خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

٢٣ پروژۀ عام المنفعه در هرات به بهره بردارى سپرده شد

٢٣ پروژۀ عام المنفعه در هرات به بهره بردارى سپرده شد

Mar 29, 2016 - 16:38

شهرهرات (پژواک،١٠حمل ٩٥): دست کم ٢٣ پروژۀ عام المنفعه در دو ولسوالى هرات، به بهره بردارى سپرده شد که نزديک به چهارهزارخانواده، از آن مستفيد ميشوند.

 

ليدا احمدی مسوول ارتباطات برنامه همبستگی ملی زون غرب، به آژانس خبرى پژواک گفت که اين پروژه ها در ولسوالى هاى غوريان و گلران هرات، به هزينۀ ٢٤ ميليون افغانى ازسوى برنامه همبستگى ملى وزارت احيا و انکشاف دهات، تکميل و امروز به بهره بردارى سپرده شد.

 

وی افزود که اين پروژه‌ ها شامل اعمار مکتب هايى ابتدائيه، مراكز اجتماعى، ديوارهاى محافظوى، كانال های آبياری، ذخيره آب زراعتى، پلچک ها، كاريز ها،  تمدىد شبكه هاى آب آشاميدنى صحى و تمديد شبكه آبيارى زراعتى  ميشود.

 

مسوول ارتباطات برنامه همبستگی ملی زون غرب گفت که از مزاياى اين پروژه، ٣٧٠٠ خانواده مستفيد ميشوند.

شماری از باشندگان  اين دو ولسوالى  هرات، از تکميل اين پروژه ها اظهار خرسندى نمودند.

فخريه  معلم يکی از مکاتب در ولسوالی غوريان  هرات گفت: "اين پروژه ها برای بهتر شدن زندگی مردم خيلی خوب است، ما را توانمند می کند و برای زمين های زراعتی و مواشی ما هم خوب است."

فرهاد باشنده ولسوالی گلران هرات نيزبه پژواک گفت: "من از مسوولين تقاضا می کنم که بر اين پروژه ها نظارت جدى نمايد؛ تا مردم بتوانند از اين پروژه ها به درستی بهره مند شوند."

گفتنى است که  برنامه همبستگی ملی وزارت احيا وانکشاف دهات، از آغازفعاليتش تا کنون ٤٥٣٠ پروژۀ انکشافى را به هزينۀ نزديک به پنج  ميلياردافغانی درهرات عملى گرديده است.

 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement