خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

ناتو: دستاوردهای نیروهاى افغان در مبارزه با تروریستان، بی‌نظیر بوده ‌است

ناتو: دستاوردهای نیروهاى افغان در مبارزه با تروریستان، بی‌نظیر بوده ‌است

Nov 19, 2016 - 18:13

کابل (پژواک، ٢٩عقرب٩٥): ناتو ميگويد که دستاوردهای نیروهاى افغان در مبارزه با تروریستان، بی‌نظیر بوده و آنان توانسته ‌اند با پلان‌های منظم دراین راستا به ‌موفقیت‌هايی دست یابند.

در يک اعلاميه که از ارگ منتشر شده، آمده است که محمداشرف غنی رئیس‌جمهور، بعد از ظهر امروز با پاتریک تورنر معاون سرمنشی ناتو و هیئت همراهش در ارگ دیدار کرد.

منبع افزوده است در این دیدار که محمدحنیف اتمر مشاور امنیت ملی کشور نیز حضور داشت، هردو جانب در خصوص موضوعات مختلف به‌ویژه اوضاع امنیتی، مبارزه با تروریزم  و مسایل منطقه‌ای بحث و تبادل نظر کردند.

رئیس‌جمهور محمداشرف غنی، از همکاری‌های دوام ‌دار و همه ‌جانبۀ ناتو در عرصه‌های مختلف به‌خصوص در عرصۀ حمایت از نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان تشکر کرد.

معاون سرمنشی ناتو، از دستاوردهای نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان در زمینۀ مبارزه با تروریزم به‌نیکی یاد کرده، گفت که دستاوردهای این نیروها درامر مبارزه با گروه‌های دهشت‌افگن و تروریستان، بی‌نظیر بوده‌است و آنان توانسته‌اند با پلان‌های منظم دراین راستا به‌موفقیت‌هايی دست یابند.

رئیس‌جمهورغنی، نیز دستاوردهای نیروهای امنیتی و دفاعی کشور را از اثر وطن‌دوستی و تعهد این نیروها برای دفاع از وطن و مردم دانسته، از قربانی و مبارزۀ بی‌دریغانۀ همه نیروهای امنیتی و دفاعی به‌خاطر سرکوب دشمنان، قدردانی کرد.

معاون سرمنشی ناتو، به‌رئیس‌جمهور اطمینان داد که ناتو همانند گذشته در کنار حکومت و مردم افغانستان به‌همکاری‌های همه‌جانبۀ خود ادامه می‌دهد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement