خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

تیم ملی کشور در مقابل پاکستان ۱۹۵ دوش انجام داد

تیم ملی کشور در مقابل پاکستان ۱۹۵ دوش انجام داد

Feb 09, 2012 - 13:28

 کابل ( پژواک ٢١ دلو ٩٠ ) : افغانستان در نخستين مسابقه بين المللى يک روزه خود با پاکستان که داراى عضويت کامل شوراى بين المللى کرکت است ۱۹۵ دوش انجام داد.

 قرعه اين مسابقه را افغانستان از آن خود ساخته و نخست فيصله توپ زدن را نمود.

اين مسابقه يک روزه بين المللى  ساعت سه و نيم عصر به وقت افغانستان در ميدان ورزشى بين المللى شهر شارجه امارات متحده عربى آغاز گرديد.

تيم ملى کرکت افغانستان به هدف اشتراک در اين بازى از قبل به امارات متحده عربى رسيده و روز گذشته در ميدان شارجه تمرين نمود.

 نوروز منگل کپتان تيم ملى روز گذشته در يک تماس تيلفونى از شارجه به آژانس خبرى پژواک گفت ، که آنها براى بازى با پاکستان آماده گى کامل دارند.

وى علاوه نمود، که تمام بازيکنان ملى بدون حميد حسن سالم و صحتمند بوده روز گذشته در ميدان شارجه تمرين کردند.

 گفتنى است، که حميد حسن بازيکن مجرب تيم ملى ماه گذشته در جريان يک بازى دوستانه با تيم ملى انگلستان شديداً مجروح گرديده و تا حال تحت تداوى قرار دارد.

نوروز منگل کپتان تيم ملى ميگويد، که اين براى آنها يک دست آورد بزرگ است، که چانس بازى با يک تيم ورزيده چون پاکستان به آنها داده شده است .

 محسن خان مربى تيم ملى کرکت پاکستان در شارجه به خبرنگاران گفته است، که آنها تيم افغانستان را به ديده کم نمينگرند.

وى علاوه نموده است، که تيم افغانستان به صورت بسيار سريع در حال پيشرفت است و تيم آنها بازى سختى با تيم افغانستان خواهد داشت .

 قابل ياد آوريست ، که تيم ملى افغانستان قبل از اين با بعضى تيم هاى محلى پاکستان بازى نموده است، اما اين نخستين بار است، که با تيم ملى آن کشور بازى ميکند.

پاکستان ٦٥ سال قپل عضويت شوراى بين المللى کرکت را بدست آورده و تا حال بيش از ٧٠٠ بازى يک روزه بين المللى را انجام داده است و جام جهانى اين بازى ها را يک بار بدست آورده است .

اما افغانستان ١١ سال قبل در سال ٢٠٠١ عضويت شوراى بين المللى کرکت را بدست آورد و تا حال صرف ١٨ بازى يک روزه بين المللى را انجام داده است ، که ١١ بازى را به نفع خود خاتمه داده و در هفت بازى شکست را متقبل گرديده است.

علامت: 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement