خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

امرخيل: درغزنى يک گروه هشت نفرى جنايتکار دستگير شده است

امرخيل: درغزنى يک گروه هشت نفرى جنايتکار دستگير شده است

Nov 27, 2016 - 19:44

شهرغزنى(پژواک، ٧ قوس ٩٥): قوماندان امنيۀ غزنى مى گويد که يک گروه هشت نفرى جنايتکار را بازداشت کرده اند، که از راه هاى نامشروع از مردم باجگيرى مى کردند.

مل پاسوال امين الله امرخيل قوماندان امنيه غزنى، به تاريخ ٧ قوس، افراد بازداشت شده را به خبرنگاران نشان داد و گفت که در بين دستگيرشدگان، سه تن کسانى اند که از تاجران و مردم ديگر، فلم هاى برهنه را پر مى کردند، بعداً در بدل اخذ پول، آن فلم ها را از بين مى بردند.

به گفتۀ موصوف، افراد متذکره در چند مکان، کمره هاى مخفى را نصب کرده بودند و تاجران را به مکان هاى مذکور مى بردند و سپس برخى صحنه هاى مشترک آنان با بچه ها را فلمبردارى مى کردند.

امرخيل گفت آنها درصدد افرادى بودند که شوق بچه را داشتند و حين تامين روابط نامشروع با بچه، ذريعۀ کمره هاى مخفى صحنه بردارى مى کردند و سپس هزاران دالر را از اين طريق به دست مى آوردند.

قوماندان امنيۀ غزنى افزود که از نزد افراد متذکره، صدها فلم لُچ، کمپيوترها، کمره هاى مخفى، سيمکارت ها، بزنس کارت ها، کاندوم و ادويه هاى مختلف برقرار کردن روابط جنسى نيز به دست آمده است.

موصوف گفت که از نزد افراد بازداشت شده، فلم هاى عمل لواط برخى رييس هاى ادارات دولتى نيز به دست آمده؛ اما اينکه اين رؤسا کى هستد؟  هنوز معلوم نيست؛ اما تحقيقات در مورد آغاز شده است.

قوماندان امنيه افزود که از نزد آنان فلم هايى به دست آمده که با بچه ها حين انجام عمل لواط، فلمبردارى شده است.

محمد اکرم که درشهرغزنى شرکت موبايل فروشى دارد و باشنده شهرکندهار است، گفت که افراد متذکره، از وى موبايل خريدارى کردند و سپس نامبرده را به مکان خود دعوت نمودند.

نامبرده به آژانس پژواک گفت: "زمانيکه من رفتم، همراۀ يک بچه در يک اتاق مرا انداختند و پسر از من خواهان برقرارى روابط جنسى شد؛ در اين وقت کمره هاى مخفى از من فلمبردارى کرده بود."

به گفتۀ اکرم، سپس تماس تيليفونى دريافت کرد که در آن، از وى خواسته شده بود که يا ٢٠ هزار دالر بپرداز و يا هم فلمت را در انترنت پخش مى کنيم؛ اما با پنج هزار دالر از چنگال آنها خود را رها کرد.

نامبرده گفت که به مديريت جنايى قوماندانى امنيۀ غزنى، عرض حال کرد و سپس همه تماس هاى تيليفونى آنها را ثبت نمود، که شام گذشته حين تاديۀ پول در جوار مديريت ترافيک، از سوى پوليس بازداشت شدند.

به گفتۀ نامبرده، نزد آنان فلم هاى مشابه ديگر نيز موجود بود.

به اساس يک خبر ديگر، موظفين قوماندانى امنيۀ غزنى، چهار قاچاقبر مواد مخدر و يک ماين گذار را نيز بازداشت کرده اند.

مل پاسوال امين الله امرخيل قوماندان امنيۀ غزنى گفت که افراد متذکره، نه تنها مواد مخدر را قاچاق مى کردند، بلکه از نزد آنان ٢٠٠٠ فير مرمى سلاح هاى گوناگونان هم به دست آمده است.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement