خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

عطامحمد نور :مردم نبايد بخواست تيم ثبات وهمگرايى دست به تظاهرات بزنند

Nov 29, 2019 - 11:53
مزارشريف (پژواک ٨قوس ٩٨): عطامحمد نور والى پيش ولايت بلخ و رييس اجرايى حزب جمعيت مى گويد که تمام جناح ها بايد به استقلاليت کميسيون انتخابات احترام بگذارند.
ادامه مطلب

عطامحمد نور: بعد از امروز حکومت موسوم به وحدت ملی وجود ندارد

May 22, 2019 - 19:44
مزارشریف (پژواک، اول جواز۹۸): عطامحمد نور والی پیشین بلخ و رییس اجرایی حزب جمعیت میگوید که از امروز (اول جوزا) حکومت تحت نام وحدت ملی موجود نیست. نامبرده طی ارسال پیام ویدیویی به رسانه ها اذعان نموده که به استناد ماده ۶۱ قانون اساسی، به تاریخ اول...
ادامه مطلب

عطامحمد نور: ده ماه بعد حکومت را می گیریم

Sep 13, 2018 - 16:35
مزارشریف (پژواک، ۲۲سنبله ۹۷): عطامحمد نور رییس اجرایی حزب جمعیت و والی پیشین بلخ می گوید که ده ماه بعد از طریق دیموکراسی و انتخابات، زمام امور حکومت را به دست خواهد گرفت. نامبرده افزود درصورتیکه انتخابات شفاف نباشد؛ آنها ازآن جلوگیری خواهند کرد...
ادامه مطلب

عطا محمد نور: از نظام شديداً حمايت مى کنم

Apr 07, 2018 - 16:22
کابل (پژواک، ١٨ حمل ٩٧): عطا محمد نور والى سابق بلخ، در تماس تيليفونى با حنيف اتمر مشاور امنيت ملى کشور، تصريح کرده که از حاميان شديد نظام بوده و به تقويت، بهبود و تدوام آن متعهد است. قادرشاه سخنگوى شوراى امنيت ملى، امروز(١٨حمل) به آژانس خبرى پژواک...
ادامه مطلب

کابلى: اختلافات میان حکومت و عطامحمد نور از طریق گفتگو حل شود

Feb 19, 2018 - 16:00
کابل(پژواک، ٣٠ دلو ٩٦): حزب مشارکت ملی، توزيع تذکره هاى برقى را به نفع کشور خواند و بر بسیج شدن مردم در برابر مداخلات بیرونی تاکید نموده، خواستار حل اختلافات میان حکومت و والى برکنار شدۀ بلخ از طریق گفتگو شد.
ادامه مطلب

رييس مشرانو جرگه بر عملى شدن منظورى استعفاى عطامحمد نور تاکيد کرد

Jan 14, 2018 - 16:52
کابل (پژواک،۲۴جدی۹۶): رييس مشرانوجرگه، بر عملى شدن منظورى استعفاى عطامحمد نور تاکيد کرد و برخى اعضاى مشرانوجرگه مى گويند ناگزيراند که به دليل نبود عدالت در تقررى ها به اداره هاى حکومت مراجعه کنند.
ادامه مطلب

اجماع ملى مردم افغانستان: ميان حکومت و عطامحمد نور ميانجيگرى مى کنيم

Jan 11, 2018 - 14:04
کابل (پژواک،۲۱جدی۹۶):نهاد اجماع ملی مردم افغانستان، ضمن تاکيد بر حل تنش ميان حکومت و والى پيشين بلخ از طريق مذاکره، مى گويد به کسى اجازه نمى دهد که براى اهداف شخصی، سرنوشت اقوام کشور را به خطر اندازد.
ادامه مطلب

گيلانى: اختلافات میان حکومت و عطامحمد نور از راه گفتگو حل گردد

Jan 01, 2018 - 17:07
کابل (پژواک، ۱۱ جدی ۹۶): شورای عالی احزاب جهادی و ملی افغانستان، با نگرانی از تنش میان حکومت مرکزی و والی پیشین ولایت بلخ، از هردو جناح خواست که اختلافات را از راه گفتگو حل کنند.
ادامه مطلب

عطا محمد نور: داکترعبدالله مار آستين است و در ٨٠ درصد دسايس عليه من دست دارد

Dec 23, 2017 - 15:56
مزارشريف (پژواک، ٢ جدى ٩٦): عطا محمد نور والى برکنارشدۀ بلخ و رييس دارالانشاى جمعيت اسلامى، عبدالله عبدالله رييس اجرائيه حکومت را به دسايس عليه خود متهم کرد. قابل ذکر است که رييس جمهور محمد اشرف غنى، چند روز قبل استعفاى عطا محمد نور را پذيرفت و به...
ادامه مطلب

اعضاى مشرانوجرگه در مورد استعفاى عطامحمد نور نظر متفاوت دارند

Dec 19, 2017 - 16:47
کابل(پژواک،۲۸قوس۹۶): برخی اعضای مشرانوجرگه، تغییر و تبدیل مقام ها را یک اصل می دانند؛ اما برخی دیگر می گویند که حکومت باید به اساس قانون و تفاهمنامۀ ایجاد حکومت وحدت ملی، با عطا محمد نور برخورد نماید.
ادامه مطلب

عطامحمد نور می گوید از سرپرستی ولایت بلخ کناره گیری می کند

Dec 15, 2016 - 20:37
مزارشريف (پژواک، ٢٥ قوس ٩٥): سرپرست ولايت بلخ می گوید که بعد ازين نمى خواهد که به حيث والى اين ولايت ايفاى وظيفه کند و بزودى يک توافقنامه ميان رئیس جمهور و جمعیت اسلامی در این زمینه امضاء خواهد شد.
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement