - 14:56
کابل (پژواک، ۴جوزا ۹۸): طی دو روز گذشته، در اثر جاری شدن سیلاب ها در شش ولایت، دست کم شش تن جان باخته، ١٣ تن زخم برداشته و ٤٥٧ منزل تخریب و یا متضرر شده است.
ادامه مطلب

یک مادر با دو دخترش در سیلاب ها جان باختند

May 18, 2019 - 16:50
ميمنه (پژواک، ٢٨ ثور ٩٨) : منابع محلی در ولایت فاریاب، از جان باختن یک زن با دو دخترش به اثر جاری شدن سیلاب ها در ولسوالی گرزیوان خبر می دهند. ملا فیض الله ولسوال گرزیوان ولايت فارياب می گوید که پس از چاشت دیروز باران شدید در مناطق مختلف این ولسوالی...
ادامه مطلب

سیلاب ها در نیمروز خسارات مالی به جا گذاشته است

Apr 17, 2019 - 17:28
زرنج(پژواک، ۲۸ حمل ۹۸): مسئولین محلی در ولایت نیمروز می گویند در پی بارندگی ها و جاری شدن سیلاب ها در سه ولسوالی این ولایت، خسارات مالی هنگفت برای مردم وارد گردیده است.
ادامه مطلب

در ده روز گذشته در اثر سیلاب ها ۱۶۹ تن کشته، مفقود و زخمی شده اند

Apr 09, 2019 - 12:10
کابل، فیض آباد(پژواک، ۲۰ حمل ۹۸): وزارت دولت در امور رسیده گی به حوادث طبیعی می گوید که در جریان ده روز گذشته، در اثر جاری شدن سیلاب ها در ۱۳ ولایت، دست­کم ۱۶۹ تن کشته، مفقود و زخمی شده اند. در خبرنامه دفتر مطبوعاتی وزارت یادشده که در اختیار آژانس...
ادامه مطلب

سیلاب ها در بدخشان صدها منزل مسکونی را ویران کرده است

Apr 04, 2019 - 16:48
فیض آباد(پژواک، ۱۵ حمل ۹۸): مقام های محلی در بدخشان می گویند که در اثر جاری شدن سیلاب در پنج ولسوالی این ولایت صدها منزل مسکونی و هزاران جریب زمین زراعتی تخریب گردیده است.
ادامه مطلب

مرکز سوق و اداره به منظور سازماندهی و انسجام کمک ها به آسیب دیدگان سیلاب ها ایجاد مى گردد

Mar 03, 2019 - 20:59
کابل (پژواک ١٢ حوت ٩٧): رئیس جمهور غنی ميگويد، یک مرکز سوق و اداره به منظور سازماندهی و انسجام کمک ها به آسیب دیدگان سیلاب ها ایجاد گردد.
ادامه مطلب

نيروهاى امنيتى ١٤٠٠ انسان گیرمانده در سیلاب ها را نجات دادند

Mar 03, 2019 - 15:15
کابل (پژواک، ١٢ حوت ٩٧): رئيس جمهور پيشين کشور، از تلفات مالى و جانى که در اثر سرازير شدن سيلابها به مردم رسيده ابراز تاثر کرد و تلاشهاى نيروهاى امنيتى در نجات صدها انسان گيرمانده در سيلاب ها را قابل ستايش خواند.
ادامه مطلب

سیلاب ها در هرات ۴ تن را به کام مرگ برده است

Feb 13, 2019 - 16:32
هرات (پژواک، ۲۴ دلو ۹۷): مسئولان محلی در هرات می گویند که در اثر ریزش سنگین برف و باران و جاری شدن سیلاب ها، چهار تن جان باخته و شش تن دیگر زخمی شده اند.
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement