خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

در فاریاب حدود ۱۸ تن کشته و زخمی شده اند

Oct 22, 2020 - 16:07
میمنه (پژواک، اول عقرب۹۹): منابع محلی می گویند که در ولسوالی شرین تگاب فاریاب، در اثر اصابت هاوان و درگیری میان طالبان و نیروهای دولتی، حدود ۱۸ تن کشته و زخمی شده اند.
ادامه مطلب

از روز ملى زبان اوزبیکی در فارياب تجليل شد

Oct 20, 2020 - 11:35
ميمنه(پژواک،٢٩ ميزان ٩٩): اشتراک کنندگان تجليل از روز ملى زبان اوزبیکی در فارياب، از حکومت خواستند که در قسمت چاپ کتب و تقویت زبان اوزبیکی در نهاد های تعلیمی و تحصیلی، جابه جايی تحصیل یافته ها و کدرهای اوزبیک در نظام، توجه داشته باشد.
ادامه مطلب

يک پدر و پسر در ولسوالى گرزيوان فارياب تيرباران شدند

Oct 14, 2020 - 11:14
میمنه (پژواک،٢۲ میزان ۹۹): پولیس فاریاب مدعى است که طالبان مسلح، یک پدر و پسر را به جرم آب دادن به نیروهای امنیتی، در ولسوالی گرزیوان تیرباران کرده اند؛ اما طالبان با رد موضوع گفته اند که اين دوتن، ازسوى افراد حکومتى کشته شده اند.
ادامه مطلب

۳۱ طالب و ۴ نیروی امنیتی درفاریاب کشته شدند

Oct 09, 2020 - 11:24
میمنه(پژواک،۱۸میزان۹۹):منابع محلی در فاریاب می گویند که در نتیجۀ درگیری ها میان نیروهای امنیتی و طالبان مسلح در مربوطات ولسوالی های قیصار و خواجه سبز پوش این ولایت ۳۱ طالب و ۴ نیروی امنیتی کشته شده اند.
ادامه مطلب

یک تن در فاریاب با صدها گرام هیروئین جاسازی شده در شکمش بازداشت شد

Oct 01, 2020 - 18:46
میمنه (پژواک، ۱۰ میزان ۹۹): نیروهای امنیتی، یک قاچاقبر موادمخدر باشندۀ ولایت کندز را که صدها گرام هيروئین را در بطنش جاسازی کرده بود، هنگام ورود به شهر میمنه دستگیر کرده اند.
ادامه مطلب

کار اعمار شفاخانۀ ۱۰۰ بستر کوید-۱۹ به زودى در فارياب آغاز ميشود

Sep 05, 2020 - 11:54
ميمنه(پژواک، ١٤ سنبله ٩٩): سرپرست وزارت صحت عامه از آغاز ساخت شفاخانۀ ١٠٠ بستر کويد ١٩ و فعال سازى شفاخانۀ نسايى ولادى درولايت فارياب که سه سال قبل اعمار گرديده، اما هنوز هم غيرفعال مى باشد، خبرداد.
ادامه مطلب

مقام های محلی فاریاب: در قیصار ١٢٠تن از طالبان مسلح کشته و زخمى شدند

Sep 04, 2020 - 15:54
نيلى، چاريکار، ميمنه(پژواک، ١٤ سنبله ٩٩): مقام های محلی در ولایت فاریاب مدعى اند که در اثر حملات در ولسوالی قیصار اين ولايت ١٢٠تن از طالبان مسلح کشته و زخمى شدند، اما طالبان آن را رد نمودند .
ادامه مطلب

ساختمان های الحاقیه دو لیسه در فاریاب به هزینه ۴۲ میلیون افغانی ساخته شد

Sep 03, 2020 - 16:10
میمنه (پژواک، ۱۳ سنبله ۹۹): دو الحاقیه ۱۶ صنفی لیسه های نسوان نذیرآباد و کوهیخانه میمنه مرکز ولایت فاریاب که به کمک بیش از ۴۲ میلیون افغانی از ناروی ساخته شده است، امروز به بهره برداری سپرده شد.
ادامه مطلب

در حملات هوايى در فارياب ١١ طالب کشته و زخمى شدند

Sep 01, 2020 - 16:41
ميمنه(پژواک، ١١ سنبله ٩٩): منابع امنیتی در فاریاب ازکشته وزخمى شدن ١١ طالب در حملات هوایی در ولسوالی های دولت آباد، المار و قیصار اين ولايت خبردادند ؛ اما طالبان آنرا رد مى کنند .
ادامه مطلب

منابع امنیتی در فارياب: رويداد هاى جداگانه ٥٨ کشته و زخمى برجا گذاشته است

Aug 24, 2020 - 16:22
ميمنه (پژواک، ٣ سنبله ٩٩): منابع امنیتی در ولایت فاریاب می گویند که در رويداد هاى جداگانه دراين ولايت ٤٠ تن شامل منسوبين امنيتى، افراد ملکى و طالبان کشته شده و هژده تن ديگر زخمى گرديدند.
ادامه مطلب

مرکز هیمودیالیز در شفاخانه ۳۰۰ بستر حوزوی فاریاب افتتاح شد

Aug 19, 2020 - 16:46
ميمنه (پژواک، ٢٩ اسد ٩٩): مرکز همو دياليز (تداوی امراض کلیه ها) که به هزينۀ هفت ميليون افغانى در شفاخانۀ حوزوى فارياب اعمار گرديده، به بهره بردارى سپرده شد.
ادامه مطلب

در حمله هوایی در ولسوالی خواجه سبزپوش فارياب ١٠ فرد ملکی کشته و زخمى شدند

Aug 19, 2020 - 15:04
ميمنه (پژواک، ٢٩ اسد ٩٩): منابع محلی در ولایت فاریاب می گویند که در حمله هوايى در ولسوالی خواجه سبزپوش چهار فرد ملکى اعضاى يک خانواده جان باختند و شش تن ديگر زخمى شدند.
ادامه مطلب

درگيرى ها در فارياب ١٩ کشته و زخمى برجا گذاشت

Aug 17, 2020 - 14:25
ميمنه(پژواک، ٢٧ اسد ٩٩): منابع محلی در ولایت فاریاب می گویند که در نتیجۀ درگیری بین مخالفین مسلح و نیروهای امنيتى در اين ولايت شش منسوب امنيتى و چهار طالب کشته شدند، شش طالب و سه منسوب امنيتى زخم برداشتند.
ادامه مطلب

تعمیر يک لیسه نسوان درفاریاب به اثردرگيرى حریق گرديد

Aug 13, 2020 - 18:09
ميمنه (پژواک ،٢٣ اسد٩٩): منابع محلی در ولایت فاریاب می گویند که، لیسه نسوان بادغیسی در ولسوالی خواجه سبزپوش اين ولايت به اثردرگيرى اتش گرفت و کاملاً تخريب گرديده است.
ادامه مطلب

يک منسوب امنيتى متهم به تجاوز جنسى بردختر هفت ساله بازداشت شد

Aug 09, 2020 - 12:29
ميمنه(پژواک، ١٩ اسد ٩٩): منابع امنيتى ومحلی در ولایت فاریاب ازبازداشت يک منسوب امنيتى که در ولسوالی بلچراغ بر یک دختر هفت ساله تجاوز کرده بود خبرداده مى گويند که قضيه ازطريق څارنوالى اين ولايت تعقيب و مجرم مطابق با قانون مجازات ميگردد .
ادامه مطلب

«شش فرد ملکی در اثر اصابت هاوان نیروهای دولتی در فاریاب زخمی شده اند»

Aug 06, 2020 - 16:39
میمنه (پژواک، ۱۶ اسد ۹۹): منابع در فاریاب از قتل یک مرد از سوی خانمش و بازداشت یک سرباز پولیس که سه همکارش را کشته بود،خبر داده می گویند که در این ولایت ۶ فرد ملکی در اصابت هاوان نیروهای دولتی زخمی شده اند.
ادامه مطلب

​ولسوال زن در فاریاب: در ساحۀ تحت اداره من امنیت تامین است

Aug 06, 2020 - 11:22
شبرغان(پژواک، ١٦ اسد ۹۹): یک ولسوال زن در فاریاب که درسه سال دوره کاری اش، توانسته است برای ده ها پروژه انکشافی میلیون ها دالر کمک جامعه جهانی را به دست بیاورد می گوید تلاش دارد تا در رُشد اقتصادی باشندگان این ولسوالی کار کند.
ادامه مطلب

در اثر درگیری ها در فاریاب ۳۲ تن کشته و زخمی شدند

Jul 30, 2020 - 13:32
میمنه(پژواک،۹ اسد ۹۹):منابع محلی در ولایت فاریاب می گویند که، در جنگ های شب گذشته ولسوالی های دولت آباد و گرزیوان ۳۲ تن از مخالفین مسلح , نیروهای امنیتی و افراد ملکی کشته و زخمی شدند شدند،۲۰ دکان و ۷ منزل مسکونی در اثر ایجاد تونل و مواد منفجره طالبان منهدم گردیده اند.
ادامه مطلب

​چهارفرد ملکی درفاریاب کشته و ده تن زخمى شدند

Jul 25, 2020 - 15:21
میمنه(پژواک،۴ اسد۹۹):منابع امنیتی در ولایت فاریاب مدعی اند که، در اثر اصابت هاوان طالبان در ولسوالی های شیرین تگاب و دولت آباد این ولایت چهار فرد ملکی به شمول دو کودک کشته شده و ده تن دیگرزخمی شدند.
ادامه مطلب

«تازمانی که دلیل منفکیم ثابت نشود به رئیس جدید اجازه کار را نمی دهم»

Jul 23, 2020 - 14:12
میمنه(پژواک،۲ اسد ۹۹):رئیس برکنار شده سره میاشت فاریاب می گوید تا زمانی که، دلیل برکناری و خیانتش ثابت و سرنوشت او تعیین نشود به شخص مقرر شده اجازه کار نمی دهد .
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement