خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

طالبان بر چند منطقه در ولایت بغلان حمله کرده اند

طالبان بر چند منطقه در ولایت بغلان حمله کرده اند

Oct 03, 2016 - 18:57

پلخمری (پژواک، ۱۲ میزان۹۵): مسوولان محلی بغلان می گویند که طالبان، بعد از ظهر امروز بر برخى مناطق در این ولایت حمله کرده و با نیروهای امنیتی کشور درگیر شده اند.

مل پاسوال امیرگل حسین خیل آمر امنیت قوماندانی امنیه بغلان، به آژانس خبری پژواک گفت که این حمله طالبان، حوالی ساعت پنج بعد از ظهر امروز آغاز شده است.

به گفته وی، طالبان در برخی مناطق بغلان مرکزی، قشلاق قاضی و سرک هشت بغلان صنعتی و قریه نیازالله دندغوری در نزدیک شهر پلخمری، حمله کرده اند و با نیروهای امنیتی درگیر شده اند.

به گفتۀ وی، در حال حاضر نبرد شدید نیروهای امنیتی با طالبان در این مناطق ادامه دارد؛ اما تا کنون از جزئیات آن اطلاعی در دست نیست.

همچنان، یک منبع محلی که خواست نامش فاش نشود، گفت که طالبان شاهراه پلخمری-مزار شریف را، عصر امروز به روی تردد وسایط نقلیه بسته اند.

بازمحمد یک تن از باشندگان قریه نیازالله، به پژواک گفت که جنگ در منطقه باغ شمال این قریه جریان دارد و مردم، در حال فرار از این محل می باشند.

محمد علی یک تن دیگر از باشندگان قریه شمرق در حومه پلخمری گفت که طالبان، در منطقه بوغ آبی بر پوسته های امنیتی این منطقه حمله کرده اند و رفت و آمد مردم را با مشکل مواجه ساخته اند.

طالبان تا کنون در این زمینه ابراز نظر نکرده اند.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement