خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

وزارت داخله، در سال ١٣٩٨ دو و نیم میلیارد افغانی صرفه جویی نموده است

Oct 19, 2020 - 14:36
کابل (پژواک، ۲۸ میزان ۹۹): وزارت داخله، صرفه جويى دو ونيم ميليارد افغانى در مصارفات آن وزارت در سال گذشته، اخراج ۶۴۷ پوليس خيالی از صف نیروهای امنيتى، و معرفى۲۳۹۳ تن به شمول منسوبين پوليس به څارنوالى را، از دستاوردهاى مهم اين وزارت در دو سال اخير، عنوان کرد.
ادامه مطلب

وزارت داخله: طى یک ماه در پیوند به ۱۴۵۵ رویداد جرمی۱۲۸۱ تن بازداشت شده اند

Oct 12, 2020 - 16:23
کابل (پژواک، ۲۱میزان ۹۹): مقام های حکومت، از بازداشت شمار زیادى مجرمین و تلاش برای تامین امنیت، در حالی سخن می زنند که در یک اعلامیۀ ظاهراً پخش شده از آدرس طالبان، گفته شده که آنان اقداماتی برای تامین امنیت کابل، روی دست گرفته اند.
ادامه مطلب

وزارت داخله براى شناسايى يک مجرم در کابل ٧٠٠ هزار افغانى جايزه اعلان کرد

Oct 05, 2020 - 15:28
کابل (پژواک، ١٤ ميزان ٩٩): وزارت امورداخله، به هدف ردیابی و شناسایی مجرم زیر پیگرد پولیس، هفتصد هزار افغانی جایزه نقدی اعلان نموده است.
ادامه مطلب

وزارت داخله : با افرادى که در"هفتۀ شهيد" نظم را اخلال کند برخورد جدى مى شود

Sep 07, 2020 - 17:00
کابل (پژواک، ١٧ سنبله ۹۹): وزارت امور داخله مى گويد، کسانی را که زير نام "هفتۀ شهید"، در شهربه گشت زنى پرداخته و به فيرهاى هوايى مى پردازند، بازداشت و با آنان برخورد قانونى مى شود.
ادامه مطلب

وزارت داخله: طالبان مرتکب ۳۸ مورد تخطی از آتش بس شده ‌اند

Aug 03, 2020 - 16:24
کابل (پژواک، ۱۳ اسد ۹۹): وزارت امور داخله می گوید، طالبان در جریان آتش‌ بس سه روزعید سعید اضحى خلاف آنچه گفته بودند عمل کرده‌ اند و مرتکب ۳۸ مورد تخطی شده ‌اند.
ادامه مطلب

وزارت داخله: یک ماین گذار درشهرکابل ازپا درآورده شد

Jun 03, 2020 - 16:50
کابل(پژواک ۱۴جوزا۹۹):پوليس کابل یک ماین گذاررا حین جاسازی ماین درمربوطات حوزه نزده هم شهر کابل شناسایی و از پا درآورد.
ادامه مطلب

وزارت داخله: با اصنافی که از مواد سوختی غیرمعیاری و دودزا استفاده می کنند برخوردی قانونی صورت می گیرد

Dec 23, 2019 - 18:39
کابل (پژواک،۲جدی۹۸): وزارت امور داخله می گوید، مالکین شهرک‌های رهایشی، خشت‌پزی‌ها، حمام‌ها، سالون‌های عروسی، فابریکه‌های تولیدی، رستورانت ها و حوض‌های سونا و غیره مراکز تجارتی که از موادی سوختی غیرمعیاری و دودزا استفاده می کنند، با آنها برخورد قانونی می شود.
ادامه مطلب

وزارت داخله: شاهراه عمومی کابل- پلخمری و پلخمری- مزار به روی ترافیک باز گردید

Sep 12, 2019 - 19:22
کابل (پژواک،۲۱سنبله۹۸): وزارت امور داخله می گوید که در نتیجه عملیات نیروهای امنیتی و دفاعی کشور شاهراه عمومی کابل- پلخمری و پلخمری- مزار به روی ترافیک باز گردید. این مطلب در صفحه اى فیسبوک نصرت رحیمی سخنگوی این وزارت منتشر شده است. منبع می نویسد،...
ادامه مطلب

وزارت داخله: افراد کشته شده در بغلان افراد ملکى بوده اند

Jun 29, 2019 - 18:54
کابل (پژواک، ٨ سرطان ٩٨): وزارت امور داخله مى گويد که افراد کشته شده در ولسوالى نهرين ولايت بغلان، افراد ملکى بوده اند.
ادامه مطلب

وزارت داخله: مفسدين در صورت اصلاح نشدن از پا درآورده مى شوند

Mar 03, 2019 - 14:36
کابل(پژواک،۱۲حوت۹۷): معین امنیتی وزارت داخله، در نشست ترتيب پلان امنيتى سال آينده با وکلاى گذر، از آغاز تصفيۀ «مفسدين» سخن گفت و به قانون شکنان هشدار داد که در صورت اصلاح نشدن، از پا درآورده مى شوند.
ادامه مطلب

وزارت داخله: در مورد برخورد پوليس با افراد مهم، معزز و عالی مقام هيچ قانونى وجود ندارد

Jan 17, 2019 - 14:24
کابل (پژواک، ٢٧ جدى ٩٧) : وزارت امور داخله مى گويد که در مورد برخورد پوليس با آدم مهم، معزز، با نفوذ و افراد عالى هيچ قانونى وجود ندارد. در يک خبرنامۀ که از طرف وزارت امور داخله امروز منتشر شده، آمده است، متاسفانه و یا خوشبختانه هیچ قانون و مقرره‌ای...
ادامه مطلب

وزارت داخله: هیچ سفارشی به خاطر تبدیلی، ترفیع و حل مشکل اداری پذیرفته نمی شود

Jan 02, 2019 - 17:55
کابل(پژواک، ۱۲ جدی ۹۷): وزارت داخله هدایت داده است که پس از این، هیچ منسوب پولیس به خاطر تبدیلی، ترفیع و یا حل مشکلات اداری، از حلقات سیاسی و اشخاص، «سفارش خط» نیاورند؛ در غیر آن به عنوان نفوذی و اخلالگر دسپلین نظامی شناخته شده، برخورد می شود.
ادامه مطلب

وزارت داخله: در پنج ماه گذشته ١٥٠٠ قاچاقچى بازداشت شده اند

Aug 06, 2018 - 16:48
کابل (پژواک، ۱۵ اسد ۹۷): معينيت مبارزه با موادمخدر وزارت امور داخله می گويد که در پنج ماه گذشته ۱۵۰۰ تن در پيوند به قاچاق ۱۰۷ تُن مواد مخدر، از سرتاسر کشور بازداشت شده اند. پاسوال عبدالخليل بختيار معين مبارزه با مواد مخدر وزارت امور داخله، که امروز...
ادامه مطلب

"وسایط نقلیۀ وزارت داخله، خارج از چوکات این وزارت نميتوانند گشت و گذار کنند"

Apr 05, 2018 - 11:23
کابل (پژواک، ١٦ حمل ٩٧): وزارت امور داخله ميگويد که وسایط نقلیۀ وزارت امور داخله که خارج از چوکات این وزارت در اختیار شماری از رجال برجسته، وکلا و متنفذین قرار دارد، نمی توانند بعد از این با پلیت و سریال نمبرهاى پولیس و رنگ مخصوص رينجرهای پولیس در شهر گشت و گذار نمایند.
ادامه مطلب

به شمول يک معين، شش تن از منسوبين سابق وزارت داخله به زندان محکوم شدند

Jan 08, 2018 - 18:43
کابل (پژواک،١٨ جدى ۹۶): شش مقام و کارمند ارشد کمیته تدارکات وزارت امورداخله، با اتهام سوء استفاده از صلاحیت وظیفوی در یک قضیه تدارک موادنفتی، به یک سال و شش ماه تا سه سال زندان محکوم شدند.
ادامه مطلب

برمک: شرایط استخدام در وزارت داخله معیاری تر شده است

Dec 13, 2017 - 16:03
کابل(پژواک،۲۲قوس۹۶): وزارت امور داخله، از آغاز پروسۀ اصلاحات در سطح این وزارت خبرداده، اعلام کرد که شرایط استخدام در این وزارت، نسبت به گذشته معیاری تر شده است.
ادامه مطلب

"وزارت داخله، از سه سال به اينطرف ٧ ميليارد افغانى ما را نمى پردازد"

Nov 22, 2017 - 16:09
کابل (پژواک، اول قوس۹۶): شرکت های قراردادی وزارت داخله، در گردهمایی اعتراضی در مقابل شورای ملی مدعی شدند که اين وزارت، از سه سال به اينطرف هفت ميليارد افغانى آنان را نمى پردازد.
ادامه مطلب

وزارت داخله، قراردادى هاى مظنون به فساد را به څارنوالى معرفى مى کند

Jul 18, 2017 - 15:45
کابل(پژواک، ٢٧سرطان٩٦): وزارت داخله، پرداخت مقروضیت شرکت ها را از اولویت هاى خود دانسته می گوید که پول تمام قرضداران را بعد از تصفيه حساب مى پردازد؛ اما قراردادى هاى مظنون به فساد را به څارنوالى معرفى مى کند. اين در حالى است که نمايندگان دو صد شرکت...
ادامه مطلب

وزارت داخله قضیه انتقال قوماندان طالبان در رنجر پولیس را بررسی میکند

Jun 19, 2016 - 23:02
کابل (پژواک، ۳۰ جوزا ۹۵): وزارت امور داخله میگوید که قضیه انتقال یک قوماندان طالبان در رنجر پولیس از ولایت بغلان به کابل به جدي بررسی میشود. صدیق صدیقی سخنگوی وزارت امور داخله امروز گفت ، راپور های نشر شده مبنی بر بازداشت یک عضو گروه طالبان در یک...
ادامه مطلب

وزارت داخله از تدابير خاص برای مقابله با تهدید رسانه ها خبر داد

Jan 24, 2016 - 16:46
کابل (پژواک، ۴دلو۹۴): مسوولان ریاست عمومی مبارزه با تروریزم وزارت امور داخله، برای مقابله با تهدیدات در برابر رسانه ها، پلان خاص را روی دست گرفته اند.
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement