خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

نيروهاى امنيتى کشوردرتطبيقات نظامى توانایی های خود را به نمایش گذاشتند

Aug 20, 2020 - 16:06
کابل (پژواک، ٣٠ اسد ٩٩) : به مناسبت سالروز استرداد استقلال کشور، نیروهای ملی دفاعی و امنیتی تطبیقات بزرگ نظامی را در قوماندانی تعلیمات مشترک محاربوی کابل انجام دادند.
ادامه مطلب

نبرد ميان نيروهاى امنيتى و طالبان در جوزجان ١٨ کشته و زخمى برجا گذاشت

Aug 19, 2020 - 15:58
شبرغان (پژواک، ٢٩ اسد ٩٩): منابع محلى در جوزجان مدعى اند که در درگيرى هاى جداگانه ميان طالبان مسلح و نيروهاى امنيتى در اين ولايت، شش طالب مسلح و يک منسوب امنيتى کشته شده اند، ده طالب مسلح و يک منسوب امنيتى زخمى شده است.
ادامه مطلب

در غور هفده تن از طالبان و نیروهای دولتی کشته و زخمی شده اند

Jun 29, 2020 - 14:18
فیروزکوه(پژواک،۹ سرطان۹۹): منابع محلی درغور می گویند که در حمله طالبان بالای یک پوسته امنیتی در مرکز این ولایت، از دو طرف یازده تن کشته شده و پنج تن دیگر زخم برداشته اند.
ادامه مطلب

۳۶ تن از نیروهای دولتی و طالبان در غور کشته و زخمی شده اند

Jun 27, 2020 - 13:21
فیروزکوه (پژواک،۷ سرطان۹۹): برخی منابع محلی در غور از کشته و زخمی شدن ۲۹ مخالف مسلح دولت و هفت تن از نیروهای دولتی در این ولایت خبر می دهند.
ادامه مطلب

اخی زی: ۸ تن از نیروهای امنیتی در بادغیس کشته شدند

Jun 24, 2020 - 11:42
قلعه نو (پژواک، ۴ جوزا ۹۹): برخی از منابع محلی در ولایت سمنگان می گویند که در نتیجه حمله گروه طالبان مسلح در ولسوالی بالامرغاب این ولایت، ۸ تن از نیروهای امنیتی کشته شده اند.
ادامه مطلب

حکومت:طالبان درهفتۀ اخیرنزديک به٣٠٠ منسوب امنيتى را کشته و٥٥٠ تن را زخمى ساخته اند

Jun 22, 2020 - 11:02
کابل (پژواک، ۲سرطان ۹۹) : شورای امنیت ملی افغانستان می گوید که هفتۀ قبل خونین ترین هفته در۱۹ سال گذشته بوده و درین زمان طالبان مسلح در ۳۲ ولایت کشور، ۴۲۲ فعالیت را انجام داده که در نتیجۀ آن ۸۴۱ نیروی امنیتی و دفاعی افغان کشته و زخمی شده اند.
ادامه مطلب

سه نيروى امنيتى و يک فردملکى در فارياب کشته شدند

Jan 23, 2020 - 15:03
محمود راقى، ميمنه (پژواک، ٣ دلو ٩٨): منابع محلی در ولایات فاریاب و کاپيسا می گویند که در سه رويداد جداگانه در اين ولايات، سه منسوب امنيتى و دو فرد ملکى کشته شده و دو تن از نيروهاى امنيتى زخم برداشته اند.
ادامه مطلب

نیروهای امنیتی ۱۲ غیرنظامی را از زندان طالبان آزاد کرده اند

Dec 16, 2019 - 12:08
کابل (پژواک، ٢٥ قوس ٩٨): وزارت دفاع ملی میگوید که نیروهای امنیتی کشور ۱۲ غیرنظامی را از زندان طالبان در ولایت ارزگان آزاد کرده اند. در خبرنامۀ که امروز از سوی وزارت دفاع ملی به آژانس خبری پژواک مواصلت ورزیده آمده است که این عملیات شب گذشته در...
ادامه مطلب

پنج تن از نیروهای امنیتی در فاریاب تیرباران شدند

Jan 16, 2019 - 17:08
میمنه (پژواک،۲۶جدی۹۷): منابع محلی در فاریاب می گویند که ۵ تن از نیروهای امنیتی در ولسوالی قیصار اين ولايت، توسط طالبان مسلح تیرباران شده اند.
ادامه مطلب

در ولسوالی پشتون زرغون هرات، ۱۳ نیروی امنیتی کشته و زخمی شده اند

Jan 10, 2019 - 16:00
هرات(پژواک، ۲۰ جدی ۹۷): منابع محلی می گویند که در حمله مخالفین مسلح در ولسوالی پشتون زرغون ولایت هرات، پنج سرباز محافظت عامه کشته و هشت تن دیگر آنان زخمی شده اند. منابع مردمی در ولسوالی پشتون زرغون می گویند که شب گذشته طالبان بالای پوسته «مار آباد»...
ادامه مطلب

چهل تن از نيروهاى امنيتى در سرپل کشته و زخمى شده اند

Jan 01, 2019 - 16:18
سرپل (پژواک، ١١ جدى ٩٧): در حملات طالبان مسلح در ولايت سرپل، ۲۱ تن از نیروهای امنیتی کشته و بیش از ٢٠ تن دیگر آنان زخمی شده اند. عبد القادر آشنا والی سرپل، ضمن بيان اين مطلب در يک نشست خبری، گفت که شب گذشته طالبان در حمله بالای ولسوالی صیاد این...
ادامه مطلب

"نیروهای امنیتی اکثر قريه های غنی خیل ننگرهار را از مخالفان مسلح پس گرفته اند"

Dec 30, 2018 - 17:22
جلال آباد(پژواک، ۹ جدی۹۷): مسئولین میگویند که عملیات جهت سرکوبی مخالفان مسلح ولسوالی غنی خیل ولایت ننگرهار، به منظور تدابیر امنیتی انتخابات ریاست جمهوری و تامین امنیت شاهراه جلال آباد-تورخم آغاز شده است.
ادامه مطلب

وزارت دفاع: ۷۱ مخالف مسلح در عملیات تازه نیروهای امنیتی کشته شدند

Mar 23, 2018 - 14:14
کابل(پژواک،۳حمل۹۷): وزارت دفاع ملی اعلام کرد که در عملیات ۲۴ ساعت گذشته نیروهای امنیتی در ولایات مختلف، ۷۱ تن از مخالفین مسلح کشته و ۲۵ تن آنان زخمی شده ‌اند.
ادامه مطلب

موضوع اعاشۀ نیروهای امنیتی بررسی شد

Dec 20, 2017 - 19:29
کابل (پژواک ٢٩ قوس ٩٦): در جلسۀ فوق‌العادۀ کمیسیون تدارکات ملی موضوع اعاشۀ نیروهای امنیتی در جلسۀ بررسی شد.
ادامه مطلب

"نیروهای امنیتی در کندز، از حالت دفاعی به حالت تهاجمی درآمده اند"

Oct 02, 2017 - 11:41
شهرکندز(پژواک،١٠ميزان٩٦): مسولان امنيتى در ولایت کندز میگویند که نیروهای امنیتی، از حالت دفاعی به حالت تهاجمی درآمده اند و مخالفین مسلح دولت، ديگر توان حملات بزرگ بالای شهر کندز را ندارند. مل پاسوال عبدالحمید حمیدی قوماندان امنیه ولايت کندز، امروز...
ادامه مطلب

"حملات خونبار طالبان تاثیری بر روحیۀ نیروهای امنیتی افغان ندارد"

Apr 25, 2017 - 16:39
هرات (پژواک،٥ ثور٩٦): شماری از سربازان در پایگاه اردوی ملی در غرب کشور، امروز پس از تقدیر و حمایت از سوی شهروندان و نهادهای مدنی هرات، تاکید کردند که حملات دهشت افگنی طالبان، نمیتواند مورال آنان را تضعیف کند.
ادامه مطلب

رییس جمهور بر رسیدگی به خانواده های قربانیان نیروهای امنیتی تاکید کرد

Mar 09, 2017 - 16:03
کابل (پژواک، ١٩ حوت ٩٥): اشرف غنی ریيس جمهور می گويد که رسیدگی به خانواده های قربانيان نیروهای امنیتی و دفاعی کشور را، به صورت ماهوار با وزارتخانه ها و مسوولین تعقیب خواهد کرد و در این راستا، هیچگونه سهل انگاری را نمی پذیرد. موصوف اين مطلب را امروز...
ادامه مطلب

ده ها تن از فعالان مدنی از نیروهای امنیتی کشور اعلام حمایت کردند

Feb 27, 2017 - 16:26
کابل (پژواک، ۹ حوت ۹۵): ده ها تن از فعالان مدنی کابل در "روز ملی نیروهای امنیتی و دفاعى"، ضمن اعلام حمایت از این نیروها خواستار جلوگیری از مداخلۀ سیاسی و مبارزۀ جدی با فساد در نهادهای امنیتی شدند. امروز، بیش از ۱۰۰ تن از فعالان مدنی و شهروندان عادی...
ادامه مطلب

مردم غور در یک گردهمایی بزرگ حمایت خود را از نیروهای امنیتی اعلام کردند

Oct 23, 2016 - 19:14
فیروزکوه (پژواک، ۲عقرب ۹۵): د‌ه ها تن از باشندگان غور در یک گرهمایی بزرگ در مرکز این ولایت، پشتیبانی خود را از نیروهای امنیتی اعلام کردند و از شماری از آن تقدیر نمودند.
ادامه مطلب

حدود دو هزار تن در سرپل از نيروهاى امنيتى اعلام حمايت کردند

Oct 22, 2016 - 16:25
سرپل (پژواک، اول عقرب ٩٥): در ولايت سرپل، حدود دو هزار تن که اکثريت شان مسلح بودند، حمايت شان را از نيروهاى امنيتى اعلام نموده گفتند که آماده اند در مقابل مخالفين مسلح دولت، به ميدان نبرد بروند.
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement