خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

يک سارق مسلح و يک کارمند څارنوالى استيناف مجروح شدند

يک سارق مسلح و يک کارمند څارنوالى استيناف مجروح شدند

Feb 23, 2016 - 18:52

پلخمرى، زرنج (پژواک، ٤حوت ۹۴): يک سارق مسلح در شاهراه کندز- بغلان، توسط پوليس و يک کارمند څارنوالى استيناف ولايت نيمروز، توسط افراد مسلح ناشناس مجروح گرديدند.

څارمن ذبيح الله شجاع مسوول مطبوعات قوماندانى امنيه بغلان ميگويد که پوليس، شب گذشته درمنطقه حسين خيل درشاهراه پلخمرى – کندز، عليه سارقين مسلح که اموال و پول هاى مسافرين را مى ربودند، عمليات نمود.

وى به آژانس خبرى پژواک گفت که درجريان عمليات درگيرى صورت گرفت، که دو سارق به شمول يکتن که جراحت برداشته بود، با يک ميل کلاشنکوف دستگير شدند.

شجاع علاوه کرد که اين سارقين، يکماه قبل دوصد هزار افغانى پول نقد و پنج موبايل مسافرين موتر٤٠٤ را که از کابل به بدخشان ميرفت، گرفته بودند.

اسدالله يکتن از مسافرين گفت که سه هفته قبل، دزدان ناوقت شب در منطقۀ پرچابه ولسوالى بغلان مرکزى، موتر شان را توقف داده و پولهاى شان را به سرقت برده اند؛ حالا که پوليس سارقين را دستگير کرده، پولهاى سرقت شده را به مالکين آن مسترد کند.

از سوى ديگر، افراد مسلح ناشناس، عبدالظاهر کارمند څارنوالى استيناف ولايت نيمروز را نيز با ضرب گلوله مجروح نمودند.

يک منبع امنيتى نيمروز که نخواست اسمش ذکر شود، به پژواک گفت که اين کارمند، صبح امروز درشهر زرنج از خانه به دفتر ميرفت و زمانى که دروازه خانه را باز کرد، دونفر موترسايکل سوار وى را هدف قرار دادند.

وى افزود که مجروح به شفاخانه منتقل شده و مهاجمين فرار نموده اند.

گفتنى است که هفتۀ گذشته، افراد مو‌ترسایکل سوار، الله نور کارمند ریاست څارنوالی استیناف نيمروز را با یکی از دوستانش درشهر زرنج نيز به قتل رساندند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement