خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

آمر سابق کشف مدیریت مبارزه با موادمخدر قوماندانی امنیۀ کابل کشته شد

Oct 21, 2020 - 10:23
کابل (پژواک ۳۰ میزان ۹۹): قوماندانی امنیۀ کابل می گوید که لمر خلیل آمر سابق کشف مدیریت مبارزه با موادمخدر این قوماندانی، شب گذشته در حملۀ افراد مسلح ناشناس در کابل کشته شده است.
ادامه مطلب

اشتراک کنندگان يک نشست در کابل تابوت نمادين جنگ را دفن کردند

Oct 17, 2020 - 14:50
کابل (پژواک،۲۶میزان ۹۹): شماری از مردم با تجمع در مسجد عیدگاه کابل، به گونۀ نمادین «تابوت جنگ» را دفن کردند و خواستار آتش و تامین صلح در کشور شدند.
ادامه مطلب

پوليس کابل : بررسى ها براى پيدا کردن کارمند صحى ربوده شده درشهرکابل جريان دارد

Oct 09, 2020 - 14:33
کابل (پژواک ،١٨ ميزان ٩٩): پوليس کابل مى گويد که بررسى وتلاش ها براى يافتن مسئول بخش عاجل شفاخانه ى جمهوريت درشهرکابل که چند روزقبل توسط ادم ربايان اختطاف گرديده، جريان دارد.
ادامه مطلب

شهریان کابل از افزایش زباله ها و کمبود زباله دانی ها شکایت می کنند

Oct 01, 2020 - 17:06
شهر کابل (پژواک، ١٠ ميزان ٩٩): افزایش روزافزون زباله ها و کمبود زباله دانی ها در بخش‌های گوناگون شهر کابل و عدم استفادۀ درست از آنها از سوی مردم، سبب آلودگی محیط زیست در شهر کابل شده است.
ادامه مطلب

درولسوالى موسهى کابل ازکشته شدن چهارطالب وجراحت سه تن ديگرخبرداده شد

Aug 27, 2020 - 16:17
کابل(پژواک،۶سنبله ۹۹): وزارت داخله می گوید که در یک عملیات هدفمند قوماندانی قوت های مشترک ولایت کابل چهار تن از طالبان کشته و سه تن دیگر آنها بازداشت شده اند.
ادامه مطلب

۹۷ ذخیره ‌گاه پیاز در کابل ساخته شد

Aug 24, 2020 - 16:26
کابل (پژواک، ۳ سنبله ۹۹): وزارت زراعت می گوید که به هزینه ۴۷،۷ ميليون افغانی ۹۷ ذخیره‌ گاه پیاز که در پنج ولسوالى ولايت کابل ساخته شده است، به بهره‌ برداری سپرده شد.
ادامه مطلب

فرمانده جديد پولیس کابل تعيين گرديد

Aug 24, 2020 - 10:57
کابل (پژواک،٣ سنبله ٩٩): وزارت داخله ، گفته است که پاسوال جمعه گل "همت" به عنوان قوماندان جديد امنیۀ ولایت کابل تعيين گردید.
ادامه مطلب

یک دگروال برحال وزارت دفاع ملی در کابل کشته شد

Aug 22, 2020 - 13:03
کابل (پژواک، اول سنبله٩٩): یک افسر وزارت دفاع ملی در مربوطات حوزه هشتم شهر کابل از سوی افراد مسلح ناشناس کشته شد و در حمله طالبان در ولسوالی قره باغ کابل نیز یک تن از نیروهای امنیتی کشته و یک تن ديگر زخمی شد.
ادامه مطلب

شهريان کابل از افزايش پرچوى هاى دوامدار برق در روز هاى اخير شکايت دارند

Aug 20, 2020 - 16:31
کابل(پژواک ٣٠ اسد ٩٩): اکثر شهروندان کابل از افزايش پرچوى­هاى طولانى برق در روز هاى اخير شکايت دارند؛ اما شمارى ديگربالاى شرکت برشنا انتقاد نموده گفتند که در پرچوى ها ازعدالت کار گرفته نمى شود.
ادامه مطلب

شهروندان کابل از پرچاوی برق شاکی اند

Jul 20, 2020 - 16:50
کابل (پژواک، ۳۰ سرطان ۹۹): باشنده گان مناطق مختلف شهر کابل از پرچاوی برق شکایت دارند و میگویند که قبلاً این مشکل فقط در زمستان میبود، اما اکنون در تابستان نیز با آن رو به رو اند.
ادامه مطلب

"تعميرانستيتيوت ميخانيک کابل به ادارۀ تنظيم امور زندانها اختصاص داده نشود "

Jul 08, 2020 - 17:26
کابل (پژواک، ۱۸ سرطان ۹۹): استادان انستیتيوت اتومیخانیک کابل و جمعی از بزرگان محل درگردهمایی اعتراضی ،خواهان لغو فرمان رئیس جمهورغنی، مبنی براختصاص تعميرانستیتيوت برای اداره تنظیم امور زندانها، شدند.
ادامه مطلب

شاروال کابل:۸۰ درصد بلند منزلهای شهرکابل غیر پلانی وبه حمايت زورمندان اعمارشده است

Jul 08, 2020 - 15:52
کابل(پژواک،۱۸ سرطان ۹۹): برخی اعضای ولسی جرگه، شاروال کابل را به فساد متهم می کنند، اما داوود سلطان زوى می گوید که برنامه ای برای ریشه کن کردن فساد در این اداره را روی دست گرفته است.
ادامه مطلب

پولیس کابل از بازداشت ۳۳ تن و خنثی سازی یک ماین در ناحیه هشتم خبرداد

Jul 07, 2020 - 11:02
کابل(پژواک،۱۷سرطان۹۹): قوماندانی امنیه کابل ، از بازداشت ۳۳ تن به اتهام جرایم مختلف جنایی و خنثی سازی یک ماین کنار جاده در مربوطات ناحيۀ هشتم این شهر خبرمی دهد.
ادامه مطلب

دراثر درگیری در ولسوالی میربچه کوت کابل یک تن کشته و یک تن دیگر زخمی شد

Jul 06, 2020 - 10:44
کابل، چاریکار(پژواک،۱۶سرطان۹۹):پولیس کابل می گوید که در پی درگیری نیروهای پولیس با مخالفان مسلح در مربوطات ولسوالی میربچه کوت این ولایت یک مخالف مسلح کشته و یک تن دیگر شان زخمی گردیده است.
ادامه مطلب

والی کابل گزارش هزینه های مبارزه با ویروس کرونا را ارایه کرد

Jun 28, 2020 - 15:27
کابل(پژواک،۸سرطان ۹۹): کمیتۀ جلوگیری از ویروس کرونا درکابل ،گزارش هزینه های خود را ارایه نموده، می گوید در صورتی باز شدن مکاتب و پوهنتون ها، این مراکز آموزشی را برای جلوگیری از ویروس کرونا دواپاشی مى کند.
ادامه مطلب

دو کارمند کمیسیون حقوق بشر در انفجار درشهرکابل جان باختند

Jun 27, 2020 - 12:01
کابل (پژواک، ۷ سرطان ۹۹): دراثر انفجار ماین چسپکی در منطقه احمدشاه بابا مربوطات حوزه دوازدهم شهر کابل دو کارمند کمیسیون حقوق بشر افغانستان کشته شده اند.
ادامه مطلب

علمای دین: حکومت باید تا یک هفته آینده، عاملان ترورهای زنجیره ی علما را شناسایی و مجازات کند

Jun 19, 2020 - 17:38
کابل(پژواک، ۳۰ جوزا ۹۹): صدها تن از شهروندان و علمای دین در کابل، طی یک گردهمایی علمای دین را مشروعیت دهنده نظام در کشور خوانده و می گویند که منبعد اگر عالم دین ترور شود، رابطه شأن را با حکومت قطع می کنند.
ادامه مطلب

شاروال کابل، چندین حکم براى غصب زمین های دولتی صادر کرده است

Jun 19, 2020 - 11:57
کابل(پژواک، ۳۰ جوزا ۹۹): يافته هاى پژواک نشان ميدهد که شاروال جديد کابل، احکامى به منظور غصب ملکیت ادارات دولتی، ساحه سبز و زمین های استملاک شده دولتی، برای برخی تاجران و نمایندگان مردم در ولسی جرگه صادر کرده است.
ادامه مطلب

۲۷ تن در پیوند به جرایم مختلف در کابل بازداشت شده اند

Jun 16, 2020 - 10:40
کابل(پژواک،۲۷جوزا۹۹):قوماندانی امنیه کابل از بازداشت ۲۷ تن در پیوند به جرایم مختلف جنایی در شهر و برخی ولسوالی های کابل و آزاد شدن یک کودک از چنگ آدم ربایان خبر می دهند.
ادامه مطلب

در انفجارماین درشهرکابل يک تن کشته وديگرى زخمى گرديد

Jun 11, 2020 - 10:22
کابل(پژواک، ۲۲ جوزا ۹۹): پولیس کابل می گوید که در انفجار ماین مقناطیسی درمنطقۀ رحمان مینه درمربوطات حوزه هشتم امنیتی شهر کابل، يک فرد ملکى کشته ويکتن ديگرزخمی گرديد .
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement