خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

يک زن به اثر شکنجه شوهرش کودکش را سقط کرده است

يک زن به اثر شکنجه شوهرش کودکش را سقط کرده است

Jul 27, 2016 - 19:35

تالقان (پژواک ٦ اسد ٩٥): مسوولين ولايت تخار ميگويند که یک زن در ولسوالی اشکمش اين ولایت، از سوی شوهر و بسته گان شوهرش، به اندازه ای شکنجه شده است که در پی آن کودکش سقط شده است.

گل افروز که چهار روز می شود در شفاخانه حوزه ای کندز بستری است، می گوید که در نخست دستانش را بسته و سپس به اندازه ای شکنجه اش کردند که بی هوش شده بود.

گل افروز که ٢٣ سال سن دارد و دارای چهار طفل نیز است، می گوید، در نخست شوهرش شکنجه اش کرده و سپس او را پیش مادر و مادر شوهرش برد تا آنها شکنجه اش دهند.

وی می گوید: ((ریسمان، قیچی پل ماشین نزدش بود، همه چیز نزدش بود، خشویم بود و خواهر شوهرم هم بود، خشویم گفت، مه بسته اش می کنم تو بزن، تا بمیرد.))

شایعاتی در بعضی از رسانه ها نشر شده بود که گویا شرمگاه این خانم، از سوی شوهرش توسط انبور، کنده شده است، اما خود این خانم و رییس شفاخانه حوزه ای کندز، این مسئله را رد می کنند.

محمد نعیم منگل رییس شفاخانه حوزه ای کندز می گوید که وضعیت صحی این خانم، نسبت به روزهای گذشته، خوب است.

منگل می گوید: ((خبر بریده شدن آله تناسلی این خانم توسط شوهرش نادرست است، همراه داکتران ولادی نسایی و داکتران معالجش مشوره شده، چنین چیزی در دوسیه اش موجود نیست.))

در همین حال، رزم آرا حواش رییس امور زنان ولایت تخار به آژانس خبری پژواک می گوید که این خانم به اثر لت و کوب شوهرش طفل شش ماهه خود را سقط کرده است، اما از بریده شدن آله تناسلی این خانم را از سوی شوهرش، اظهار بی
خبری می کند.

وی می گوید: ((این خانم از سوی شوهرش به صورت بی رحمانه یی لت و کوب شده، طفل شش ماهه که بطنش را از دست داده، ولی از بریده شدن آله تناسلی اش خبر نداریم.))

در همین حال، خلیل اسیر سخنگوی پولیس تخار می گوید که تلاش ها به خاطر بازداشت عاملان فراری این رویداد ادامه داشته و پولیس تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کرده است.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement