خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

معترضان در هرات: وزیرصحت یا استعفى دهد و هم یا معذرت بخواهد

Jul 12, 2020 - 13:58
هرات (پژواک، ٢٢ سرطان ٩٩): صدها تن از شهروندان و حامیان رضاکاران صحی در هرات، امروز در مقابل ساختمان مقام ولایت هرات دست به تظاهرات زدند.
ادامه مطلب

معترضان شیشه های ساختمان مقام ولایت غور را شکستند

Apr 27, 2019 - 18:27
فيروزکوه (پژواک، ٧ ثور ٩٨): شماری از خانواده های قربانیان، در پیوند به از دست دادن اعضاى فاميل شان در شهر فیروزکوه اعتراض کردند.
ادامه مطلب

«اگر کارساخت سرک هرات-چشت آغاز نشود، انتخابات ریاست جمهوری را تحریم می کنیم»

Apr 25, 2019 - 17:06
هرات(پژواک، ۵ ثور ۹۸): شماری از معترضان در هرات در اعتراض به آغازنشدن کار ساخت سرک هرات-چشت هشدار دادند که اگر کار این سرک آغاز نشود، نمی گذارند که انتخابات ریاست جمهوری در ولسوالی های اوبه، چشت و پشتون زرغون برگزار شود.
ادامه مطلب

معترضان: خالد اسد با پرداخت رشوه در لست نهایی انتخابات ولسی جرگه راه یافته است

Apr 01, 2019 - 17:18
کابل (پژواک، ۱۲ حمل ۹۸): شماری از هواداران یک نامزد انتخابات ولسی جرگه پکتیکا، با متهم کردن اعضای پیشین کمیسیون شکایات انتخاباتی به اخذ رشوه و ابطال آرای نامزد مورد نظر شان، دروازه دفتر مرکزی کمیسیون را بستند.
ادامه مطلب

معترضان، دروازه مقام ولايت جوزجان را بستند

Feb 12, 2019 - 16:15
کابل (پژواکه،۲۳دلو۹۷): صدها تن از هواداران عبدالقادر مالیه، در اعتراض به عدم معرفی وی به عنوان معاون جدید ولایت جوزجان، با بستن دروازه مقام این ولایت هشدار می دهند که تا سه روز دیگر اگر مالیه در این سمت معرفی نگردد، تمامى راه های مواصلاتی را مسدود می کنند.
ادامه مطلب

معترضان دروازه دفتر مرکزی کمیسیون شکایات انتخاباتی را در کابل بستند

Feb 02, 2019 - 15:29
کابل (پژواک، ۱۳ دلو ۹۷): شماری از نامزدان پیشتاز نتایج ابتدایی انتخابات ولسی جرگه ۱۳۹۷، در اعتراض به حذف نام شان از لیست نهایی؛ دروازه دفتر مرکزی کمیسیون شکایات انتخاباتی را در کابل بستند.
ادامه مطلب

معترضان: نيمروز به ولايت درجه دوم ارتقا داده شود

Feb 17, 2018 - 15:54
زرنج (پژواک،٢٨دلو٩٦): ده ها تن از باشندگان ولايت نيمروز، از آنچه بى توجهى حکومت به اين ولايت مى خوانند انتقاد نمودند و خواستار ارتقاى نيمروز، از ولايت درجه سوم به درجه دوم گرديدند. اين گردهمايى اعتراضى که در شهر زرنج برگزارشده بود، درآن ده ها تن...
ادامه مطلب

معترضان در غور با هیئت ریاست جمهوری برای ختم اعتراض شان به توافق رسیدند

Nov 23, 2017 - 19:49
فیروز کوه (پژواک، ۲ قوس ۹۶): هیئت اعزامی ریاست جمهوری به غور، در پی مذاکره با نمایندگان معترضانى که به اجرا نشدن پروژه های عمدۀ زیربنایی در این ولایت اعتراض داشتند، به توافق رسیده و قرار است این اعتراض پایان یابد.
ادامه مطلب

معترضان: جلو کشتار مسلمانان در "برما" بايد گرفته شود

Sep 07, 2017 - 14:16
کابل (پژواک، ۱۶سنبله ۹۶): صدها تن در یک گردهمایی اعتراضی در کابل، کشتار مسلمانان در برما را محکوم نمودند و از سازمان های بین المللی و حقوق بشری خواستند که صدای شانرا علیه این جنایت بشری بلند کنند. به اساس گزارش ها مسلمانان ولايت اراکان برما، از شصت...
ادامه مطلب

باشنده گان ولايت نيمروز نيز بر ضد اظهارات رييس جمهور ايران تظاهرات نمودند

Jul 12, 2017 - 13:04
زرنج (پژواک،٢١سرطان ٩٦): شمارى از فعالان مدنى، جوانان و نوجوانان در ولايت نيمروز، اظهارات اخير رييس جمهور ايران در مورد ساخت بندها در کشور را مداخلۀ آشکار در امور افغانستان خوانده و تاکيد کردند که معضل آب با ايران، بايد از راه گفتگو حل گردد. اين...
ادامه مطلب

"حکومت به خواسته های مشروع معترضان رسیدگی کند"

Jun 04, 2017 - 17:01
کابل( پژواک، ۱۴جوزا ۹۶): شورای عالی احزاب جهادی و ملی، می گوید که استفعای رهبران حکومت وحدت ملی، راه حل بحران کنونی نیست؛ اما حکومت باید به خواسته های مشروع معترضان رسیدگی کند.
ادامه مطلب

معترضان در هرات خواهان اصلاحات در حکومت شدند

Jun 04, 2017 - 15:46
هرات (پژواک،١٤ جوزا ٩٦): شماری از شهروندان هرات و برخی نمایندگان شوراى ملى، دریک گردهمايى اعتراضى، رهبران حکومت را در تامين امنيت کشور ناکام خوانده، خواستار استعفای رییس جمهور و رییس اجراییه شدند.
ادامه مطلب

معترضان در کابل خواستار اعدام اعضای زندانی طالبان و شبکه حقانی شدند

Jun 01, 2017 - 17:24
کابل(پژواک، ١١ جوزا ٩٦): ده ها تن از فعالان مدنی در یک گردهمایی اعتراضی در کابل، حمله مرگبار روز گذشته در این شهر را به شدت محکوم کردند و خواستار اعدام اعضای زندانی گروه طالبان و شبکه حقانی شدند.
ادامه مطلب

معترضان: به دسيسه سازى عليه جنرال دوستم پايان دهيد

Feb 22, 2017 - 17:04
شبرغان (پژواک، ٤حوت٩٥): صدها تن در ولايت جوزجان، ضمن اعلام حمايت از جنرال عبدالرشيد دوستم معاون اول رياست جمهورى تاکيد کرد که اگر جلو دسايس عليه جنرال دوستم گرفته نشود، دست به اعتراضات گسترده خواهند زد.
ادامه مطلب

درگیری پولیس با معترضان در بورکۀ بغلان دو کشته و زخمی برجا گذاشت

Jan 02, 2017 - 16:11
پلخمرى (پژواک،١٣جدى٩٥): ده ها باشنده ولسوالى برکۀ ولايت بغلان که عليه قوماندان امنيۀ اين ولسوالى دست به اعتراض زده بودند با پوليس درگير شدند، که درنتيجه يک فرد ملکى کشته شد و يکتن ديگر مجروح گرديد.
ادامه مطلب

معترضان: اصل شايسته سالارى در نهادهاى امنيتى باید مدنظر گرفته شود

Jul 05, 2016 - 14:02
کابل(پژواک، ۱۵ سرطان ۹۵): شماری از فعالان مدنی، در اعتراض به حملۀ مرگبار برکاروان نيروهاى پوليس ملى در کابل، از حکومت خواستار معرفی تعلل کنندگان به نهادهای عدلی و قضايی و کمک به خانواده های قربانيان اين رويداد شدند. اين فعالان مدنى که شمار شان به ده...
ادامه مطلب

معترضان بدون رسیدن به تفاهم دروازۀ وزارت کار را بازکردند

Nov 01, 2015 - 16:02
کابل (پژواک،١٠عقرب ٩٤): معترضان که صبح امروز دروازۀ ورودی وزارت کار را بستند؛ بدون رسيدن به تفاهم با وزيرکار پس از هفت ساعت، دروازۀ وزارت را دوباره بازکردند؛ اما ميگويند که به تحصن شان ادامه مى­دهند. اين مظاهره کننده ها مى­گويند که ٥٥ روز قبل،...
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement