خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

سه مخالف مسلح و دو پوليس در بدخشان و بغلان کشته شدند

سه مخالف مسلح و دو پوليس در بدخشان و بغلان کشته شدند

Oct 18, 2015 - 18:57

 فيض آباد، پلخمرى (پژواک،٢٦ميزان۹۴): مسوولان امنيتى، از کشته شدن سه مخالف مسلح در ولايت بدخشان و دو پوليس در ولايت بغلان خبر دادند.

سمونوال سخى دادحيدرى آمرامنيت قوماندانى امنيۀ بدخشان ميگويد که طالبان شب گذشته برمرکز ولسوالى راغستان حمله کردندکه جنگ تاصبح امروز دوام داشت وبا دادن دوکشته ودوزخمى عقب نشستند.

وى به آژانس خبرى پژواک گفت که امان الله پيمان عضو ولسى جرگه که بخاطر بسيچ نمودن نيروهاى مردمى درچوکات وزارت داخله به راغستان رفته بود، درجنگ حضور داشت و به وى آسيب نرسيده است.

اما ذبیح الله مجاهد سخنگوى طالبان ميگويد که چهار پوسته امنيتى را در راغستان درحالى تصرف نمودند که امان الله پيمان در محل حاضر بود و مجبور به فرار گرديده است.

در ايميلى که ازآدرس مجاهد به پژواک ارسال شده، افزوده شده است که دراين درگيرى اسحق قوماندان امنيۀ راغستان و دو محافظش شديداً مجروح گرديده اند.

اما آمر امنيت با رد اين گفته، ميگويد که در قريۀ خُمبک ولسوالى کشم نيز حملۀ طالبان به عقب زده شده و درجريان درگيرى، يک طالب ازپادرآمده و سه تن ديگر زخم برداشته اند.

 سخنگوى طالبان از حمله برمنطقۀ بکلاب ولسوالى دهنۀ غورى ولايت بغلان نيز سخن گفته وادعاى کشته شدن يک قوماندان با دو عسکر و جراحت سه  تن ديگر را نموده است.

اما سمونوال عبدالرشيد بشير آمر امنيت قوماندانى امنيۀ بغلان گفت که صرف يک تانک هاموى پوليس دردهنۀ غورى به اثر انفجار ماين تخريب شده و دو پوليس جان باخته اند.

 

 

 

 

 

 

گزارش های مربوطه:

اعلانات

Advertisement