خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

افراد مسلح يک عالم دينى را در سمنگان به قتل رساندند

افراد مسلح يک عالم دينى را در سمنگان به قتل رساندند

Apr 30, 2016 - 17:21

ايبک (پژواک، ١١ ثور٩٥): افراد مسلح ناشناس در ولايت سمنگان، ملاامام قريۀ گنبدان ولسوالى فيروزنخچير را به قتل رسانده و از سوى ديگر، دو کودک در نتيجۀ انفجار ماين در مرکز اين ولايت جراحت برداشته اند.

محمد همايون برلاس ولسوال فيروزنخچير، به آژانس خبرى پژواک گفت که مولوى عبدالمجيد ملا امام قريه گنبدان، حوالى ساعت ٨ شب گذشته، از خانۀ خود به سوى مسجد در حال حرکت بود که هدف فيرهاى افراد مسلح ناشناس قرار گرفت.

وى گفت که پوليس بعد از آن، به ساحۀ اين رويداد رفته که بالاى آنها نيز فير صورت گرفته و در نتيجۀ آن، يک ساتنمن نيز زخم برداشته است.

وى علاوه کرد که پوليس، بعداً ده تن از باشندگان منطقه را در ارتباط به اين حملات دستگير نموده است.

منير رحيمى سخنگوى قوماندانى امنيه سمنگان گفت که شش تن از اين افراد، در ارتباط به حمله بر مولوى عبدالمجيد و چهار تن ديگر به اتهام حمله بر پوليس، دستگير شده اند.

 بر اساس يک خبر ديگر، دو کودک که ١٢ و ١٤ سال سن دارند، در منطقۀ ميرکلال از مربوطات مرکز سمنگان، به اثر انفجار ماينى که از گذشته در منطقه باقى مانده بودند، جراحت برداشته اند.

وى گفت که از بين آنها پاهاى يک کودک زخمى قطع شده و حالت صحى کودک ديگر، قابل اطمينان است؛ در حال حاضر هر دو کودک، در شفاخانه ولايتى سمنگان تحت تداوى قرار دارند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement