خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

مناظرۀ نوشتارى هواداران نامزدان

مناظرۀ نوشتارى هواداران نامزدان

Jun 11, 2014 - 17:46

کابل (پژواک،٢١جوزا ٩٣): آژانس خبرى پژواک؛ آن عده نوشته هاى هواداران نامزدان را به شکل مناظرۀ نوشتارى جمع آورى و به نشر سپرده که در آن قابليت ها، نمونه هاى برترى و نقاط ضعف نامزدان از نقطه نظر نويسندگان، گنجانيده شده است.

در اين چهار نوشته؛ دو نوشتۀ آن، از سوى هواداران داکترعبدالله عبدالله نامزد رياست جمهورى و دو نوشتۀ ديگر از سوى طرفداران داکتر اشرف غنى احمدزى نامزد ديگر رياست جمهورى نوشته شده؛ و نويسندگان تلاش نموده اند که ديدگاه و قابليت هاى نامزد مشخص را استقبال و از پاليسى ها و برنامه هاى نامزد ديگر انتقاد نمايند.

اين نوشته ها شامل نوشتۀ مجيد قرار زير عنوان "يک پذيرش و يازده ارزش غنى" و نوشتۀ محمدحليم سيرت زيرعنوان "داکتر اشرف غی احمدزی یا داکتر عبدالله عبدالله" ميباشد.

همچنان نوشتۀ محمد اکرم انديشمند زيرعنوان "نقاط ضعف اشرف غنى و برترى داکتر عبدالله" و نوشتۀ آصف اشنا زيرعنوان نامۀ سرگشاده به اشرف غنی : چرا به شما رای نمی‎دهم؟ ، دو نوشتۀ ديگر اين مناظرۀ نوشتارى ميباشد.

آژانس خبرى پژواک، يک آژانس آزاد و مستقل است؛ نوشته هاى مذکور، ديدگاه خود نويسندگان را نشان داده و پژواک از آن حمايت نمى کند و مسووليت به دوش نويسندگان آن ميباشد.

آژانس خبرى پژواک، نوشته هاى مذکور را به زبان هاى پشتو، درى و انگليسى به نشر رسانده است.

براى خواندن نوشته هاى مذکور، در اينجا کليک نماييد.
نامۀ سرگشاده به اشرف غنی : چرا به شما رای نمی‎ دهم؟

ضعف‌ هـای اشـرف‌غـنی احـمدزی و برتری‌ های عبـدالله عبدالله
یک پذیرش و یازده ارزش غنی
داکتر اشرف غنی احمدزی یا داکتر عبدالله عبدالله؟

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement