خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

در حملۀ هوايى آيساف ٢٠ مخالف مسلح کشته شد

در حملۀ هوايى آيساف ٢٠ مخالف مسلح کشته شد

Jul 03, 2013 - 12:54

خوست (پژواک، ١٢ سرطان ٩٢): مسوولين مى گويند که ٢٠ مخالف مسلح، در نتيجه حمله هوايى آيساف در خوست کشته شده و ٩ تن ديگر مجروح گرديده است.

دفتررسانه هاى لواى پياده قول اردوى ٢٠٣ تندر درخوست، به تاريخ(١٢سرطان) به آژانس خبرى پژواک گفت که اين حملات، شب گذشته در مناطق کوسين و شخل ولسوالى موسى خيل، رخ داده است.

به اساس معلومات منبع، ١٦ مخالف مسلح در حمله منطقۀ کوسين کشته شده و ٣ تن ديگر جراحت برداشته و همچنان ٣ مخالف مسلح در حمله منطقۀ شخل کشته شده و ٦ تن ديگر جراحت برداشته است.

منبع علاوه کرد که طالبان ميخواستند يک پوستۀ امنيتى اردوى ملى را مورد حمله قراردهند؛ اما اين پلان آنها براساس راپور کشفى خنثى شد و هدف حملۀ هوايى قرار گرفتند.

يک از باشندگان منطقۀ شخل و شاهد عينى اين رويداد که از گرفتن نامش خود دارى کرد، به پژواک گفت که ٤ مخالف مسلح، در اين منطقه از اثر حملۀ هوايى کشته شده است.

وى افزود که شب گذشته، ناگهان صداى طياره ها شينده شد و چند بمب را پرتاب کردند و مردم ترسيدند؛ اما صبح معلوم شد که طالبان مسلح، در نتيجۀ اين حمله کشته شده اند.

   ذبيح الله مجاهد سخنگوى طالبان، ضمن تاييد رويداد شخل مى گويد که اين ٤ فرد کشته شده، افراد آنها  نه، بلکه مردم ملکى ميباشند.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan