خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

براى مجروحين انفجار در ولايت غور مساعدت نقدی صورت گرفت

Oct 22, 2020 - 17:48
فیروزکوه (پژواک،اول عقرب۹۹): برای ۳۵ تن که از اثر انفجار موتربم در شهر فیروزکوه مرکز ولایت غور زخمی شده بودند، مساعدت نقدی صورت گرفت.
ادامه مطلب

انفجار موتربم در غور خسارات هنگفت مالى بر جاگذاشته است

Oct 20, 2020 - 11:47
شهر فیروزکوه (پژواک، ٢٩ ميزان ٩٩): در انفجار موتربم که دو روز قبل در شهر فيروز کوه صورت گرفت، حدود دو صد منزل مسکونى، دکاکين و ادارات دولتى، کلاً يا قسما تخريب گرديده و ٢٥ واسطۀ نقليه از بين رفته است.
ادامه مطلب

برای یک شفاخانه در غور، وسايل تا ١٨ برابر به قيمت بلند خريدارى شده است

Oct 19, 2020 - 14:03
کابل (پژواک، ۲۸ میزان ۹۹): اسناد نشان می دهد که برای یک شفاخانه در ولایت غور، یک عدد ترموز به ۱۹۰۰۰ افغانی خریده شده، در قیمت یک چوکی انتظار نسبت به نرخ بازار ۱۸برابر تفاوت بوده و ۴۳ قلم جنس، ۱۱ میلیون افغانی بلندتر خریداری گردیده است.
ادامه مطلب

انفجار ديروز در غور١٦ کشته و ١٥٥ زخمی برجا گذاشته است

Oct 19, 2020 - 12:41
فيروزکوه تعقيب چهارم (پژواک، ٢٨ ميزان ٩٩): درنتيجۀ انفجار موتربم روز گذشته در شهر فيروزکوه مرکز ولايت غور، ١٦ تن کشته شده و ١٥٥ تن ديگر زخم برداشته اند.
ادامه مطلب

در انفجار موتر بم در ولايت غور١٤ تن کشته و ١١٩ تن دیگر زخمی شده اند

Oct 18, 2020 - 12:03
تعقيب سوم – فيروزکوه (پژواک، ٢٧ ميزان ٩٩): درنتيجۀ انفجارموتربم درشهرفيروزکوه مرکز ولايت غور، ١٤ تن کشته شده و ١١٩ تن ديگرزخمى گرديده اند.
ادامه مطلب

صدها تنى که از غور قاچاقى به خارج رفته بودند، دوباره برگشته اند

Oct 12, 2020 - 13:49
فيروزکوه(پژواک، ٢١ ميزان ٩٩): ریاست امور مهاجرین و عودت کننده های غور مى گويد بيش از يک هزار تنى که به طور قاچاق به خارج از کشور رفته بودند، در ٧ ماه گذشته دوباره به اين ولايت برگشته اند.
ادامه مطلب

براى تداوى١٠٠هزار معتاد در غور، يک شفاخانه ٢٠بستر موجود است

Oct 06, 2020 - 13:52
فيروزکوه (پژواک،١٥ميزان ٩٩): باشندگان، فعالين مدنى و اعضاى شوراى ولايتى غور، درحالى از افزايش معتادين و نبود شفاخانه مجهز با ظرفيت بلند براى تداوى معتادين در ولايت شان، شکايت دارند که براى تداوى١٠٠ هزار معتاد درغور، يک شفاخانۀ ٢٠بستر فعاليت دارد.
ادامه مطلب

معلمین غور: يگانه آرزوى ما تامين صلح سراسرى در کشور است

Oct 04, 2020 - 15:52
فيروزکوه (پژواک،١٣ميزان٩٩): معلمين مکاتب در غور مى گويند که امسال نيز روز جهانى معلم را در فضاى پر از دود و باروت تجليل کردند؛ اما آرزو دارند که درسال هاى بعد، آتش بس برقرار گردد و شاهد صلح سرتاسرى در کشور باشند.
ادامه مطلب

شش قاچاقبر مواد مخدر درانفجار ماين درغور کشته و زخمى شدند

Sep 20, 2020 - 15:35
فيروزکوه(پژواک، ٣٠ سنبله ٩٩): پوليس ولايت غور مى گويد که در نتيجۀ انفجار ماين جاسازى شده در اين ولايت سه قاچاقبر مواد مخدر کشته و سه تن ديگر زخمى شدند.
ادامه مطلب

به زودى کار ساخت يک شفاخانه صد بستر در غور آغاز مى گردد

Sep 19, 2020 - 15:58
فيروزکوه (پژواک، ٢٩ سنبله ٩٩): سرپرست وزارت صحت عامه از آغاز کار يک شفاخانه صد بستر براى بيماران کويد- ١٩ در اين ولايت خبر داد، گفت که به زودى دوا و کيت هاى صحى مورد نياز براى بيماران کويد نزده به اين ولايت مى فرستد.
ادامه مطلب

حدود ٩٠ هزار کودک درغور ازواکسين فلج اطفال محروم اند

Sep 16, 2020 - 13:39
فيروز کوه(پژواک، ٢٦ سنبله ٩٩): مسئولان صحى در ولايت غور مى گويند، که در کمپاين فرعى فلج اطفال در اين ولايت ١١٠ هزار کودک زير سن پنج سال واکسين مى شوند ؛ اما ٨٩ هزار کودک ديگر به دليل ناامنى و مخالفت والدين از واکسين باز مى مانند.
ادامه مطلب

در برخی استادان و محصلان پوهنتون غور علایم کرونا دیده شده است

Sep 03, 2020 - 11:31
فیروزکوه (پژواک، ۱۳ سنبله ۹۹): شکایت ها از مراعات نشدن توصیه های صحی در پوهنتون غور در حالی وجود دارد که اخیراً علایم مشابه بیماری کرونا در نُه تن از استادان و محصلان این پوهنتون دیده شده است.
ادامه مطلب

"کار پروژۀ برق آفتابى درغور به زودى از سر گرفته مى شود"

Sep 02, 2020 - 15:00
فيروزکوه(پژواک،١٢سنبله ٩٩): نمايندگان نهاد هاى مدنى و شوراى ولايتى غور از توقف روند کار پروژۀ برق آفتابى در اين ولايت شاکى بوده و از حکومت می خواهند ، که کار این پروژه را از سر گیرد.
ادامه مطلب

١٣ نيروى خيزش مردمى در ولايت غور کشته و زخمى شدند

Aug 25, 2020 - 09:25
فيروزکوه (پژواک، ٤ سنبله ٩٩): منابع محلى در غور مى گويند که در حملۀ طالبان مسلح بر پوسته نيروهاى خيزش مردمى در ولسوالى شهرک اين ولايت هشت تن از نيروهاى خيزش مردمى کشته و پنج تن ديگر زخم برداشته اند.
ادامه مطلب

بيش از١٧٠٠ خانواده درغوربه آب آشاميدنى صحى دسترسى مى يابند

Aug 24, 2020 - 13:56
کابل(پژواک،۳ سنبله ۹۹): وزارت احيا و انکشاف دهات از آغاز کار يازده پروژۀ آبرسانى در ولايت غور خبرداده مى گويد که با تکميل آن بيش از ١٧٠٠ خانواده به آب آشاميدنى صحى دسترسى خواهند يافت.
ادامه مطلب

درگيرى ها درغور ده کشته و هفت زخمى برجاى گذاشته است

Aug 24, 2020 - 12:13
فيروزکوه (پژواک،٣سنبله ٩٩): در نبرد ميان نيروهاى امنيتى و طالبان در مسير شاهراه کابل – غور ٨ طالب مسلح و ٢ منسوب امنيتى کشته شدند، ٥ طالب و ٢ منسوب امنيتى زخمى گرديده اند.
ادامه مطلب

​انفجار ماين در غور هفت کشته و زخمى بر جاگذاشت

Aug 20, 2020 - 14:24
فيروز کوه(پژواک، ٣٠ اسد ٩٩) منابع محلى در غور مى گويند که درنتيجه انفجار ماين در ولسوالى دولتيار، پنج فرد ملکى جان باختند و دو تن ديگر زخمى شده اند.
ادامه مطلب

رياست زراعت غور: گياهان طبى درحال انقراض قرار دارند

Aug 17, 2020 - 16:43
فيروزکوه(پژواک، ٢٧ اسد ٩٩): بازارفروش گياهان طبى در غور درحالى رونق يافته و براى شمار مردم درآمد زا شده است که رياست زراعت اين ولايت از احتمال انقراض برخى اين گياهان هشدار مى دهد.
ادامه مطلب

ولسوالی مرغاب ولايت غور به دست طالبان سقوط کرد

Aug 17, 2020 - 15:21
فیروزکوه(پژواک،۲۷اسد۹۹): منابع محلى در ولايت غور از سقوط ولسوالى مرغاب اين ولايت به دست گروه طالبان خبر داده وگفته اند که نيروهاى امنيتى درسنگرهاى دفاعى قراردارند .
ادامه مطلب

«نتيجه بررسى هاى يک هيئت درمورد قتل گردهمايى اعتراضى در غور، با رياست جمهورى شريک شده »

Aug 15, 2020 - 17:46
فيروزکوه(پژواک،٢٥ اسد٩٩):خانواده­هاى قربانيان يک گردهمايى اعتراضى درماه ثورامسال درغور،حکومت را متهم به بى کوتاهى در قسمت شناسايى عاملان قتل خانواده­هاى شان کردند، اما معاون لوی څارنوالی افغانستان گفت که به زودى جزييات اين موضوع با مردم شريک مى شود.
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement