خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

پوليس کندز: ٨ تن ديگر از مسافرين ربوده شده آزاد شدند

پوليس کندز: ٨ تن ديگر از مسافرين ربوده شده آزاد شدند

Jun 01, 2016 - 10:53

شهرکندز (پژواک،١٢جوزا٩٥): پوليس کندز مى گويد که با وساطت بزرگان قوم از جمله مسافران ربوده شده، ٨ تن آزاد گرديدند؛ اما ١٠ تن ديگر آنها هنوزهم در بند طالبان به سرميبرند.

به گفتۀ مسوولان محلى اين ولايت، طالبان حوالى ساعت ٢ شب گذشته، دست کم ٢٠٠ مسافر را  که از کابل به ولايات بدخشان و تخار مى رفتند، درساحات شين تپه ولايت کندز، از موتر پياده نموده و با خودبردندکه پس از بازرسى، ١٠ تن را کشتند و دست کم ١٨ تن ديگررا به گروگان گرفتند.

اما سمونوال معصوم هاشمى صافى سرپرست قوماندانى امنيه کندز، به آژانس خبرى پژواک گفت که شب گذشته با پادرميانى بزرگان قومى، طالبان ٨ تن از مسافران را آزاد كردند؛ اما ١٠ تن ديگر شان هنوز هم  در بازداشت آنها به سر مى برند.

موصوف اطمينان مى دهد که به زودى ١٠ مسافر ديگر نيز از طريق عمليات نيروهاى امنيتى و يا وساطت بزرگان قوم آزاد مى شوند.

درعين حال، دراعلاميه اى دفتر مطبوعاتى پوليس کندز که به آژانس خبرى پژواک مواصلت کرده گفته شده که عمليات مشترک نيروهای امنيتی، عصر ديروز درساحات شين تپۀ ولايت کندز جايى که ده ها مسافر ازسوى طالبان ربوده شده بودند، راه اندازی گرديد.

منبع افزوده است که در نتيجه اين عمليات، سه طالب که وسايط مسافرين را توقف داده بودند، ازسوی نيروهای امنيتی بازداشت و سه تن ديگر آنها کشته شدند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan